Inactiv

IRIS STYLE COLLECTION S.R.L.

CUI: 49166775
CIF: 49166775
Reg. Com.: J2023022247402
CAEN: 4642
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 noiembrie 2023 · 2 ani
Inactivă din: 20 ianuarie 2026
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:33

Despre IRIS STYLE COLLECTION S.R.L.

IRIS STYLE COLLECTION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei" (cod CAEN 4642), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din ianuarie 2026).

In 2024, IRIS STYLE COLLECTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 4.230.798 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+2669.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Datoriile raportate (4.871.394 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.230.798 RON
Venituri totale
4.264.495 RON
Cheltuieli totale
4.384.250 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
4.829.545 RON
Stocuri
2.063.806 RON
Creanțe
1.507.986 RON
Casa & conturi bănci
1.257.753 RON
Capital propriu
-41.849 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Basarabia nr. 242

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Basarabia nr. 242
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Basarabia nr. 242
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.11.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
20 ianuarie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.230.798 RON
Rezultat net
-119.755 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.230.798 RON 152.792 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.264.495 RON 152.792 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.384.250 RON 60.284 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 92.508 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 77.707 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 119.755 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 119.755 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 4.829.545 RON 193.163 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 4.829.545 RON 193.163 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.063.806 RON 11.141 RON
CreanțeSume de încasat 1.507.986 RON 107.289 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.257.753 RON 74.733 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.871.394 RON 115.256 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -41.849 RON 77.907 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active4.829.545RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

100,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale4.829.545 RON
Datorii totale4.871.394 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,99 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-0,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.230.798 +2.669,0% față de anul precedent 4.264.495 4.384.250 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 119.755 119.755
2023 152.792 152.792 60.284 92.508 77.707 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 4.829.545 4.829.545 2.063.806 1.507.986 1.257.753
2023 0 193.163 193.163 11.141 107.289 74.733

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.871.394 +4.126,6% față de anul precedent -41.849 Neraportat 0
2023 115.256 77.907 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AAALAA AKILfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4129/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.230.798 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.230.798 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.230.798 RON +2668.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
119.755 RON
Angajati
0
Datorii
4.871.394 RON +4126.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 152.792 RON. Profit: 77.707 RON

Cifra de afaceri: 152.792 RON. Profit: 77.707 RON

Cifra de afaceri
152.792 RON
Profit net
77.707 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
115.256 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIRIS STYLE COLLECTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4642 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

IRIS STYLE COLLECTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4642 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

03.022026Mentiune · Buletin 4129/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
IRIS STYLE COLLECTION S.R.L.
CUI
49166775
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
03.02.2026
Registrul Comerțului
J2023022247402
EUID
ROONRC.J2023022247402
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Bulevardul BASARABIA, Nr. 242, Bl. MY7, Etaj 7, Ap. 34
Județ
București
Număr încheiere
87960
Data încheierii
03.02.2026
Număr dosar
404369
Data dosarului
28.01.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Maria Cornelia Maglasu

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional din 10.11.2025 la contract de comodat din 10.11.2023
Vezi Buletinul ONRC nr. 4129/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4642, Municipiul Bucureşti

adidas Romania SRL
CUI: 15739061CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
332.388.394 RON
Profit
5.972.881 RON
Angajati
96
INTER CROSS SRL
CUI: 12736583CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2000-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.701.356 RON
Profit
2.189.076 RON
Angajati
9
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.920.634 RON
Profit
1.248.431 RON
Angajati
62
INNOVATIVE TEX SOLUTIONS SRL
CUI: 35690949CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.387.620 RON
Profit
2.098.316 RON
Angajati
8
OUTFIT TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI: 43274921CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.109.515 RON
Profit
687.484 RON
Angajati
7
FORMAZIONE DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 40739518CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.558.767 RON
Profit
147.030 RON
Angajati
2
SHOES ART IMPEX SRL
CUI: 27018549CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2010-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.250.543 RON
Profit
2.136.968 RON
Angajati
5
SERENA EXIM SRL
CUI: 10318878CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1998-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.443.271 RON
Profit
1.526.348 RON
Angajati
11
FRATELLI SPORTS SRL
CUI: 25068338CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2009-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.371.849 RON
Profit
1.111.459 RON
Angajati
11
ANGEL BLUE INVEST SRL
CUI: 28224709CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.086.493 RON
Profit
288.085 RON
Angajati
10

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IRIS STYLE COLLECTION S.R.L.?

CUI-ul IRIS STYLE COLLECTION S.R.L. este 49166775.

Unde este sediul IRIS STYLE COLLECTION S.R.L.?

IRIS STYLE COLLECTION S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Basarabia nr. 242, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata IRIS STYLE COLLECTION S.R.L.?

IRIS STYLE COLLECTION S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IRIS STYLE COLLECTION S.R.L. in 2024?

In 2024, IRIS STYLE COLLECTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 4.230.798 RON.

Ce activitate are IRIS STYLE COLLECTION S.R.L.?

IRIS STYLE COLLECTION S.R.L. are codul CAEN principal 4642 (Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei).

Ce profit a inregistrat IRIS STYLE COLLECTION S.R.L. in 2024?

IRIS STYLE COLLECTION S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 119.755 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.