Activ Plătitor TVA

DDOLI TECHNOLOGY S.R.L.

CUI: 49200559
CIF: RO49200559
Reg. Com.: J2023005127129
CAEN: 4712
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 noiembrie 2023 · 2 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 00:02

Despre DDOLI TECHNOLOGY S.R.L.

DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Floreşti Com. Floreşti, judetul CLUJ, infiintata in 2023 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare" (cod CAEN 4712), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.876.086 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+907.1%). Profitul net inregistrat a fost de 917.397 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.876.086 RON
Venituri totale
1.876.086 RON
Cheltuieli totale
903.864 RON
Profit brut
972.222 RON
Profit net
917.397 RON
Marja profit net
48,90%
Active imobilizate
1.555 RON
Active circulante
1.240.361 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
806.576 RON
Casa & conturi bănci
433.785 RON
Capital propriu
1.094.758 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Sub Cetate nr. 7, 407280
Telefon0774536321

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Sub Cetate nr. 7, 407280
Cod poștal: 407280
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Sub Cetate nr. 7, 407280
Cod postal
407280
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.11.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.876.086 RON
Rezultat net
917.397 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.876.086 RON 186.288 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.876.086 RON 186.658 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 903.864 RON 89.076 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 972.222 RON 97.582 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 917.397 RON 95.752 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.555 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.240.361 RON 98.296 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.241.916 RON 98.296 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 806.576 RON 2.190 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 433.785 RON 96.106 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 147.158 RON 2.544 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.094.758 RON 95.752 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.241.916RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

11,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.241.916 RON
Datorii totale147.158 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
73,9 %Profit net / active totale
ROE
83,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
8,43 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
88,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.876.086 +907,1% față de anul precedent 1.876.086 903.864 972.222 +896,3% față de anul precedent 917.397 +858,1% față de anul precedent 0 0
2023 186.288 186.658 89.076 97.582 95.752 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.555 1.240.361 1.241.916 0 806.576 433.785
2023 0 98.296 98.296 0 2.190 96.106

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 147.158 +5.684,5% față de anul precedent 1.094.758 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 2.544 95.752 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.876.086 RON. Profit: 917.397 RON

Cifra de afaceri: 1.876.086 RON. Profit: 917.397 RON

Cifra de afaceri
1.876.086 RON +907.09% față de anul precedent
Profit net
917.397 RON +858.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
147.158 RON +5684.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 186.288 RON. Profit: 95.752 RON

Cifra de afaceri: 186.288 RON. Profit: 95.752 RON

Cifra de afaceri
186.288 RON
Profit net
95.752 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.544 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDDOLI TECHNOLOGY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Sat Floreşti Com. Floreşti (CLUJ)

DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Sat Floreşti Com. Floreşti (CLUJ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4712, Cluj

COSMEDICAL S.R.L.
CUI: 49082917CAEN: 4712
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2023-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.972.409 RON
Profit
123.641 RON
Angajati
3
FAMILY RON S.R.L.
CUI: 47546565CAEN: 4712
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.867.587 RON
Profit
727.039 RON
Angajati
1
WEB MEDIA MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 33145830CAEN: 4712
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.080.108 RON
Profit
588.661 RON
Angajati
1
R NIC SRL
CUI: 22214650CAEN: 4712
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2007-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.749.542 RON
Profit
3.994 RON
Angajati
4
AMIRAMOUR S.R.L.
CUI: 40257799CAEN: 4712
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.411.276 RON
Profit
214.629 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4712, Cluj

CAMYS S SHOP BAR S.R.L.
CUI: 49175471CAEN: 4712
Activ
CLUJ, Sat Bârlea Com. Corneşti2023-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.861 RON
Profit
12.962 RON
Angajati
1
ALMAGEST S.R.L.
CUI: 49269843CAEN: 4712
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
202.014 RON
Profit
35.687 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

IRASM CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 49200540CAEN: 4342
Activ
CLUJ, Sat Săcel Com. Băişoara2023-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.900 RON
Profit
5.356 RON
Angajati
2
LAUSER CONS S.R.L.
CUI: 49200567CAEN: 4100
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2023-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.954 RON
Profit
2.178 RON
Angajati
1
TECH CONNECTIONS S.R.L.
CUI: 49192731CAEN: 6202
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.593 RON
Profit
43.338 RON
Angajati
1
THE LIGHT S.R.L.
CUI: 49200745CAEN: 5320
Activ
CLUJ, Sat Dâncu Com. Aghireşu2023-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
957 RON
Profit
595 RON
Angajati
0
RESIDENTIAL CLEANING S.R.L.
CUI: 49149731CAEN: 8121
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.110 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
WORLD CENTER JEWELRY S.R.L.
CUI: 49234810CAEN: 4799
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.994 RON
Profit
10.481 RON
Angajati
1
BOBI`S TRANSPORT S.R.L.
CUI: 48739483CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.281 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ARHSIO LINE S.R.L.
CUI: 49558116CAEN: 7111
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2024-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.893 RON
Profit
68.579 RON
Angajati
2
C&N FUTURE COLOR DESIGN S.R.L.
CUI: 44850585CAEN: 4752
Activ
CLUJ, Sat Someşu Rece Com. Gilău2021-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.048 RON
Profit
90.033 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DDOLI TECHNOLOGY S.R.L.?

CUI-ul DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. este 49200559.

Unde este sediul DDOLI TECHNOLOGY S.R.L.?

DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Sub Cetate nr. 7, 407280, Sat Floreşti Com. Floreşti, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata DDOLI TECHNOLOGY S.R.L.?

DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. in 2024?

In 2024, DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.876.086 RON.

Cati angajati are DDOLI TECHNOLOGY S.R.L.?

DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DDOLI TECHNOLOGY S.R.L.?

DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. are codul CAEN principal 4712 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare).

Ce profit a inregistrat DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. in 2024?

DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. a inregistrat un profit net de 917.397 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.