Activ Plătitor TVA

AUTONOM CAR PROTECT S.R.L.

CUI: 48646201
CIF: RO48646201
Reg. Com.: J2023015263402
CAEN: 9531
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 august 2023 · 3 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:58

Despre AUTONOM CAR PROTECT S.R.L.

AUTONOM CAR PROTECT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AUTONOM CAR PROTECT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 8.051.074 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+4266.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 30, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
8.051.074 RON
Venituri totale
8.104.240 RON
Cheltuieli totale
8.913.055 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
217.148 RON
Active circulante
1.813.334 RON
Stocuri
619.055 RON
Creanțe
918.869 RON
Casa & conturi bănci
275.410 RON
Capital propriu
-869.613 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Părintele Galeriu nr. 12-14
Detalii adresaCORPUL C9. INCAPERILE 6. 7. 8 IN SUPRAFATA TOTALA DE 22.76 MP

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Părintele Galeriu nr. 12-14
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Părintele Galeriu nr. 12-14
Detalii
CORPUL C9. INCAPERILE 6. 7. 8 IN SUPRAFATA TOTALA DE 22.76 MP
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.08.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
8.051.074 RON
Rezultat net
-808.815 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 8.051.074 RON 184.395 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 8.104.240 RON 184.395 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 8.913.055 RON 469.083 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 808.815 RON 284.688 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 808.815 RON 284.688 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 217.148 RON 86.338 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.813.334 RON 251.332 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.030.482 RON 337.670 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 619.055 RON 9.611 RON
CreanțeSume de încasat 918.869 RON 205.281 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 275.410 RON 36.440 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.900.095 RON 612.358 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -869.613 RON -274.688 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 30 persoane 16 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.030.482RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

142,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.030.482 RON
Datorii totale2.900.095 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,63 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-42,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 8.051.074 +4.266,2% față de anul precedent 8.104.240 8.913.055 0 0 808.815 808.815
2023 184.395 184.395 469.083 0 0 284.688 284.688

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 217.148 1.813.334 2.030.482 619.055 918.869 275.410
2023 86.338 251.332 337.670 9.611 205.281 36.440

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.900.095 +373,6% față de anul precedent -869.613 Neraportat 30 +87,5% față de anul precedent
2023 612.358 -274.688 Neraportat 16

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 8.051.074 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.051.074 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.051.074 RON +4266.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
808.815 RON
Angajati
30 +87.5% față de anul precedent
Datorii
2.900.095 RON +373.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 184.395 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 184.395 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
184.395 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
284.688 RON
Angajati
16
Datorii
612.358 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAUTONOM CAR PROTECT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

AUTONOM CAR PROTECT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Municipiul Bucureşti

AUTOMOTIVE CAR SERVICE SRL
CUI: 28577239CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.184.404 RON
Profit
2.850.574 RON
Angajati
15
AVR CUSTOM SERVICE S.R.L.
CUI: 40683964CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.011.516 RON
Profit
685.600 RON
Angajati
30
OLIMPIC COMPANY SRL
CUI: 16803766CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.411.670 RON
Profit
754.269 RON
Angajati
4
EGY GLOBAL SERV SRL
CUI: 26287107CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2009-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.723.572 RON
Profit
442.074 RON
Angajati
47
AUTO WASH IMPEX SRL
CUI: 17717698CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.997.856 RON
Profit
601.561 RON
Angajati
42
NAFI MOTORS EXPERT S.R.L.
CUI: 34676440CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.838.337 RON
Profit
711.805 RON
Angajati
25

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Municipiul Bucureşti

MRC SERVICE S.R.L.
CUI: 48644049CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.764 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONTROL EMISII SERVICES S.R.L.
CUI: 48646317CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.089.481 RON
Profit
414.525 RON
Angajati
4
CARDOCPRO S.R.L.
CUI: 48615108CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.621 RON
Profit
49.517 RON
Angajati
1
TDM SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 48717701CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
340.407 RON
Profit
102.049 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MANCHESTER SOL S.R.L.
CUI: 48646198CAEN: 3511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-08-18
fara e-Factura
IZMIR SOL S.R.L.
CUI: 48646236CAEN: 3512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
700 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ROSA PUBLICITATE S.R.L.
CUI: 48644120CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-08-17
fara e-Factura
ASIRAL EVOLUTION S.R.L.
CUI: 48646694CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
246.742 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TPU CARS SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 48630833CAEN: 4782
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.264 RON
Profit
107 RON
Angajati
0
AMAV TRUST S.R.L.
CUI: 48658192CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CRIAL HOME IMPROVEMENT S.R.L.
CUI: 48783071CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.106 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ANT MARK S.R.L.
CUI: 49925352CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.729 RON
Profit
12.870 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AUTONOM CAR PROTECT S.R.L.?

CUI-ul AUTONOM CAR PROTECT S.R.L. este 48646201.

Unde este sediul AUTONOM CAR PROTECT S.R.L.?

AUTONOM CAR PROTECT S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Părintele Galeriu nr. 12-14, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata AUTONOM CAR PROTECT S.R.L.?

AUTONOM CAR PROTECT S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AUTONOM CAR PROTECT S.R.L. in 2024?

In 2024, AUTONOM CAR PROTECT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 8.051.074 RON.

Cati angajati are AUTONOM CAR PROTECT S.R.L.?

AUTONOM CAR PROTECT S.R.L. a raportat un numar mediu de 30 salariati in 2024.

Ce activitate are AUTONOM CAR PROTECT S.R.L.?

AUTONOM CAR PROTECT S.R.L. are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat AUTONOM CAR PROTECT S.R.L. in 2024?

AUTONOM CAR PROTECT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 808.815 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.