Activ

S RODAS ARTE S.R.L.

CUI: 49228002
CIF: 49228002
Reg. Com.: J15/1628/2023
CAEN: 8552
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 decembrie 2023 · 2 ani
Distribuie:

Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 21:31

Despre S RODAS ARTE S.R.L.

S RODAS ARTE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Pucioasa, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2023 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)" (cod CAEN 8552), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, S RODAS ARTE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 121.244 RON. Profitul net inregistrat a fost de 3.775 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
121.244 RON
Venituri totale
121.244 RON
Cheltuieli totale
116.767 RON
Profit brut
4.477 RON
Profit net
3.775 RON
Marja profit net
3,11%
Active imobilizate
60.026 RON
Active circulante
24.200 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
3.237 RON
Casa & conturi bănci
20.963 RON
Capital propriu
2.030 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Orş. Pucioasa, Car. Glodeni nr. 94, 135400

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Orş. Pucioasa, Car. Glodeni nr. 94, 135400
Cod poștal: 135400
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Orş. Pucioasa, Car. Glodeni nr. 94, 135400
Cod postal
135400
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.12.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Pucioasa
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
121.244 RON
Rezultat net
3.775 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 121.244 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 121.244 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 116.767 RON 2.045 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 4.477 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.775 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 2.045 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 2.045 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 60.026 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 24.200 RON 300 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 84.226 RON 300 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 3.237 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 20.963 RON 300 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 82.196 RON 2.045 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.030 RON -1.745 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active84.226RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

97,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale84.226 RON
Datorii totale82.196 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,5 %Profit net / active totale
ROE
186,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
2,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 121.244 121.244 116.767 4.477 3.775 0 0
2023 0 0 2.045 0 0 2.045 2.045

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 60.026 24.200 84.226 0 3.237 20.963
2023 0 300 300 0 0 300

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 82.196 +3.919,4% față de anul precedent 2.030 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 2.045 -1.745 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 121.244 RON. Profit: 3.775 RON

Cifra de afaceri: 121.244 RON. Profit: 3.775 RON

Cifra de afaceri
121.244 RON
Profit net
3.775 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
82.196 RON +3919.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.045 RON
Angajati
1
Datorii
2.045 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataS RODAS ARTE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8552 in Orş. Pucioasa (DÂMBOVIŢA)

S RODAS ARTE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8552 in Orş. Pucioasa (DÂMBOVIŢA)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8552, Dâmboviţa

DANS INTERACTIV S.R.L.
CUI: 41702029CAEN: 8552
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2019-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.456 RON
Profit
99.756 RON
Angajati
0
HAMA VIA VENTURES S.R.L.
CUI: 48049351CAEN: 8552
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2023-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.334 RON
Profit
22.295 RON
Angajati
0
IVAN ARTHOUSE S.R.L.
CUI: 39601456CAEN: 8552
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Toculeşti Com. Vulcana-Pandele2018-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.492 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IRENE LANGUAGE S.R.L.
CUI: 47871353CAEN: 8552
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Ghergani Orş. Răcari2023-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.567 RON
Profit
17.241 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8552, Dâmboviţa

ARTHUR ARTHOUSE S.R.L.
CUI: 49426514CAEN: 8552
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Toculeşti Com. Vulcana-Pandele2024-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
264.427 RON
Profit
80.439 RON
Angajati
1
RHYTHMIC DANCE S.R.L.
CUI: 50786258CAEN: 8552
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Braniştea Com. Braniştea2024-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
400 RON
Profit
300 RON
Angajati
0

Alte firme din Dâmboviţa

NECTAR NETWORKS S.R.L.
CUI: 49227970CAEN: 6210
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Gura Ocniţei Com. Gura Ocniţei2023-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
364.306 RON
Profit
295.463 RON
Angajati
1
EXPRESS CAR S.R.L.
CUI: 49236498CAEN: 4781
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Viforâta Com. Aninoasa2023-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.257 RON
Profit
12.304 RON
Angajati
0
FRESH FLOWERS TOP S.R.L.
CUI: 49211515CAEN: 4776
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Corbii Mari Com. Corbii Mari2023-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.562 RON
Profit
21.416 RON
Angajati
1
FLY ADI ŞI ANGY TRANS S.R.L.
CUI: 49244296CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Moţăieni Com. Moţăieni2023-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.269 RON
Profit
60.528 RON
Angajati
1
FINANCIAR DATA PROVIDERS S.R.L.
CUI: 49101008CAEN: 6311
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Vişina Com. Vişina2023-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.950 RON
Profit
1.530 RON
Angajati
0
ARDOSWAY CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 49381773CAEN: 4211
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bilciureşti Com. Bilciureşti2024-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.585.681 RON
Profit
486.030 RON
Angajati
1
WOLF VET S.R.L.
CUI: 47437916CAEN: 7500
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bolovani Com. Cornăţelu2023-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.518 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
POESY NATURE S.R.L.
CUI: 50681790CAEN: 8559
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2024-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FIL-IOLI SRL
CUI: 21738249CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Dumbrava Com. Ulmi2007-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
568.717 RON
Profit
68.117 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul S RODAS ARTE S.R.L.?

CUI-ul S RODAS ARTE S.R.L. este 49228002.

Unde este sediul S RODAS ARTE S.R.L.?

S RODAS ARTE S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Orş. Pucioasa, Car. Glodeni nr. 94, 135400, Orş. Pucioasa, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata S RODAS ARTE S.R.L.?

S RODAS ARTE S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a S RODAS ARTE S.R.L. in 2024?

In 2024, S RODAS ARTE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 121.244 RON.

Cati angajati are S RODAS ARTE S.R.L.?

S RODAS ARTE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are S RODAS ARTE S.R.L.?

S RODAS ARTE S.R.L. are codul CAEN principal 8552 (Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)).

Ce profit a inregistrat S RODAS ARTE S.R.L. in 2024?

S RODAS ARTE S.R.L. a inregistrat un profit net de 3.775 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.