Activ e‑Factură

RELY ON TATTOO S.R.L.

CUI: 49325382
CIF: 49325382
Reg. Com.: J2023024622401
CAEN: 9699
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 decembrie 2023 · 2 ani
Distribuie:

Alte servicii personale n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 20:18

Despre RELY ON TATTOO S.R.L.

RELY ON TATTOO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte servicii personale n.c.a." (cod CAEN 9699), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RELY ON TATTOO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 72.907 RON. Profitul net inregistrat a fost de 32.180 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
72.907 RON
Venituri totale
72.907 RON
Cheltuieli totale
40.012 RON
Profit brut
32.895 RON
Profit net
32.180 RON
Marja profit net
44,14%
Active imobilizate
5.215 RON
Active circulante
35.727 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
35.727 RON
Capital propriu
31.627 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Gloriei nr. 70
Detalii adresaCAMERA 3. PARTER. SPATIU COMERCIAL
Telefon0734658122

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Gloriei nr. 70
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Gloriei nr. 70
Detalii
CAMERA 3. PARTER. SPATIU COMERCIAL
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.12.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
72.907 RON
Rezultat net
32.180 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 72.907 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 72.907 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 40.012 RON 754 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 32.895 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 32.180 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 754 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 754 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.215 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 35.727 RON 1.446 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 40.942 RON 1.446 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 35.727 RON 1.446 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 9.315 RON 2.000 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 31.627 RON -554 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active40.942RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

22,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale40.942 RON
Datorii totale9.315 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
78,6 %Profit net / active totale
ROE
101,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,84 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
77,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 72.907 72.907 40.012 32.895 32.180 0 0
2023 0 0 754 0 0 754 754

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.215 35.727 40.942 0 0 35.727
2023 0 1.446 1.446 0 0 1.446

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 9.315 +365,8% față de anul precedent 31.627 Neraportat 1
2023 2.000 -554 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 72.907 RON. Profit: 32.180 RON

Cifra de afaceri: 72.907 RON. Profit: 32.180 RON

Cifra de afaceri
72.907 RON
Profit net
32.180 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
9.315 RON +365.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
754 RON
Angajati
0
Datorii
2.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRELY ON TATTOO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9699 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

RELY ON TATTOO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9699 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9699, Municipiul Bucureşti

MORNEL TATTOOS SRL
CUI: 32160786CAEN: 9699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2013-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.050 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EXUBERANT SPIRIT SRL
CUI: 33722408CAEN: 9699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.804 RON
Profit
37.003 RON
Angajati
0
MELVET PREMIUM OPINION S.R.L.
CUI: 46314346CAEN: 9699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.264 RON
Profit
34.125 RON
Angajati
1
SAPIENS TATTOO S.R.L.
CUI: 40093203CAEN: 9699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.326 RON
Profit
887 RON
Angajati
0
YOUR FORTUNE TELLER SRL
CUI: 35240146CAEN: 9699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.588 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
REAL DEAL TATTOO STUDIO S.R.L.
CUI: 36067885CAEN: 9699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.683 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9699, Municipiul Bucureşti

ASTROLINO S.R.L.
CUI: 49425780CAEN: 9699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.538 RON
Profit
1.989 RON
Angajati
0
WARM HAPPY CONCEPT S.R.L.
CUI: 49188641CAEN: 9699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
342.934 RON
Profit
178.573 RON
Angajati
1
CHILIINK STUDIO S.R.L.
CUI: 49436739CAEN: 9699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-01-18
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MOFT CONSULTING SERVICES S.R.L.
CUI: 49325374CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
631.313 RON
Profit
564.576 RON
Angajati
1
UNUOPTSAPTE S.R.L.
CUI: 49325390CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-12-21
fara e-Factura
AKARI LABORATORIES S.R.L.
CUI: 49323888CAEN: 4775
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.729 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CLUBUL SPORTIV BLUEMARIN S.R.L.
CUI: 49326027CAEN: 9311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.000 RON
Profit
964 RON
Angajati
1
MOVARO S.R.L.
CUI: 49313582CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-12-19
fara e-Factura
KIDS ROOM CONCEPT S.R.L.
CUI: 49337891CAEN: 3109
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AGENŢIA I.P.R. S.R.L.
CUI: 49214350CAEN: 8030
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.736 RON
Profit
32.917 RON
Angajati
1
CABIS GRUP S.R.L.
CUI: 49463962CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.009 RON
Profit
5.141 RON
Angajati
0
ORCA HR EXPERT S.R.L.
CUI: 50616725CAEN: 7820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.682 RON
Profit
150.113 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RELY ON TATTOO S.R.L.?

CUI-ul RELY ON TATTOO S.R.L. este 49325382.

Unde este sediul RELY ON TATTOO S.R.L.?

RELY ON TATTOO S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Gloriei nr. 70, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata RELY ON TATTOO S.R.L.?

RELY ON TATTOO S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RELY ON TATTOO S.R.L. in 2024?

In 2024, RELY ON TATTOO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 72.907 RON.

Cati angajati are RELY ON TATTOO S.R.L.?

RELY ON TATTOO S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are RELY ON TATTOO S.R.L.?

RELY ON TATTOO S.R.L. are codul CAEN principal 9699 (Alte servicii personale n.c.a.).

Ce profit a inregistrat RELY ON TATTOO S.R.L. in 2024?

RELY ON TATTOO S.R.L. a inregistrat un profit net de 32.180 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.