Activ

ANTON ŞTEFAN-RĂZVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 49156275
CIF: 49156275
Reg. Com.: F22/1713/2023
CAEN: 3319
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 21 noiembrie 2023 · 2 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea altor echipamente

Surse și actualizare

Despre ANTON ŞTEFAN-RĂZVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

ANTON ŞTEFAN-RĂZVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2023 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea altor echipamente" (cod CAEN 3319), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 21.11.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 3319, Iaşi

M.L.C. AGRO-TUR SRL
CUI: 19379160CAEN: 3319
Activ
IAŞI, Sat Osoi Com. Comarna2006-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.472.096 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
MVA AIR SOLUTION S.R.L.
CUI: 33263054CAEN: 3319
Activ
IAŞI, Sat Bogonos Com. Leţcani2014-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.354.481 RON
Profit
332.795 RON
Angajati
2
GM WIND PARTNER S.R.L.
CUI: 50148632CAEN: 3319
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2024-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
329.782 RON
Profit
208.013 RON
Angajati
1
BLADE REPAIR S.R.L.
CUI: 49625029CAEN: 3319
Activ
IAŞI, Sat Soci Com. Mirosloveşti2024-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
329.407 RON
Profit
170.373 RON
Angajati
1
MEGA PROSPER SRL
CUI: 23071418CAEN: 3319
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2008-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.121 RON
Profit
50.738 RON
Angajati
1
VECHI ILI S.R.L.
CUI: 41605794CAEN: 3319
Activ
IAŞI, Sat Pietrăria Com. Bârnova2019-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.970 RON
Profit
5.737 RON
Angajati
0
EUROCOMPONENTE SRL
CUI: 36527339CAEN: 3319
Activ
IAŞI, Sat Cârniceni Com. Ţigănaşi2016-09-15
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANTON ŞTEFAN-RĂZVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul ANTON ŞTEFAN-RĂZVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 49156275.

Cand a fost infiintata ANTON ŞTEFAN-RĂZVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ANTON ŞTEFAN-RĂZVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2023 (2 ani de activitate).

Ce activitate are ANTON ŞTEFAN-RĂZVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ANTON ŞTEFAN-RĂZVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 3319 (Repararea și întreținerea altor echipamente).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
22 februarie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
22 martie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.