Activ Plătitor TVA

PAUKSEL S.R.L.

CUI: 49106927
CIF: RO49106927
Reg. Com.: J2023021445401
CAEN: 4672
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 noiembrie 2023 · 2 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 01:26

Despre PAUKSEL S.R.L.

PAUKSEL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule" (cod CAEN 4672), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PAUKSEL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
33 RON
Cheltuieli totale
5.717 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
4.655 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
86 RON
Casa & conturi bănci
4.569 RON
Capital propriu
-6.456 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Aleea Pantelimon nr. 6, 22404
Telefon0731643015

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Aleea Pantelimon nr. 6, 22404
Cod poștal: 22404
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Aleea Pantelimon nr. 6, 22404
Cod postal
22404
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.11.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
23 mai 2025 - 15 ianuarie 2026

Stare inactivitate

Data inactivare
15 ianuarie 2025
Data reactivare
13 mai 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-5.684 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 33 RON 11 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 5.717 RON 983 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 5.684 RON 972 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 5.684 RON 972 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 4.655 RON 9.797 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 4.655 RON 9.797 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 86 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.569 RON 9.797 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 11.111 RON 10.569 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -6.456 RON -772 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active4.655RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

238,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale4.655 RON
Datorii totale11.111 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,42 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-138,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 33 5.717 0 0 5.684 5.684
2023 0 11 983 0 0 972 972

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 4.655 4.655 0 86 4.569
2023 0 9.797 9.797 0 0 9.797

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 11.111 +5,1% față de anul precedent -6.456 Neraportat 0
2023 10.569 -772 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2025 3 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.684 RON
Angajati
0
Datorii
11.111 RON +5.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
972 RON
Angajati
0
Datorii
10.569 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPAUKSEL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4672 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

PAUKSEL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4672 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4672, Municipiul Bucureşti

ADT FOCUS PRO S.R.L.
CUI: 48901657CAEN: 4531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
320.073 RON
Profit
44.634 RON
Angajati
0
BUDY TUNING GARAGE S.R.L.
CUI: 49122914CAEN: 4531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.050 RON
Profit
236.491 RON
Angajati
1
HANKOOK TIRE ROMANIA S.R.L.
CUI: 48790915CAEN: 4672
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.176.597 RON
Profit
5.584.920 RON
Angajati
8
EURO ZONE PARTS S.R.L.
CUI: 49499133CAEN: 4672
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.950 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MAROCKIT S.R.L.
CUI: 49106919CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.257 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ECOFLOOR AND WALL S.R.L.
CUI: 49106935CAEN: 4333
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
348.723 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ORTHOTICS BIOMECHANICS S.R.L.
CUI: 49104322CAEN: 4774
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.631 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AVE BOUTIQUE FASHION S.R.L.
CUI: 49096300CAEN: 4779
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.021 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SIMCONT SERVICES S.R.L.
CUI: 49119714CAEN: 7830
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.000 RON
Profit
18.492 RON
Angajati
0
EVMAR FIBER-TECH S.R.L.
CUI: 47848210CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
156.225 RON
Profit
24.987 RON
Angajati
0
HEXCLOUD CONSULTING S.R.L.
CUI: 50209675CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.700 RON
Profit
138.499 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PAUKSEL S.R.L.?

CUI-ul PAUKSEL S.R.L. este 49106927.

Unde este sediul PAUKSEL S.R.L.?

PAUKSEL S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Aleea Pantelimon nr. 6, 22404, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata PAUKSEL S.R.L.?

PAUKSEL S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PAUKSEL S.R.L. in 2024?

In 2024, PAUKSEL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are PAUKSEL S.R.L.?

PAUKSEL S.R.L. are codul CAEN principal 4672 (Comerţ cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule).

Ce profit a inregistrat PAUKSEL S.R.L. in 2024?

PAUKSEL S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 5.684 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.