Activ

IOANA ŞI MARADONA S.R.L.

CUI: 48972291
CIF: 48972291
Reg. Com.: J2023000563319
CAEN: 1071
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 octombrie 2023 · 2 ani
Distribuie:

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 04:33

Despre IOANA ŞI MARADONA S.R.L.

IOANA ŞI MARADONA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Zalău, judetul SĂLAJ, infiintata in 2023 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie" (cod CAEN 1071), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IOANA ŞI MARADONA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 137.475 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
137.475 RON
Venituri totale
137.475 RON
Cheltuieli totale
141.108 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
8.621 RON
Active circulante
33.537 RON
Stocuri
27.140 RON
Creanțe
4.033 RON
Casa & conturi bănci
2.364 RON
Capital propriu
-9.912 RON

Contact

AdresaRomania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Cetinei nr. 14J, 450160
Telefon-

Adresă sediu social

Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Cetinei nr. 14J, 450160
Cod poștal: 450160
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Cetinei nr. 14J, 450160
Cod postal
450160
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.10.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
137.475 RON
Rezultat net
-5.008 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 137.475 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 137.475 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 141.108 RON 5.004 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 3.633 RON 5.004 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 5.008 RON 5.004 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 8.621 RON 128 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 33.537 RON 8.918 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 42.158 RON 9.046 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 27.140 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 4.033 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.364 RON 8.918 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 52.070 RON 13.950 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -9.912 RON -4.904 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active42.158RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

123,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale42.158 RON
Datorii totale52.070 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,64 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-23,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 137.475 137.475 141.108 0 0 3.633 5.008
2023 0 0 5.004 0 0 5.004 5.004

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 8.621 33.537 42.158 27.140 4.033 2.364
2023 128 8.918 9.046 0 0 8.918

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 52.070 +273,3% față de anul precedent -9.912 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 13.950 -4.904 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 137.475 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 137.475 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
137.475 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.008 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
52.070 RON +273.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.004 RON
Angajati
1
Datorii
13.950 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIOANA ŞI MARADONA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Mun. Zalău (SĂLAJ)

IOANA ŞI MARADONA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Mun. Zalău (SĂLAJ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1071, Sălaj

GERTIS DESSERT ISLAND S.R.L.
CUI: 45639625CAEN: 1071
Activ
SĂLAJ, Sat Deja Com. Sălăţig2022-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.713 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
START CASYM UP S.R.L.
CUI: 46146226CAEN: 1071
Activ
SĂLAJ, Sat Halmăşd Com. Halmăşd2022-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.000 RON
Profit
37.416 RON
Angajati
2
CĂSUŢA GUSTULUI COM S.R.L.
CUI: 48452442CAEN: 1071
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.870 RON
Profit
2.399 RON
Angajati
1
LIZA & VASILE S.R.L.
CUI: 47204708CAEN: 1071
Activ
SĂLAJ, Sat Aghireş Com. Meseşenii de Jos2022-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.320 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
23 S1ND CHAIN S.R.L.
CUI: 37026476CAEN: 1071
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2017-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.810 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
SWEET- LIFE BY MARIA S.R.L.
CUI: 37717242CAEN: 1071
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2017-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.361 RON
Profit
14.987 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1071, Sălaj

AYANA PLAY S.R.L.
CUI: 49000526CAEN: 1071
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.995 RON
Profit
28.290 RON
Angajati
1
ATI-MALI S.R.L.
CUI: 48369763CAEN: 1071
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.002.901 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
DENIS ELI S.R.L.
CUI: 49018094CAEN: 1071
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
573.142 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Alte firme din Sălaj

NGR CURIER S.R.L.
CUI: 48964647CAEN: 5320
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.430 RON
Profit
15.301 RON
Angajati
1
CENTO HOTELS S.R.L.
CUI: 48980391CAEN: 5510
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRANSGAB SPEDITION S.R.L.
CUI: 48919948CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Sat Fildu de Jos Com. Fildu de Jos2023-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.524 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRUE MIND INCORPORATE S.R.L.
CUI: 49018086CAEN: 6209
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
471.014 RON
Profit
401.535 RON
Angajati
1
POMI ŞI NUTREŢ S.R.L.
CUI: 48548548CAEN: 0130
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
710.230 RON
Profit
62.860 RON
Angajati
2
LITTLE WONDERS BABY S.R.L.
CUI: 45658228CAEN: 4712
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2022-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.369 RON
Profit
31.518 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IOANA ŞI MARADONA S.R.L.?

CUI-ul IOANA ŞI MARADONA S.R.L. este 48972291.

Unde este sediul IOANA ŞI MARADONA S.R.L.?

IOANA ŞI MARADONA S.R.L. are sediul in Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Cetinei nr. 14J, 450160, Mun. Zalău, judetul SĂLAJ.

Cand a fost infiintata IOANA ŞI MARADONA S.R.L.?

IOANA ŞI MARADONA S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IOANA ŞI MARADONA S.R.L. in 2024?

In 2024, IOANA ŞI MARADONA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 137.475 RON.

Cati angajati are IOANA ŞI MARADONA S.R.L.?

IOANA ŞI MARADONA S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are IOANA ŞI MARADONA S.R.L.?

IOANA ŞI MARADONA S.R.L. are codul CAEN principal 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie).

Ce profit a inregistrat IOANA ŞI MARADONA S.R.L. in 2024?

IOANA ŞI MARADONA S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 5.008 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.