Activ

SAA TRANS INT S.R.L.

CUI: 48711199
CIF: 48711199
Reg. Com.: J12/3648/2023
CAEN: 4939
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 august 2023 · 3 ani
Distribuie:

Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 02:56

Despre SAA TRANS INT S.R.L.

SAA TRANS INT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte transporturi terestre de călători n.c.a." (cod CAEN 4939), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SAA TRANS INT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 132.804 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+490.0%). Profitul net inregistrat a fost de 28.808 RON (in crestere puternica).

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
132.804 RON
Venituri totale
132.804 RON
Cheltuieli totale
102.668 RON
Profit brut
30.136 RON
Profit net
28.808 RON
Marja profit net
21,69%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
34.878 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
34.878 RON
Capital propriu
32.005 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Constantin Brâncoveanu nr. 60, 400467

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Constantin Brâncoveanu nr. 60, 400467
Cod poștal: 400467
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Constantin Brâncoveanu nr. 60, 400467
Cod postal
400467
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.08.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
132.804 RON
Rezultat net
28.808 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 132.804 RON 22.509 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 132.804 RON 22.509 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 102.668 RON 19.287 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 30.136 RON 3.222 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 28.808 RON 2.997 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 34.878 RON 7.807 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 34.878 RON 7.807 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 34.878 RON 7.807 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.873 RON 4.610 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 32.005 RON 3.197 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active34.878RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale34.878 RON
Datorii totale2.873 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
82,6 %Profit net / active totale
ROE
90,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
12,14 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
91,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 132.804 +490,0% față de anul precedent 132.804 102.668 30.136 +835,3% față de anul precedent 28.808 +861,2% față de anul precedent 0 0
2023 22.509 22.509 19.287 3.222 2.997 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 34.878 34.878 0 0 34.878
2023 0 7.807 7.807 0 0 7.807

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.873 -37,7% față de anul precedent 32.005 Neraportat 0
2023 4.610 3.197 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MFMARCEL FILIMONadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 16437/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 132.804 RON. Profit: 28.808 RON

Cifra de afaceri: 132.804 RON. Profit: 28.808 RON

Cifra de afaceri
132.804 RON +490% față de anul precedent
Profit net
28.808 RON +861.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.873 RON -37.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 22.509 RON. Profit: 2.997 RON

Cifra de afaceri: 22.509 RON. Profit: 2.997 RON

Cifra de afaceri
22.509 RON
Profit net
2.997 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.610 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSAA TRANS INT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4939 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

SAA TRANS INT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4939 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.042026Dizolvare · Buletin 16437/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
SAA TRANS INT S.R.L.
CUI
48711199
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
30.04.2026
Registrul Comerțului
J12/3648/2023
EUID
ROONRC.J12/3648/2023
Sediu
Jud. Cluj, Municipiul Cluj-Napoca, Strada CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, Nr. 60, Ap. 23
Județ
Cluj
Număr încheiere
353742
Data încheierii
30.04.2026
Număr dosar
1713156
Data dosarului
27.04.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Marilena Ortansa Popescu
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 16437/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4939, Cluj

AYANCOM ASIG S.R.L.
CUI: 43119898CAEN: 4939
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2020-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.668 RON
Profit
45.333 RON
Angajati
0
ISARIO S.R.L.
CUI: 48888850CAEN: 4939
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.613 RON
Profit
28.281 RON
Angajati
1
ARG & AM TRAVEL S.R.L.
CUI: 49317584CAEN: 4939
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.146 RON
Profit
26.330 RON
Angajati
1
BYM EXCAVATION SERVICE S.R.L.
CUI: 44211573CAEN: 4939
Activ
CLUJ, Sat Feldioara Com. Cătina2021-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.487 RON
Profit
23.506 RON
Angajati
1
SARA CARGO TRANS S.R.L.
CUI: 49524300CAEN: 4939
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.625 RON
Profit
40.094 RON
Angajati
1
SOPHISTICAR S.R.L.
CUI: 49340064CAEN: 4939
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.575 RON
Profit
14.934 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4939, Cluj

ROCK TRANS S.R.L.
CUI: 48719290CAEN: 4939
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.661 RON
Profit
32.050 RON
Angajati
1
NFC FLEET S.R.L.
CUI: 48668650CAEN: 4939
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
251.114 RON
Profit
88.523 RON
Angajati
1
MVB FLEET S.R.L.
CUI: 48726769CAEN: 4939
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.969 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

DAR2GO STORE SERV S.R.L.
CUI: 48711164CAEN: 4778
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2023-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.249 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
CADD CNC METAL S.R.L.
CUI: 48711210CAEN: 2599
Activ
CLUJ, Sat Sânpaul Com. Sânpaul2023-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.870 RON
Profit
21.389 RON
Angajati
1
LONRIE S.R.L.
CUI: 48703951CAEN: 5520
Activ
CLUJ, Sat Răchiţele Com. Mărgău2023-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.480 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ASTEAMDETAILING S.R.L.
CUI: 48711768CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BELIVE IN SWEET S.R.L.
CUI: 48660931CAEN: 4781
Activ
CLUJ, Sat Bologa Com. Poieni2023-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.057 RON
Profit
8.802 RON
Angajati
0
GRST SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 48754246CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.242 RON
Profit
217.252 RON
Angajati
1
ECSTATIC PEACE YOGA S.R.L.
CUI: 48189797CAEN: 8551
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.365 RON
Profit
9.434 RON
Angajati
0
ANNECY SOCIETY S.R.L.
CUI: 49160071CAEN: 8230
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.793 RON
Profit
3.221 RON
Angajati
0
WEBSHOP MARKET S.R.L.
CUI: 44314790CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Sat Viştea Com. Gârbău2021-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.675 RON
Profit
16.249 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SAA TRANS INT S.R.L.?

CUI-ul SAA TRANS INT S.R.L. este 48711199.

Unde este sediul SAA TRANS INT S.R.L.?

SAA TRANS INT S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Constantin Brâncoveanu nr. 60, 400467, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata SAA TRANS INT S.R.L.?

SAA TRANS INT S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SAA TRANS INT S.R.L. in 2024?

In 2024, SAA TRANS INT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 132.804 RON.

Ce activitate are SAA TRANS INT S.R.L.?

SAA TRANS INT S.R.L. are codul CAEN principal 4939 (Alte transporturi terestre de călători n.c.a.).

Ce profit a inregistrat SAA TRANS INT S.R.L. in 2024?

SAA TRANS INT S.R.L. a inregistrat un profit net de 28.808 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.