Activ e‑Factură

URSACHE IOANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 48666470
CIF: 48666470
Reg. Com.: F22/1230/2023
CAEN: 7220
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 23 august 2023 · 3 ani
Distribuie:

Cercetare-dezvoltare în științe sociale și umaniste

Surse și actualizare

Despre URSACHE IOANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

URSACHE IOANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Cercetare-dezvoltare în științe sociale și umaniste" (cod CAEN 7220), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 23.08.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7220, Iaşi

ARHEO MANAGEMENT SRL
CUI: 30914301CAEN: 7220
Activ
IAŞI, Sat Miroslava Com. Miroslava2012-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
610.425 RON
Profit
258.030 RON
Angajati
1
PSIHOZENMED S.R.L.
CUI: 49378433CAEN: 7220
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.410 RON
Profit
235.637 RON
Angajati
1
EXPERT PROJECTS SRL
CUI: 14483738CAEN: 7220
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2002-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.395 RON
Profit
207.691 RON
Angajati
1
E.U. ENTERPRISE SRL
CUI: 30930587CAEN: 7220
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.385 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AUTEUR S.R.L.
CUI: 49896443CAEN: 7220
Activ
IAŞI, Sat Bălţaţi Com. Bălţaţi2024-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.000 RON
Profit
103.258 RON
Angajati
1
ARHEO VISUAL S.R.L.
CUI: 49705608CAEN: 7220
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2024-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.900 RON
Profit
63.977 RON
Angajati
0
PROGRAM EVALUATION SRL
CUI: 22965681CAEN: 7220
Activ
IAŞI, Sat Miroslava Com. Miroslava2007-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.143 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul URSACHE IOANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul URSACHE IOANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 48666470.

Cand a fost infiintata URSACHE IOANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

URSACHE IOANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Ce activitate are URSACHE IOANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

URSACHE IOANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 7220 (Cercetare-dezvoltare în științe sociale și umaniste).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
8 mai 2026
Următoarea actualizare disponibilă
8 iunie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.