Activ Plătitor TVA

VTAA S.R.L.

CUI: 49124389
CIF: RO49124389
Reg. Com.: J2023004896121
CAEN: 4791
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 noiembrie 2023 · 2 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 01:23

Despre VTAA S.R.L.

VTAA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2023 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat" (cod CAEN 4791), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VTAA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.161.957 RON. Profitul net inregistrat a fost de 966.288 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.161.957 RON
Venituri totale
1.186.029 RON
Cheltuieli totale
188.194 RON
Profit brut
997.835 RON
Profit net
966.288 RON
Marja profit net
83,16%
Active imobilizate
35.002 RON
Active circulante
941.426 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
659.719 RON
Casa & conturi bănci
281.707 RON
Capital propriu
963.266 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Pavel Roşca nr. 4, 400118
Telefon0648127434

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Pavel Roşca nr. 4, 400118
Cod poștal: 400118
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Pavel Roşca nr. 4, 400118
Cod postal
400118
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.11.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.161.957 RON
Rezultat net
966.288 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.161.957 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.186.029 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 188.194 RON 3.222 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 997.835 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 966.288 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 3.222 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 3.222 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 35.002 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 941.426 RON 332 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 976.428 RON 332 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 659.719 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 281.707 RON 332 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 13.162 RON 3.354 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 963.266 RON -3.022 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active976.428RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale976.428 RON
Datorii totale13.162 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
99,0 %Profit net / active totale
ROE
100,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
71,53 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
98,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.161.957 1.186.029 188.194 997.835 966.288 0 0
2023 0 0 3.222 0 0 3.222 3.222

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 35.002 941.426 976.428 0 659.719 281.707
2023 0 332 332 0 0 332

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 13.162 +292,4% față de anul precedent 963.266 Neraportat 1
2023 3.354 -3.022 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VTVICTOR TOUTAINadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 8134/2026schimbare denumire firmă, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

schimbare denumire firmă, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.161.957 RON. Profit: 966.288 RON

Cifra de afaceri: 1.161.957 RON. Profit: 966.288 RON

Cifra de afaceri
1.161.957 RON
Profit net
966.288 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
13.162 RON +292.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.222 RON
Angajati
0
Datorii
3.354 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVTAA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

VTAA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

04.032026Mentiune · Buletin 8134/2026schimbare denumire firmă, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

schimbare denumire firmă; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 1 din data: 25.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
VICTOR DE MARTRIN S.R.L.
CUI
49124389
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
04.03.2026
Registrul Comerțului
J12/4896/2023
EUID
ROONRC.J12/4896/2023
Sediu
Jud. Cluj, Municipiul Cluj-Napoca, Strada PAVEL ROŞCA, Nr. 4, Ap. 28
Județ
Cluj
Număr încheiere
176727
Data încheierii
03.03.2026
Număr dosar
862535
Data dosarului
25.02.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Petru Hotea

Subiecte

schimbare denumire firmă, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 862535 din 25.02.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 25.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 8134/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4791, Cluj

AHA BEAUTY SRL
CUI: 29898946CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2012-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.181.834 RON
Profit
147.821 RON
Angajati
6
MENSONTOP S.R.L.
CUI: 44879085CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu2021-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.153.428 RON
Profit
290.480 RON
Angajati
1
ONLINESALT SRL
CUI: 36153498CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.192.942 RON
Profit
53.141 RON
Angajati
1
ITISWEB S.R.L.
CUI: 42001630CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2019-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.133.581 RON
Profit
1.014.542 RON
Angajati
1
THE SILENT WAY 070 S.R.L.
CUI: 48080918CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Sat Vlaha Com. Săvădisla2023-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.466.048 RON
Profit
56.898 RON
Angajati
1
NORR LIVING SRL
CUI: 36284787CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
964.763 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4791, Cluj

ESELLERIA S.R.L.
CUI: 49100592CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-11-10
fara e-Factura
ILIEV SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 49142652CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.308 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PESTOC DC S.R.L.
CUI: 49100541CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.515 RON
Profit
17.929 RON
Angajati
1
DUMARO INVEST S.R.L.
CUI: 49158381CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2023-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.865 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

EL SOFT SERVICE S.R.L.
CUI: 49124370CAEN: 5320
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.342 RON
Profit
112.954 RON
Angajati
4
SMS BLUE FAM S.R.L.
CUI: 49124397CAEN: 8559
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2023-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.500 RON
Profit
38.224 RON
Angajati
1
BARSTEINHORN S.R.L.
CUI: 49124281CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2023-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
230.790 RON
Profit
136.818 RON
Angajati
1
ARCA GLOBAL CONT S.R.L.
CUI: 49083050CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Sat Chinteni Com. Chinteni2023-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.030 RON
Profit
14.645 RON
Angajati
1
MCC ENGINEERING S.R.L.
CUI: 49168474CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
913.102 RON
Profit
754.662 RON
Angajati
1
AM ENDO CARE S.R.L.
CUI: 44779507CAEN: 8623
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2021-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
505.450 RON
Profit
360.761 RON
Angajati
1
BIFMAN S.R.L.
CUI: 53213905CAEN: 4712
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2026-01-09
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VTAA S.R.L.?

CUI-ul VTAA S.R.L. este 49124389.

Unde este sediul VTAA S.R.L.?

VTAA S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Pavel Roşca nr. 4, 400118, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata VTAA S.R.L.?

VTAA S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VTAA S.R.L. in 2024?

In 2024, VTAA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.161.957 RON.

Cati angajati are VTAA S.R.L.?

VTAA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are VTAA S.R.L.?

VTAA S.R.L. are codul CAEN principal 4791 (Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat).

Ce profit a inregistrat VTAA S.R.L. in 2024?

VTAA S.R.L. a inregistrat un profit net de 966.288 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.