Activ

GLC NORD VEST IMOBILIARE S.R.L.

CUI: 48842917
CIF: 48842917
Reg. Com.: J05/2442/2023
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 septembrie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 01:18

Despre GLC NORD VEST IMOBILIARE S.R.L.

GLC NORD VEST IMOBILIARE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Petru Maior nr. 91Z10
Telefon0747468992

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Petru Maior nr. 91Z10
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Petru Maior nr. 91Z10
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.09.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2023 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGLC NORD VEST IMOBILIARE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Mun. Oradea (BIHOR)

GLC NORD VEST IMOBILIARE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Mun. Oradea (BIHOR)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Bihor

ROMANIA LUNAPARK S.R.L.
CUI: 48836885CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Sat Hidişelu de Jos Com. Hidişelu de Sus2023-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.034 RON
Profit
27.604 RON
Angajati
2
HIVE EVENTS S.R.L.
CUI: 49134021CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2023-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.693.248 RON
Profit
190.275 RON
Angajati
1
LUCAMINO S.R.L.
CUI: 48835570CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2023-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TROMSO CAFE S.R.L.
CUI: 49258585CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2023-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Bihor

VFD CĂMARA MEA S.R.L.
CUI: 48842909CAEN: 4722
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2023-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
540.626 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ELACRIS ACCESORY S.R.L.
CUI: 48854202CAEN: 4641
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2023-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
331.276 RON
Profit
38.952 RON
Angajati
2
BUONISSIMO S.R.L.
CUI: 48765300CAEN: 5611
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2023-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
609.892 RON
Profit
3.469 RON
Angajati
1
ŞARBA TRADE S.R.L.
CUI: 48926180CAEN: 4791
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2023-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.786 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FXL SYNCHRONIZED S.R.L.
CUI: 47989783CAEN: 6201
Activ
BIHOR, Sat Josani Com. Măgeşti2023-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
327.160 RON
Profit
261.226 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GLC NORD VEST IMOBILIARE S.R.L.?

CUI-ul GLC NORD VEST IMOBILIARE S.R.L. este 48842917.

Unde este sediul GLC NORD VEST IMOBILIARE S.R.L.?

GLC NORD VEST IMOBILIARE S.R.L. are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Petru Maior nr. 91Z10, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata GLC NORD VEST IMOBILIARE S.R.L.?

GLC NORD VEST IMOBILIARE S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Ce activitate are GLC NORD VEST IMOBILIARE S.R.L.?

GLC NORD VEST IMOBILIARE S.R.L. are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.