Activ e‑Factură

STUDII GEO PAM S.R.L.

CUI: 48884467
CIF: 48884467
Reg. Com.: J2023002195299
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 octombrie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 01:33

Despre STUDII GEO PAM S.R.L.

STUDII GEO PAM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, STUDII GEO PAM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 188.700 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+206.3%). Profitul net inregistrat a fost de 30.945 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
188.700 RON
Venituri totale
188.745 RON
Cheltuieli totale
151.524 RON
Profit brut
37.221 RON
Profit net
30.945 RON
Marja profit net
16,40%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
65.054 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
885 RON
Casa & conturi bănci
64.169 RON
Capital propriu
52.194 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Popa Şapcă nr. 15, 100057
Telefon0720427951

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Popa Şapcă nr. 15, 100057
Cod poștal: 100057
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Popa Şapcă nr. 15, 100057
Cod postal
100057
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.10.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
188.700 RON
Rezultat net
30.945 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 188.700 RON 61.600 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 188.745 RON 61.600 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 151.524 RON 36.416 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 37.221 RON 25.184 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 30.945 RON 21.149 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 65.054 RON 31.145 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 65.054 RON 31.145 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 885 RON 14.100 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 64.169 RON 17.045 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 12.860 RON 9.896 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 52.194 RON 21.249 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active65.054RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

19,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale65.054 RON
Datorii totale12.860 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
47,6 %Profit net / active totale
ROE
59,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
80,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 188.700 +206,3% față de anul precedent 188.745 151.524 37.221 +47,8% față de anul precedent 30.945 +46,3% față de anul precedent 0 0
2023 61.600 61.600 36.416 25.184 21.149 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 65.054 65.054 0 885 64.169
2023 0 31.145 31.145 0 14.100 17.045

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 12.860 +30,0% față de anul precedent 52.194 Neraportat 1
2023 9.896 21.249 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 188.700 RON. Profit: 30.945 RON

Cifra de afaceri: 188.700 RON. Profit: 30.945 RON

Cifra de afaceri
188.700 RON +206.33% față de anul precedent
Profit net
30.945 RON +46.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
12.860 RON +29.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 61.600 RON. Profit: 21.149 RON

Cifra de afaceri: 61.600 RON. Profit: 21.149 RON

Cifra de afaceri
61.600 RON
Profit net
21.149 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.896 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTUDII GEO PAM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

STUDII GEO PAM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Prahova

ELMAPRO CONSULT SRL
CUI: 21664966CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2007-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.252 RON
Profit
78.296 RON
Angajati
0
EXPERT BUTNARIU S.R.L.
CUI: 43421240CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Sat Stoeneşti Com. Ariceştii Rahtivani2020-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
188.314 RON
Profit
45.706 RON
Angajati
1
ZORAS PROIECT SRL
CUI: 30554598CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2012-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.800 RON
Profit
47.771 RON
Angajati
1
RIADBI PROD SRL
CUI: 14427258CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2002-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.062 RON
Profit
4.111 RON
Angajati
1
TOPO ARHIMEDE S.R.L.
CUI: 46570484CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Sat Tătărani Com. Bărcăneşti2022-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.835 RON
Profit
18.617 RON
Angajati
2
DUNES PROIECT S.R.L.
CUI: 23101560CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2008-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.546 RON
Profit
29.912 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Prahova

ECO2RO S.R.L.
CUI: 48870038CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2023-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.362 RON
Profit
40.748 RON
Angajati
1
KMBE CONSPROIECT S.R.L.
CUI: 48950692CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2023-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.350 RON
Profit
95.389 RON
Angajati
0
ENGCONSDON S.R.L.
CUI: 49052541CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Sat Teşila Com. Valea Doftanei2023-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.220 RON
Profit
134.858 RON
Angajati
1

Alte firme din Prahova

RYSCORP S.R.L.
CUI: 48888388CAEN: 0910
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2023-10-04
fara e-Factura
TOTALRO LOGITRANS S.R.L.
CUI: 48876758CAEN: 6831
Activ
PRAHOVA, Sat Bucov Com. Bucov2023-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.201 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROVA TRANS CONTINENTAL S.R.L.
CUI: 48890965CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2023-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
834.646 RON
Profit
114.509 RON
Angajati
3
TRUCK INTERSPEED S.R.L.
CUI: 48773345CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Bărcăneşti Com. Bărcăneşti2023-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.360 RON
Profit
40.157 RON
Angajati
0
GLEVE METAL GROUP S.R.L.
CUI: 47810291CAEN: 2511
Activ
PRAHOVA, Sat Bucov Com. Bucov2023-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STANCU EVE MARKET S.R.L.
CUI: 49727061CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Sat Şipotu Com. Lipăneşti2024-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.766 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STUDII GEO PAM S.R.L.?

CUI-ul STUDII GEO PAM S.R.L. este 48884467.

Unde este sediul STUDII GEO PAM S.R.L.?

STUDII GEO PAM S.R.L. are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Popa Şapcă nr. 15, 100057, Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata STUDII GEO PAM S.R.L.?

STUDII GEO PAM S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STUDII GEO PAM S.R.L. in 2024?

In 2024, STUDII GEO PAM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 188.700 RON.

Cati angajati are STUDII GEO PAM S.R.L.?

STUDII GEO PAM S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are STUDII GEO PAM S.R.L.?

STUDII GEO PAM S.R.L. are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat STUDII GEO PAM S.R.L. in 2024?

STUDII GEO PAM S.R.L. a inregistrat un profit net de 30.945 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.