Activ e‑Factură

UPL CLEAN LIVE S.R.L.

CUI: 48849486
CIF: 48849486
Reg. Com.: J26/1452/2023
CAEN: 6832
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 septembrie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 21:18

Despre UPL CLEAN LIVE S.R.L.

UPL CLEAN LIVE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract" (cod CAEN 6832), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, UPL CLEAN LIVE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 68.276 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+590.4%). Profitul net inregistrat a fost de 9.798 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
68.276 RON
Venituri totale
68.276 RON
Cheltuieli totale
57.796 RON
Profit brut
10.480 RON
Profit net
9.798 RON
Marja profit net
14,35%
Active imobilizate
3.508 RON
Active circulante
8.606 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
8.606 RON
Capital propriu
6.551 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Arany János nr. 19/A
Telefon-

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Arany János nr. 19/A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Arany János nr. 19/A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.09.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 septembrie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
68.276 RON
Rezultat net
9.798 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 68.276 RON 9.890 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 68.276 RON 9.890 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 57.796 RON 13.238 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 10.480 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 9.798 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 3.348 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 3.447 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.508 RON 818 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 8.606 RON 12.996 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 12.114 RON 13.814 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 3.494 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.606 RON 9.502 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.563 RON 17.061 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 6.551 RON -3.247 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active12.114RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

45,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale12.114 RON
Datorii totale5.563 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
80,9 %Profit net / active totale
ROE
149,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
54,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 68.276 +590,4% față de anul precedent 68.276 57.796 10.480 9.798 0 0
2023 9.890 9.890 13.238 0 0 3.348 3.447

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.508 8.606 12.114 0 0 8.606
2023 818 12.996 13.814 0 3.494 9.502

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.563 -67,4% față de anul precedent 6.551 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 17.061 -3.247 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

13din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 68.276 RON. Profit: 9.798 RON

Cifra de afaceri: 68.276 RON. Profit: 9.798 RON

Cifra de afaceri
68.276 RON +590.35% față de anul precedent
Profit net
9.798 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.563 RON -67.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 9.890 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.890 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.890 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.447 RON
Angajati
1
Datorii
17.061 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataUPL CLEAN LIVE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6832 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

UPL CLEAN LIVE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6832 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6832, Mureş

MULTI IMOBIL CONSTRUCT SRL
CUI: 22200654CAEN: 6832
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2007-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.908 RON
Profit
2.776 RON
Angajati
1
CONA KIDS S.R.L.
CUI: 43720560CAEN: 6832
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni2021-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.400 RON
Profit
40.730 RON
Angajati
0
NOVA NEC COM SRL
CUI: 26995170CAEN: 6832
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2010-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.356 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EVALMED EXPERT SRL
CUI: 33096460CAEN: 6832
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2014-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
265.915 RON
Profit
96.006 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6832, Mureş

MATEFIN IMOBILE S.R.L.
CUI: 46908381CAEN: 6832
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2022-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.950 RON
Profit
154.338 RON
Angajati
3
NILCA IMOBILIARE S.R.L.
CUI: 48935420CAEN: 6832
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2023-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.214 RON
Profit
10.193 RON
Angajati
0
BAL BLOC-ADM S.R.L.
CUI: 49364640CAEN: 6832
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2024-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.150 RON
Profit
85.757 RON
Angajati
1

Alte firme din Mureş

POPESTATE S.R.L.
CUI: 48849478CAEN: 6831
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2023-09-27
fara e-Factura
ZSOBEX CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 48841679CAEN: 4120
Activ
MUREŞ, Sat Găieşti Com. Acăţari2023-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
350.000 RON
Profit
31.917 RON
Angajati
5
TRADE CORP S.R.L.
CUI: 48857330CAEN: 4619
Activ
MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş2023-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.104.601 RON
Profit
869.433 RON
Angajati
1
VENETIA UNITY S.R.L.
CUI: 48723550CAEN: 5630
Activ
MUREŞ, Sat Căpâlna de Sus Com. Mica2023-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.250.728 RON
Profit
16.611 RON
Angajati
6
TXC CUSTOM S.R.L.
CUI: 49008961CAEN: 4520
Activ
MUREŞ, Sat Ceuaşu de Câmpie Com. Ceuaşu de Câmpie2023-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
208.308 RON
Profit
87.749 RON
Angajati
2
NSL DEV S.R.L.
CUI: 47423171CAEN: 6210
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2023-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.526 RON
Profit
107.873 RON
Angajati
1
ABX ATHLETES S.R.L.
CUI: 50151948CAEN: 9311
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2024-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
500 RON
Profit
117 RON
Angajati
0
ZAPPA AUTOMATIZARI SRL
CUI: 35251951CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş2015-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.271.755 RON
Profit
1.160.386 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul UPL CLEAN LIVE S.R.L.?

CUI-ul UPL CLEAN LIVE S.R.L. este 48849486.

Unde este sediul UPL CLEAN LIVE S.R.L.?

UPL CLEAN LIVE S.R.L. are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Arany János nr. 19/A, Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata UPL CLEAN LIVE S.R.L.?

UPL CLEAN LIVE S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a UPL CLEAN LIVE S.R.L. in 2024?

In 2024, UPL CLEAN LIVE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 68.276 RON.

Cati angajati are UPL CLEAN LIVE S.R.L.?

UPL CLEAN LIVE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are UPL CLEAN LIVE S.R.L.?

UPL CLEAN LIVE S.R.L. are codul CAEN principal 6832 (Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract).

Ce profit a inregistrat UPL CLEAN LIVE S.R.L. in 2024?

UPL CLEAN LIVE S.R.L. a inregistrat un profit net de 9.798 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.