Activ Plătitor TVA

LORE CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 48913341
CIF: RO48913341
Reg. Com.: J24/1495/2023
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 octombrie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 00:35

Despre LORE CONSTRUCT S.R.L.

LORE CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Călineşti Com. Călineşti, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LORE CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 113.937 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+219.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
113.937 RON
Venituri totale
113.937 RON
Cheltuieli totale
155.246 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
21.576 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
20.229 RON
Casa & conturi bănci
1.347 RON
Capital propriu
-24.804 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Sat Călineşti Com. Călineşti, CĂLINEŞTI nr. 123, 437075

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Sat Călineşti Com. Călineşti, CĂLINEŞTI nr. 123, 437075
Cod poștal: 437075
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Sat Călineşti Com. Călineşti, CĂLINEŞTI nr. 123, 437075
Cod postal
437075
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.10.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
113.937 RON
Rezultat net
-42.449 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 113.937 RON 35.700 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 113.937 RON 35.700 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 155.246 RON 17.905 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 17.795 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 17.445 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 41.309 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 42.449 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 21.576 RON 37.680 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 21.576 RON 37.680 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 20.229 RON 10.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.347 RON 27.680 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 46.380 RON 20.035 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -24.804 RON 17.645 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active21.576RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

215,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale21.576 RON
Datorii totale46.380 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,47 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-115,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 113.937 +219,2% față de anul precedent 113.937 155.246 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 41.309 42.449
2023 35.700 35.700 17.905 17.795 17.445 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 21.576 21.576 0 20.229 1.347
2023 0 37.680 37.680 0 10.000 27.680

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 46.380 +131,5% față de anul precedent -24.804 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 20.035 17.645 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 113.937 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 113.937 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
113.937 RON +219.15% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
42.449 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
46.380 RON +131.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 35.700 RON. Profit: 17.445 RON

Cifra de afaceri: 35.700 RON. Profit: 17.445 RON

Cifra de afaceri
35.700 RON
Profit net
17.445 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
20.035 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLORE CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Călineşti Com. Călineşti (MARAMUREŞ)

LORE CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Călineşti Com. Călineşti (MARAMUREŞ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Maramureş

DANIEL IMPACT DINAMIC S.R.L.
CUI: 45296560CAEN: 4120
Activ
MARAMUREŞ, Sat Ruscova Com. Ruscova2021-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.830 RON
Profit
37.277 RON
Angajati
1
IL DUCA EDIL SRL
CUI: 25527759CAEN: 4120
Activ
MARAMUREŞ, Sat Sarasău Com. Sarasău2009-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.772 RON
Profit
28.161 RON
Angajati
2
VALSMINRAMO S.R.L.
CUI: 43585120CAEN: 4120
Activ
MARAMUREŞ, Sat Cărpiniş Com. Copalnic-Mănăştur2021-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.963 RON
Profit
4.833 RON
Angajati
2
LAURENŢIU RENOV S.R.L.
CUI: 40210524CAEN: 4120
Activ
MARAMUREŞ, Sat Recea Com. Recea2018-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.338 RON
Profit
2.051 RON
Angajati
2
SILADI RAPID CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 46554365CAEN: 4120
Activ
MARAMUREŞ, Sat Bârsana Com. Bârsana2022-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.800 RON
Profit
44.791 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Maramureş

BUILDING CONSTRUCTION VRS S.R.L.
CUI: 48909618CAEN: 4120
Activ
MARAMUREŞ, Sat Săpânţa Com. Săpânţa2023-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.371 RON
Profit
115.144 RON
Angajati
5
AMI TERRA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 48913350CAEN: 4120
Activ
MARAMUREŞ, Sat Săsar Com. Recea2023-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
327.958 RON
Profit
139.905 RON
Angajati
1
RUSNEAC CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 48909596CAEN: 4120
Activ
MARAMUREŞ, Sat Rona de Sus Com. Rona de Sus2023-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.672 RON
Profit
4.255 RON
Angajati
1
LH LIK CONSTRUCT CONCEPT S.R.L.
CUI: 48946470CAEN: 4120
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus2023-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.823 RON
Profit
37.500 RON
Angajati
1

Alte firme din Maramureş

DARTIM CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 48913333CAEN: 3315
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2023-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.372.040 RON
Profit
347.408 RON
Angajati
8
AUTO TOM INSPECT S.R.L.
CUI: 48900651CAEN: 7120
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus2023-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
392.015 RON
Profit
171.665 RON
Angajati
2
UTILPRO MAX S.R.L.
CUI: 48931038CAEN: 4664
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Tăuţii-Măgherăuş2023-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.784 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
COVOARE CURATE S.R.L.
CUI: 48782416CAEN: 9610
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2023-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.418 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
TATOS S.R.L.
CUI: 49069209CAEN: 0142
Activ
MARAMUREŞ, Sat Suciu de Sus Com. Suciu de Sus2023-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.800 RON
Profit
52.670 RON
Angajati
0
SAGAB TRANS S.R.L.
CUI: 50168125CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2024-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.750 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OPTIMAL NEW IDEAS SRL
CUI: 34110300CAEN: 4751
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2015-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
596.444 RON
Profit
130.257 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LORE CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul LORE CONSTRUCT S.R.L. este 48913341.

Unde este sediul LORE CONSTRUCT S.R.L.?

LORE CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Sat Călineşti Com. Călineşti, CĂLINEŞTI nr. 123, 437075, Sat Călineşti Com. Călineşti, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata LORE CONSTRUCT S.R.L.?

LORE CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LORE CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, LORE CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 113.937 RON.

Cati angajati are LORE CONSTRUCT S.R.L.?

LORE CONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are LORE CONSTRUCT S.R.L.?

LORE CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat LORE CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

LORE CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 42.449 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.