Activ Plătitor TVA

MR. PACO S.R.L.

CUI: 49330427
CIF: RO49330427
Reg. Com.: J2023001998020
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 decembrie 2023 · 2 ani
Distribuie:

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 00:58

Despre MR. PACO S.R.L.

MR. PACO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Almaş Com. Almaş, judetul ARAD, infiintata in 2023 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MR. PACO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.540.790 RON. Profitul net inregistrat a fost de 127.595 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.540.790 RON
Venituri totale
2.495.616 RON
Cheltuieli totale
2.343.699 RON
Profit brut
151.917 RON
Profit net
127.595 RON
Marja profit net
8,28%
Active imobilizate
3.357 RON
Active circulante
269.945 RON
Stocuri
75.116 RON
Creanțe
155.256 RON
Casa & conturi bănci
39.573 RON
Capital propriu
127.795 RON

Contact

AdresaRomania, ARAD, Sat Almaş Com. Almaş, G ALMAŞ nr. 12, 317005
Telefon0752039662

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Sat Almaş Com. Almaş, G ALMAŞ nr. 12, 317005
Cod poștal: 317005
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Sat Almaş Com. Almaş, G ALMAŞ nr. 12, 317005
Cod postal
317005
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.12.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Sebiş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.540.790 RON
Rezultat net
127.595 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.540.790 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.495.616 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.343.699 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 151.917 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 127.595 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.357 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 269.945 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 273.302 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 75.116 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 155.256 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 39.573 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 387.545 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 127.795 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active273.302RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

141,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale273.302 RON
Datorii totale387.545 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
46,7 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,70 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
46,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.540.790 2.495.616 2.343.699 151.917 127.595 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.357 269.945 273.302 75.116 155.256 39.573

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 387.545 127.795 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

41din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.540.790 RON. Profit: 127.595 RON

Cifra de afaceri: 1.540.790 RON. Profit: 127.595 RON

Cifra de afaceri
1.540.790 RON
Profit net
127.595 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
387.545 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMR. PACO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sat Almaş Com. Almaş (ARAD)

MR. PACO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sat Almaş Com. Almaş (ARAD)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Arad

TOPAZ FLM S.R.L.
CUI: 46294710CAEN: 5611
Activ
ARAD, Orş. Pecica2022-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.590.373 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SUNSIAM S.R.L.
CUI: 40541404CAEN: 5611
Activ
ARAD, Mun. Arad2019-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.528.406 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
PLOMONAS COFFEE SRL
CUI: 35706220CAEN: 5611
Activ
ARAD, Mun. Arad2016-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.638.414 RON
Profit
25.885 RON
Angajati
9
B.S.A. PIZZA DRIVE S.R.L.
CUI: 40977382CAEN: 5611
Activ
ARAD, Mun. Arad2019-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.497.568 RON
Profit
46.980 RON
Angajati
12
GLOIAS SRL
CUI: 15374461CAEN: 5611
Activ
ARAD, Mun. Arad2003-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.413.296 RON
Profit
67.607 RON
Angajati
21
SORI - BAR SRL
CUI: 6080483CAEN: 5611
Activ
ARAD, Mun. Arad1994-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.281.246 RON
Profit
4.997 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Arad

M.D.M. GRILL S.R.L.
CUI: 49206098CAEN: 5611
Activ
ARAD, Sat Rogoz de Beliu Com. Craiva2023-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.660 RON
Profit
11.714 RON
Angajati
0
MAXI-MAYA S.R.L.
CUI: 49370715CAEN: 5611
Activ
ARAD, Sat Vinga Com. Vinga2024-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
168.842 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NICHOLAS PIZZA S.R.L.
CUI: 49418147CAEN: 5611
Activ
ARAD, Mun. Arad2024-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.530 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Arad

BARTISON S.R.L.
CUI: 49322661CAEN: 6201
Activ
ARAD, Mun. Arad2023-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.074 RON
Profit
87.996 RON
Angajati
1
THE VLADY BUSINESS S.R.L.
CUI: 49341213CAEN: 9622
Activ
ARAD, Mun. Arad2023-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.840 RON
Profit
4.418 RON
Angajati
1
AVATAR LAND S.R.L.
CUI: 49446902CAEN: 9329
Activ
ARAD, Sat Iratosu Com. Iratosu2024-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.367 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
A & A WINE & MORE S.R.L.
CUI: 47905901CAEN: 4634
Activ
ARAD, Mun. Arad2023-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.529 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ART QUAKE S.R.L.
CUI: 50581724CAEN: 6220
Activ
ARAD, Sat Sâmbăteni Com. Păuliş2024-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.034 RON
Profit
36.489 RON
Angajati
1
ALTEA - AGNES SRL
CUI: 33213064CAEN: 4773
Activ
ARAD, Sat Pecica Orş. Pecica2014-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.520 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MR. PACO S.R.L.?

CUI-ul MR. PACO S.R.L. este 49330427.

Unde este sediul MR. PACO S.R.L.?

MR. PACO S.R.L. are sediul in Romania, ARAD, Sat Almaş Com. Almaş, G ALMAŞ nr. 12, 317005, Sat Almaş Com. Almaş, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata MR. PACO S.R.L.?

MR. PACO S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MR. PACO S.R.L. in 2024?

In 2024, MR. PACO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.540.790 RON.

Cati angajati are MR. PACO S.R.L.?

MR. PACO S.R.L. a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are MR. PACO S.R.L.?

MR. PACO S.R.L. are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat MR. PACO S.R.L. in 2024?

MR. PACO S.R.L. a inregistrat un profit net de 127.595 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.