Activ Plătitor TVAe‑Factură

PAF ITPRO S.R.L.

CUI: 49249838
CIF: RO49249838
Reg. Com.: J2023000916399
CAEN: 6220
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 decembrie 2023 · 2 ani
Distribuie:

Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 02:21

Despre PAF ITPRO S.R.L.

PAF ITPRO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, judetul VRANCEA, infiintata in 2023 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul" (cod CAEN 6220), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PAF ITPRO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 340.346 RON. Profitul net inregistrat a fost de 224.180 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
340.346 RON
Venituri totale
340.524 RON
Cheltuieli totale
106.114 RON
Profit brut
234.410 RON
Profit net
224.180 RON
Marja profit net
65,87%
Active imobilizate
110.156 RON
Active circulante
123.230 RON
Stocuri
9.067 RON
Creanțe
55.065 RON
Casa & conturi bănci
59.098 RON
Capital propriu
76.410 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, Str Doctor Carnabel nr. 309
Telefon0724715184

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, Str Doctor Carnabel nr. 309
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, Str Doctor Carnabel nr. 309
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.12.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
340.346 RON
Rezultat net
224.180 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 340.346 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 340.524 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 106.114 RON 2.393 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 234.410 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 224.180 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 2.393 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 2.393 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 110.156 RON 128 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 123.230 RON 754 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 233.386 RON 882 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 9.067 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 55.065 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 59.098 RON 754 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 156.976 RON 3.075 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 76.410 RON -2.193 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active233.386RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

67,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale233.386 RON
Datorii totale156.976 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
96,1 %Profit net / active totale
ROE
293,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,79 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
32,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 340.346 340.524 106.114 234.410 224.180 0 0
2023 0 0 2.393 0 0 2.393 2.393

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 110.156 123.230 233.386 9.067 55.065 59.098
2023 128 754 882 0 0 754

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 156.976 +5.004,9% față de anul precedent 76.410 Neraportat 1
2023 3.075 -2.193 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

34din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 340.346 RON. Profit: 224.180 RON

Cifra de afaceri: 340.346 RON. Profit: 224.180 RON

Cifra de afaceri
340.346 RON
Profit net
224.180 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
156.976 RON +5004.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.393 RON
Angajati
0
Datorii
3.075 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPAF ITPRO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6220 in Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca (VRANCEA)

PAF ITPRO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6220 in Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca (VRANCEA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6220, Vrancea

PROGRAMMING YOUR WORLD S.R.L.
CUI: 43674510CAEN: 6220
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2021-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
430.202 RON
Profit
346.345 RON
Angajati
1
TRIGGERED S.R.L.
CUI: 45196714CAEN: 6220
Activ
VRANCEA, Sat Râmniceni Com. Măicăneşti2021-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.679 RON
Profit
122.857 RON
Angajati
0
XS IT SRL
CUI: 15206972CAEN: 6220
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2003-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.253.456 RON
Profit
112.935 RON
Angajati
4
GEEKBIT S.R.L.
CUI: 41597713CAEN: 6220
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2019-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
189.848 RON
Profit
94.681 RON
Angajati
1
TRANSPREST 96 SRL
CUI: 8145090CAEN: 6220
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1996-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.484 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6220, Vrancea

BAC TEST SERVICES S.R.L.
CUI: 49007354CAEN: 6220
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2023-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.353 RON
Profit
36.200 RON
Angajati
0
MOVMINT S.R.L.
CUI: 49612495CAEN: 6220
Activ
VRANCEA, Sat Vânători Com. Vânători2024-02-16
fara e-Factura

Alte firme din Vrancea

HARDWAY CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 49249803CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2023-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONABIT S.R.L.
CUI: 49249846CAEN: 6210
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2023-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.014 RON
Profit
218.275 RON
Angajati
1
VIACADRIS S.R.L.
CUI: 49215835CAEN: 7112
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2023-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.000 RON
Profit
6.255 RON
Angajati
1
PREKSTOW S.R.L.
CUI: 49292200CAEN: 6920
Activ
VRANCEA, Sat Tercheşti Com. Popeşti2023-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.580 RON
Profit
34.963 RON
Angajati
0
KARDONMVM S.R.L.
CUI: 48980197CAEN: 4532
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2023-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.147 RON
Profit
166.670 RON
Angajati
1
RELAXOTERRA S.R.L.
CUI: 49537695CAEN: 9623
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2024-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.240 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ARCASCADA AMGM S.R.L.
CUI: 46666571CAEN: 6210
Activ
VRANCEA, Sat Nistoreşti Com. Nistoreşti2022-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
391.050 RON
Profit
318.249 RON
Angajati
1
MADTOPONE S.R.L.
CUI: 51789414CAEN: 4771
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2025-05-15
fara e-Factura
PROINSTAL SRL
CUI: 4141738CAEN: 7112
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1993-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PAF ITPRO S.R.L.?

CUI-ul PAF ITPRO S.R.L. este 49249838.

Unde este sediul PAF ITPRO S.R.L.?

PAF ITPRO S.R.L. are sediul in Romania, VRANCEA, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, Str Doctor Carnabel nr. 309, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata PAF ITPRO S.R.L.?

PAF ITPRO S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PAF ITPRO S.R.L. in 2024?

In 2024, PAF ITPRO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 340.346 RON.

Cati angajati are PAF ITPRO S.R.L.?

PAF ITPRO S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PAF ITPRO S.R.L.?

PAF ITPRO S.R.L. are codul CAEN principal 6220 (Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul).

Ce profit a inregistrat PAF ITPRO S.R.L. in 2024?

PAF ITPRO S.R.L. a inregistrat un profit net de 224.180 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.