Activ Plătitor TVA

KAFTAR PRODUCTION S.R.L.

CUI: 49387334
CIF: RO49387334
Reg. Com.: J2024000073080
CAEN: 4683
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 ianuarie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 02:30

Despre KAFTAR PRODUCTION S.R.L.

KAFTAR PRODUCTION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Recea Com. Recea, judetul BRAŞOV, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare" (cod CAEN 4683), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, KAFTAR PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 810.166 RON. Profitul net inregistrat a fost de 27.284 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
810.166 RON
Venituri totale
810.166 RON
Cheltuieli totale
778.407 RON
Profit brut
31.759 RON
Profit net
27.284 RON
Marja profit net
3,37%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
669.852 RON
Stocuri
421.955 RON
Creanțe
247.896 RON
Casa & conturi bănci
1 RON
Capital propriu
27.384 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Sat Recea Com. Recea, G RECEA nr. 154A, 507180
Detalii adresastrada BRAŞOVULUI
Telefon0770201055

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Sat Recea Com. Recea, G RECEA nr. 154A, 507180
Cod poștal: 507180
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Sat Recea Com. Recea, G RECEA nr. 154A, 507180
Detalii
strada BRAŞOVULUI
Cod postal
507180
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.01.2024
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Făgăraş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
810.166 RON
Rezultat net
27.284 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 810.166 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 810.166 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 778.407 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 31.759 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 27.284 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 669.852 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 669.852 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 421.955 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 247.896 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 642.468 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 27.384 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active669.852RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

95,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale669.852 RON
Datorii totale642.468 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,1 %Profit net / active totale
ROE
99,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
4,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 810.166 810.166 778.407 31.759 27.284 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 669.852 669.852 421.955 247.896 1

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 642.468 27.384 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

44din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AKAHMET KAFTARfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 33699/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 810.166 RON. Profit: 27.284 RON

Cifra de afaceri: 810.166 RON. Profit: 27.284 RON

Cifra de afaceri
810.166 RON
Profit net
27.284 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
642.468 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataKAFTAR PRODUCTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Sat Recea Com. Recea (BRAŞOV)

KAFTAR PRODUCTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Sat Recea Com. Recea (BRAŞOV)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

11.092026Dizolvare · Buletin 33699/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
KAFTAR PRODUCTION S.R.L.
CUI
49387334
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
11.09.2026
Registrul Comerțului
J2024000073080
EUID
ROONRC.J2024000073080
Sediu
Sat Recea, Comuna Recea, Jud. Braşov, Nr. 154A, strada BRAŞOVULUI
Județ
Braşov
Număr încheiere
712527
Data încheierii
10.09.2026
Număr dosar
3326196
Data dosarului
21.08.2026
Tribunal
Brasov
Registrator
Ovidiu Bugeag
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 33699/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4683, Braşov

UNIVERSLEMN S.R.L.
CUI: 42341780CAEN: 4683
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2020-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
822.784 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BELART DOORS S.R.L.
CUI: 41320320CAEN: 4683
Activ
BRAŞOV, Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni2019-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
899.758 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
THERMO BAZALT ENERGY SRL
CUI: 37903997CAEN: 4683
Activ
BRAŞOV, Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni2017-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
767.035 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LIAN CONSTRUCT SRL
CUI: 13339891CAEN: 4683
Activ
BRAŞOV, Mun. Codlea2000-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.285.810 RON
Profit
98.054 RON
Angajati
7
GENERAL-CONSTRUCT BOERIU S.R.L.
CUI: 41628305CAEN: 4683
Activ
BRAŞOV, Sat Şercaia Com. Şercaia2019-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
597.113 RON
Profit
107.192 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4683, Braşov

EUROTSEIMPORT S.R.L.
CUI: 49180311CAEN: 4683
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2023-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.986.867 RON
Profit
584.290 RON
Angajati
1
GLA FOREST S.R.L.
CUI: 49410135CAEN: 4683
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2024-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
515.602 RON
Profit
103.377 RON
Angajati
2
D.R.D. HOLZ S.R.L.
CUI: 48905632CAEN: 4683
Activ
BRAŞOV, Mun. Codlea2023-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.700.257 RON
Profit
96.736 RON
Angajati
0
RENO DEPOT S.R.L.
CUI: 49443418CAEN: 4683
Activ
BRAŞOV, Sat Voila Com. Voila2024-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
705.205 RON
Profit
27.702 RON
Angajati
1

Alte firme din Braşov

BYTEWAVE DIGITAL S.R.L.
CUI: 49387326CAEN: 6210
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2024-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
386.463 RON
Profit
319.803 RON
Angajati
1
BLUSKY S.R.L.
CUI: 49387350CAEN: 4933
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2024-01-11
fara e-Factura
LA CERNATU S.R.L.
CUI: 49382434CAEN: 1071
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2024-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
363.907 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ECKINOVA S.R.L.
CUI: 49324778CAEN: 6210
Activ
BRAŞOV, Sat Lunca Calnicului Com. Prejmer2023-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.940 RON
Profit
161.904 RON
Angajati
1
EC BEAUTY SKIN S.R.L.
CUI: 49463350CAEN: 9622
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2024-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.873 RON
Profit
127.266 RON
Angajati
1
CHITU CAR HOUSE S.R.L.
CUI: 48704728CAEN: 4939
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2023-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.232 RON
Profit
5.383 RON
Angajati
0
UPTAZ S.R.L.
CUI: 50044640CAEN: 4939
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2024-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.190 RON
Profit
892 RON
Angajati
1
MONA S&S HOUSE S.R.L.
CUI: 41398508CAEN: 5590
Activ
BRAŞOV, Sat Cristian Com. Cristian2019-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.735 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul KAFTAR PRODUCTION S.R.L.?

CUI-ul KAFTAR PRODUCTION S.R.L. este 49387334.

Unde este sediul KAFTAR PRODUCTION S.R.L.?

KAFTAR PRODUCTION S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Sat Recea Com. Recea, G RECEA nr. 154A, 507180, Sat Recea Com. Recea, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata KAFTAR PRODUCTION S.R.L.?

KAFTAR PRODUCTION S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a KAFTAR PRODUCTION S.R.L. in 2024?

In 2024, KAFTAR PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 810.166 RON.

Ce activitate are KAFTAR PRODUCTION S.R.L.?

KAFTAR PRODUCTION S.R.L. are codul CAEN principal 4683 (Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare).

Ce profit a inregistrat KAFTAR PRODUCTION S.R.L. in 2024?

KAFTAR PRODUCTION S.R.L. a inregistrat un profit net de 27.284 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.