Activ Plătitor TVA

LA LICA ŞI TATIANA S.R.L.

CUI: 48720162
CIF: RO48720162
Reg. Com.: J24/1294/2023
CAEN: 8230
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 septembrie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 00:59

Despre LA LICA ŞI TATIANA S.R.L.

LA LICA ŞI TATIANA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Coruia Com. Săcălăşeni, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor" (cod CAEN 8230), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LA LICA ŞI TATIANA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 464.305 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+178.4%). Profitul net inregistrat a fost de 62.611 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
464.305 RON
Venituri totale
464.431 RON
Cheltuieli totale
392.841 RON
Profit brut
71.590 RON
Profit net
62.611 RON
Marja profit net
13,48%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
117.710 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
44.987 RON
Casa & conturi bănci
72.723 RON
Capital propriu
113.168 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Sat Coruia Com. Săcălăşeni, Str. Mesteacănului nr. 30, 437284

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Sat Coruia Com. Săcălăşeni, Str. Mesteacănului nr. 30, 437284
Cod poștal: 437284
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Sat Coruia Com. Săcălăşeni, Str. Mesteacănului nr. 30, 437284
Cod postal
437284
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.09.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
464.305 RON
Rezultat net
62.611 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 464.305 RON 166.791 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 464.431 RON 166.791 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 392.841 RON 114.699 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 71.590 RON 52.092 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 62.611 RON 50.457 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 117.710 RON 86.555 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 117.710 RON 86.555 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 44.987 RON 64.450 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 72.723 RON 22.105 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.542 RON 35.998 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 113.168 RON 50.557 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active117.710RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale117.710 RON
Datorii totale4.542 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
53,2 %Profit net / active totale
ROE
55,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
25,92 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 464.305 +178,4% față de anul precedent 464.431 392.841 71.590 +37,4% față de anul precedent 62.611 +24,1% față de anul precedent 0 0
2023 166.791 166.791 114.699 52.092 50.457 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 117.710 117.710 0 44.987 72.723
2023 0 86.555 86.555 0 64.450 22.105

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.542 -87,4% față de anul precedent 113.168 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 35.998 50.557 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VPVASILE POPadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10115/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 464.305 RON. Profit: 62.611 RON

Cifra de afaceri: 464.305 RON. Profit: 62.611 RON

Cifra de afaceri
464.305 RON +178.38% față de anul precedent
Profit net
62.611 RON +24.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.542 RON -87.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 166.791 RON. Profit: 50.457 RON

Cifra de afaceri: 166.791 RON. Profit: 50.457 RON

Cifra de afaceri
166.791 RON
Profit net
50.457 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
35.998 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLA LICA ŞI TATIANA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8230 in Sat Coruia Com. Săcălăşeni (MARAMUREŞ)

LA LICA ŞI TATIANA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8230 in Sat Coruia Com. Săcălăşeni (MARAMUREŞ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.032026Mentiune · Buletin 10115/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 6478 din data: 25.02.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
LA LICA ŞI TATIANA S.R.L.
CUI
48720162
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.03.2026
Registrul Comerțului
J24/1294/2023
EUID
ROONRC.J24/1294/2023
Sediu
Jud. Maramureş, Sat Coruia, Comuna Săcălăşeni, Strada Mesteacănului, Nr. 30
Județ
Maramureş
Număr încheiere
216883
Data încheierii
16.03.2026
Număr dosar
851609
Data dosarului
25.02.2026
Tribunal
Maramures
Registrator
Raluca-Ioana Pletea

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 25.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 851609 din 25.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 10115/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8230, Maramureş

EVENTOPS S.R.L.
CUI: 48164822CAEN: 8230
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2023-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
556.579 RON
Profit
480.908 RON
Angajati
1
ELITE WEDDINGS & EVENTS SRL
CUI: 36091310CAEN: 8230
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2016-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
355.694 RON
Profit
2.312 RON
Angajati
1
MAXIMS SALEV SRL
CUI: 35629624CAEN: 8230
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Târgu Lăpuş2016-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
918.088 RON
Profit
17.208 RON
Angajati
4
COMPLET EVENT S.R.L.
CUI: 35989364CAEN: 8230
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2016-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.772 RON
Profit
82.563 RON
Angajati
1
EVENTSYNC S.R.L.
CUI: 49769962CAEN: 8230
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2024-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.000 RON
Profit
7.268 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8230, Maramureş

PRIME EVENTS HTC S.R.L.
CUI: 49341159CAEN: 8230
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2023-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.529 RON
Profit
625 RON
Angajati
0
BIZZ CLUB BAIA MARE S.R.L.
CUI: 47635913CAEN: 8230
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2023-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.567 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ILEAMAR VM S.R.L.
CUI: 49398350CAEN: 8230
Activ
MARAMUREŞ, Sat Ieud Com. Ieud2024-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.029 RON
Profit
40.223 RON
Angajati
1

Alte firme din Maramureş

M.T.V. ADRIAN EDIL S.R.L.
CUI: 48720138CAEN: 4120
Activ
MARAMUREŞ, Sat Fărcaşa Com. Fărcaşa2023-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EXROAD S.R.L.
CUI: 48714560CAEN: 4312
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Dragomireşti2023-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
361 RON
Angajati
0
SYMPA ZU S.R.L.
CUI: 48741459CAEN: 5610
Activ
MARAMUREŞ, Sat Şieu Com. Şieu2023-09-06
fara e-Factura
BORLA TRANS S.R.L.
CUI: 48853657CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Sat Şieu Com. Şieu2023-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
546.927 RON
Profit
67.070 RON
Angajati
1
NORD FOAM S.R.L.
CUI: 47268213CAEN: 2059
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Baia Sprie2022-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.600.415 RON
Profit
331.556 RON
Angajati
2
RURAL TEHNIC CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50008809CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Loc. Nistru Orş. Tăuţii-Măgherăuş2024-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.800 RON
Profit
33.385 RON
Angajati
1
CASA DENISA SRL
CUI: 33752328CAEN: 5520
Activ
MARAMUREŞ, Sat Şieu Com. Şieu2014-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.645 RON
Profit
27.436 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LA LICA ŞI TATIANA S.R.L.?

CUI-ul LA LICA ŞI TATIANA S.R.L. este 48720162.

Unde este sediul LA LICA ŞI TATIANA S.R.L.?

LA LICA ŞI TATIANA S.R.L. are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Sat Coruia Com. Săcălăşeni, Str. Mesteacănului nr. 30, 437284, Sat Coruia Com. Săcălăşeni, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata LA LICA ŞI TATIANA S.R.L.?

LA LICA ŞI TATIANA S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LA LICA ŞI TATIANA S.R.L. in 2024?

In 2024, LA LICA ŞI TATIANA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 464.305 RON.

Cati angajati are LA LICA ŞI TATIANA S.R.L.?

LA LICA ŞI TATIANA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are LA LICA ŞI TATIANA S.R.L.?

LA LICA ŞI TATIANA S.R.L. are codul CAEN principal 8230 (Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor).

Ce profit a inregistrat LA LICA ŞI TATIANA S.R.L. in 2024?

LA LICA ŞI TATIANA S.R.L. a inregistrat un profit net de 62.611 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.