Activ

LA ZÎNA S.R.L.

CUI: 48765210
CIF: 48765210
Reg. Com.: J2023003459350
CAEN: 1071
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 septembrie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 02:01

Despre LA ZÎNA S.R.L.

LA ZÎNA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Iecea Mare Com. Iecea Mare, judetul TIMIŞ, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie" (cod CAEN 1071), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LA ZÎNA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 68.886 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+294.5%). Profitul net inregistrat a fost de 21.655 RON (in crestere puternica).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
68.886 RON
Venituri totale
68.887 RON
Cheltuieli totale
43.683 RON
Profit brut
25.204 RON
Profit net
21.655 RON
Marja profit net
31,44%
Active imobilizate
246 RON
Active circulante
35.658 RON
Stocuri
8.137 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
27.521 RON
Capital propriu
30.914 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Iecea Mare Com. Iecea Mare, 307091
Telefon0763816589

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Iecea Mare Com. Iecea Mare, 307091
Cod poștal: 307091
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Iecea Mare Com. Iecea Mare, 307091
Cod postal
307091
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.09.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Jimbolia
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
68.886 RON
Rezultat net
21.655 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 68.886 RON 17.461 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 68.887 RON 17.461 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 43.683 RON 6.566 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 25.204 RON 10.895 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 21.655 RON 9.059 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 246 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 35.658 RON 16.095 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 35.904 RON 16.095 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 8.137 RON 4.885 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 27.521 RON 11.210 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.990 RON 6.836 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 30.914 RON 9.259 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active35.904RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

13,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale35.904 RON
Datorii totale4.990 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
60,3 %Profit net / active totale
ROE
70,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,15 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
86,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 68.886 +294,5% față de anul precedent 68.887 43.683 25.204 +131,3% față de anul precedent 21.655 +139,0% față de anul precedent 0 0
2023 17.461 17.461 6.566 10.895 9.059 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 246 35.658 35.904 8.137 0 27.521
2023 0 16.095 16.095 4.885 0 11.210

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.990 -27,0% față de anul precedent 30.914 Neraportat 0
2023 6.836 9.259 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 68.886 RON. Profit: 21.655 RON

Cifra de afaceri: 68.886 RON. Profit: 21.655 RON

Cifra de afaceri
68.886 RON +294.51% față de anul precedent
Profit net
21.655 RON +139.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.990 RON -27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 17.461 RON. Profit: 9.059 RON

Cifra de afaceri: 17.461 RON. Profit: 9.059 RON

Cifra de afaceri
17.461 RON
Profit net
9.059 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.836 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLA ZÎNA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Sat Iecea Mare Com. Iecea Mare (TIMIŞ)

LA ZÎNA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Sat Iecea Mare Com. Iecea Mare (TIMIŞ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1071, Timiş

BILO DESSERT S.R.L.
CUI: 46572418CAEN: 1071
Activ
TIMIŞ, Sat Bulgarus Com. Lenauheim2022-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.918 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NURIVALON SRL
CUI: 29961890CAEN: 1071
Activ
TIMIŞ, Sat Peciu Nou Com. Peciu Nou2012-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.740 RON
Profit
5.386 RON
Angajati
1
KSS FRESCO SANDWICH SRL
CUI: 31114854CAEN: 1071
Activ
TIMIŞ, Sat Ţipari Com. Coşteiu2013-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.343 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LA PRIMAG-DL S.R.L.
CUI: 42913520CAEN: 1071
Activ
TIMIŞ, Orş. Făget2020-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.601 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CASA CU PRAJITURI DIARAS S.R.L.
CUI: 46063570CAEN: 1071
Activ
TIMIŞ, Sat Utvin Com. Sânmihaiu Român2022-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.768 RON
Profit
14.556 RON
Angajati
0
DULCIURILE SABRINEI S.R.L.
CUI: 45947226CAEN: 1071
Activ
TIMIŞ, Sat Uliuc Com. Sacoşu Turcesc2022-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.439 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1071, Timiş

Activ
TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei2023-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000.260 RON
Profit
205.082 RON
Angajati
3
MENDI - BAKI S.R.L.
CUI: 48582973CAEN: 1071
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2023-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
327.153 RON
Profit
18.181 RON
Angajati
2

Alte firme din Timiş

MYLOCATION S.R.L.
CUI: 48765202CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2023-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.130 RON
Profit
5.231 RON
Angajati
1
EDNEOS S.R.L.
CUI: 48759596CAEN: 6310
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2023-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.916 RON
Profit
1.236 RON
Angajati
0
B.P. ANDRASONI FOREST S.R.L.
CUI: 48772323CAEN: 0220
Activ
TIMIŞ, Sat Poieni Com. Pietroasa2023-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
558.979 RON
Profit
235.382 RON
Angajati
2
VIVE PRO S.R.L.
CUI: 48826903CAEN: 4712
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2023-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.854.291 RON
Profit
1.394.868 RON
Angajati
10
EVE NASIA S.R.L.
CUI: 48164636CAEN: 4791
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2023-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
403.306 RON
Profit
49.148 RON
Angajati
1
HESS FOOD TRUCK S.R.L.
CUI: 49310586CAEN: 5612
Activ
TIMIŞ, Sat Giarmata Com. Giarmata2023-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.665 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALL IN PHARMA MED S.R.L.
CUI: 42816714CAEN: 4646
Activ
TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda2020-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.371.482 RON
Profit
1.498.284 RON
Angajati
4
CARGAB SOFT S.R.L.
CUI: 54625360CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2026-05-06
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LA ZÎNA S.R.L.?

CUI-ul LA ZÎNA S.R.L. este 48765210.

Unde este sediul LA ZÎNA S.R.L.?

LA ZÎNA S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Iecea Mare Com. Iecea Mare, 307091, Sat Iecea Mare Com. Iecea Mare, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata LA ZÎNA S.R.L.?

LA ZÎNA S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LA ZÎNA S.R.L. in 2024?

In 2024, LA ZÎNA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 68.886 RON.

Ce activitate are LA ZÎNA S.R.L.?

LA ZÎNA S.R.L. are codul CAEN principal 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie).

Ce profit a inregistrat LA ZÎNA S.R.L. in 2024?

LA ZÎNA S.R.L. a inregistrat un profit net de 21.655 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.