Activ

YADEV S.R.L.

CUI: 49075782
CIF: 49075782
Reg. Com.: J2023021013402
CAEN: 6210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 noiembrie 2023 · 2 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 08:52

Despre YADEV S.R.L.

YADEV S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, YADEV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 211.219 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+1366.2%). Profitul net inregistrat a fost de 151.516 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
211.219 RON
Venituri totale
211.219 RON
Cheltuieli totale
53.494 RON
Profit brut
157.725 RON
Profit net
151.516 RON
Marja profit net
71,73%
Active imobilizate
3.479 RON
Active circulante
153.299 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
112.437 RON
Casa & conturi bănci
40.862 RON
Capital propriu
151.756 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Străuleşti nr. 60A
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0726829589

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Străuleşti nr. 60A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Străuleşti nr. 60A
Detalii
CAMERA 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.11.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
211.219 RON
Rezultat net
151.516 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 211.219 RON 14.406 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 211.219 RON 14.406 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 53.494 RON 4.636 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 157.725 RON 9.770 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 151.516 RON 9.626 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.479 RON 5.540 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 153.299 RON 6.719 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 156.778 RON 12.259 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 112.437 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 40.862 RON 6.719 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.179 RON 2.433 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 151.756 RON 9.826 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active156.778RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale156.778 RON
Datorii totale5.179 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
96,6 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
29,60 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 211.219 +1.366,2% față de anul precedent 211.219 53.494 157.725 +1.514,4% față de anul precedent 151.516 +1.474,0% față de anul precedent 0 0
2023 14.406 14.406 4.636 9.770 9.626 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.479 153.299 156.778 0 112.437 40.862
2023 5.540 6.719 12.259 0 0 6.719

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.179 +112,9% față de anul precedent 151.756 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 2.433 9.826 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AIANDRA IONITAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32916/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 211.219 RON. Profit: 151.516 RON

Cifra de afaceri: 211.219 RON. Profit: 151.516 RON

Cifra de afaceri
211.219 RON +1366.19% față de anul precedent
Profit net
151.516 RON +1474.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.179 RON +112.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 14.406 RON. Profit: 9.626 RON

Cifra de afaceri: 14.406 RON. Profit: 9.626 RON

Cifra de afaceri
14.406 RON
Profit net
9.626 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.433 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataYADEV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

YADEV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

04.092026Mentiune · Buletin 32916/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
YADEV S.R.L.
CUI
49075782
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
04.09.2026
Registrul Comerțului
J40/21013/2023
EUID
ROONRC.J40/21013/2023
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Şoseaua STRĂULEŞTI, Nr. 60A, CAMERA 1, Bl. B1, Scara 1, Etaj 3,
Județ
București
Număr încheiere
695574
Data încheierii
04.09.2026
Număr dosar
3269794
Data dosarului
18.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Cristina Sidorencu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3269794 din 18.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3269794 din 18.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 32916/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti

MIGHTY BYTE S.R.L.
CUI: 49498502CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.304 RON
Profit
79.275 RON
Angajati
1
TOUCHSIZE S.R.L.
CUI: 44291084CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.280 RON
Profit
86.974 RON
Angajati
1
SOFTISIMO S.R.L.
CUI: 48915830CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.627 RON
Profit
182.447 RON
Angajati
0
CODEWAVE TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI: 49891322CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.036 RON
Profit
168.861 RON
Angajati
1
PHOBOS SOFT CO SRL
CUI: 10124952CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1998-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.072 RON
Profit
130.524 RON
Angajati
1
AM PRIME SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 44154389CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
208.726 RON
Profit
122.691 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti

PACO SOFTWARE S.R.L.
CUI: 49075774CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.365.086 RON
Profit
800.307 RON
Angajati
1
DATAVERSE ANALYTICS S.R.L.
CUI: 49080436CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
418.490 RON
Profit
335.509 RON
Angajati
1
IVAN INVENTIVITY IT S.R.L.
CUI: 49063745CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.891 RON
Profit
3.800 RON
Angajati
0
PXC TECHNOLOGY S.R.L.
CUI: 49087310CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
896.153 RON
Profit
814.345 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

RADUP SERVICES S.R.L.
CUI: 49076583CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CÎMPEAN MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 49060625CAEN: 7490
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.942 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BIG SMALL INVEST S.R.L.
CUI: 49087825CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.011 RON
Profit
92.791 RON
Angajati
1
FAM FINANCE S.R.L.
CUI: 48940222CAEN: 6619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
700 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HEUREKA GROUP RO S.R.L.
CUI: 49202886CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.156.090 RON
Profit
27.873 RON
Angajati
8
FARID CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47600362CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-02-09
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul YADEV S.R.L.?

CUI-ul YADEV S.R.L. este 49075782.

Unde este sediul YADEV S.R.L.?

YADEV S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Străuleşti nr. 60A, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata YADEV S.R.L.?

YADEV S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a YADEV S.R.L. in 2024?

In 2024, YADEV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 211.219 RON.

Cati angajati are YADEV S.R.L.?

YADEV S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are YADEV S.R.L.?

YADEV S.R.L. are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).

Ce profit a inregistrat YADEV S.R.L. in 2024?

YADEV S.R.L. a inregistrat un profit net de 151.516 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.