Activ

ACM & H MEDICAL S.R.L.

CUI: 49070785
CIF: 49070785
Reg. Com.: J2023020992407
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 noiembrie 2023 · 2 ani
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 18:07

Despre ACM & H MEDICAL S.R.L.

ACM & H MEDICAL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ACM & H MEDICAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 158.591 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+7359.6%). Profitul net inregistrat a fost de 99.878 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
158.591 RON
Venituri totale
158.591 RON
Cheltuieli totale
54.050 RON
Profit brut
104.541 RON
Profit net
99.878 RON
Marja profit net
62,98%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
103.725 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
51.648 RON
Casa & conturi bănci
52.077 RON
Capital propriu
97.486 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Dumbrava Nouă nr. 37, 51147
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0723249678

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Dumbrava Nouă nr. 37, 51147
Cod poștal: 51147
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Dumbrava Nouă nr. 37, 51147
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
51147
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.11.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
158.591 RON
Rezultat net
99.878 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 158.591 RON 2.126 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 158.591 RON 2.126 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 54.050 RON 4.697 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 104.541 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 99.878 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 2.571 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 2.592 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 103.725 RON 2.257 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 103.725 RON 2.257 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 51.648 RON 2.126 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 52.077 RON 131 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.239 RON 4.849 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 97.486 RON -2.592 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active103.725RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale103.725 RON
Datorii totale6.239 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
96,3 %Profit net / active totale
ROE
102,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
16,63 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
94,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 158.591 +7.359,6% față de anul precedent 158.591 54.050 104.541 99.878 0 0
2023 2.126 2.126 4.697 0 0 2.571 2.592

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 103.725 103.725 0 51.648 52.077
2023 0 2.257 2.257 0 2.126 131

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.239 +28,7% față de anul precedent 97.486 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 4.849 -2.592 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 158.591 RON. Profit: 99.878 RON

Cifra de afaceri: 158.591 RON. Profit: 99.878 RON

Cifra de afaceri
158.591 RON +7359.6% față de anul precedent
Profit net
99.878 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.239 RON +28.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.126 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.126 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.126 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.592 RON
Angajati
1
Datorii
4.849 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataACM & H MEDICAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ACM & H MEDICAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Municipiul Bucureşti

STOMA EXCLUSIV SRL
CUI: 24847968CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2008-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.633 RON
Profit
6.797 RON
Angajati
2
EVIDA DENTAL ESTETIC S.R.L.
CUI: 42867130CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.480 RON
Profit
68.406 RON
Angajati
1
PRIORIDENT SRL
CUI: 18554807CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.892 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ZANFIR DENT SRL
CUI: 37446488CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.445 RON
Profit
19.186 RON
Angajati
2
DENTOSAL GOLD S.R.L.
CUI: 43261654CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.715 RON
Profit
14.768 RON
Angajati
1
CM DENT S.R.L.
CUI: 49259440CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
156.670 RON
Profit
88.129 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Municipiul Bucureşti

VERDE DENT S.R.L.
CUI: 49068416CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.733 RON
Profit
38.975 RON
Angajati
1
DATA MED LIFE S.R.L.
CUI: 49096637CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-11-10
fara e-Factura
ALFAHDAWI DENT S.R.L.
CUI: 49060722CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.000 RON
Profit
96.049 RON
Angajati
0
DENTESTETICO SMILE CARE S.R.L.
CUI: 49096726CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.882 RON
Profit
38.595 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

THEODORXD S.R.L.
CUI: 49070769CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.047 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALEX CLIMA INSTAL S.R.L.
CUI: 49070793CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.868 RON
Profit
544 RON
Angajati
0
SOLAR SYMPHONY SGC BRAVO S.R.L.
CUI: 49085492CAEN: 3511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
695 RON
Angajati
0
PIC POC SHOP S.R.L.
CUI: 48936981CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.189 RON
Profit
19.620 RON
Angajati
1
A&A RESOURCES S.R.L.
CUI: 49199756CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-11-28
fara e-Factura
ACTIV SERVICII CENZORAT S.R.L.
CUI: 47598076CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.661 RON
Profit
138.969 RON
Angajati
1
MAYA LIGHT CODES S.R.L.
CUI: 50325343CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-07-05
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ACM & H MEDICAL S.R.L.?

CUI-ul ACM & H MEDICAL S.R.L. este 49070785.

Unde este sediul ACM & H MEDICAL S.R.L.?

ACM & H MEDICAL S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Dumbrava Nouă nr. 37, 51147, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ACM & H MEDICAL S.R.L.?

ACM & H MEDICAL S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ACM & H MEDICAL S.R.L. in 2024?

In 2024, ACM & H MEDICAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 158.591 RON.

Cati angajati are ACM & H MEDICAL S.R.L.?

ACM & H MEDICAL S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ACM & H MEDICAL S.R.L.?

ACM & H MEDICAL S.R.L. are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat ACM & H MEDICAL S.R.L. in 2024?

ACM & H MEDICAL S.R.L. a inregistrat un profit net de 99.878 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.