Activ

STONES ART S.R.L.

CUI: 49391769
CIF: 49391769
Reg. Com.: J15/37/2024
CAEN: 2370
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 ianuarie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 03:33

Despre STONES ART S.R.L.

STONES ART S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Găeşti, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei" (cod CAEN 2370), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, STONES ART S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 32.900 RON. Profitul net inregistrat a fost de 6.328 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
32.900 RON
Venituri totale
32.900 RON
Cheltuieli totale
25.366 RON
Profit brut
7.534 RON
Profit net
6.328 RON
Marja profit net
19,23%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
6.974 RON
Stocuri
6.183 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
791 RON
Capital propriu
6.528 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti, Str. Acad. Şerban Cioculescu nr. 67, 135200

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti, Str. Acad. Şerban Cioculescu nr. 67, 135200
Cod poștal: 135200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti, Str. Acad. Şerban Cioculescu nr. 67, 135200
Cod postal
135200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.01.2024
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Găeşti
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
32.900 RON
Rezultat net
6.328 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 32.900 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 32.900 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 25.366 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 7.534 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 6.328 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 6.974 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 6.974 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 6.183 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 0 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 791 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 446 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 6.528 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active6.974RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale6.974 RON
Datorii totale446 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
90,7 %Profit net / active totale
ROE
96,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
15,64 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
93,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 32.900 32.900 25.366 7.534 6.328 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 6.974 6.974 6.183 0 791

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 446 6.528 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 32.900 RON. Profit: 6.328 RON

Cifra de afaceri: 32.900 RON. Profit: 6.328 RON

Cifra de afaceri
32.900 RON
Profit net
6.328 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
446 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTONES ART S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2370 in Orş. Găeşti (DÂMBOVIŢA)

STONES ART S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2370 in Orş. Găeşti (DÂMBOVIŢA)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 2370, Dâmboviţa

DESART PUBLICOM S.R.L.-D.
CUI: 40386262CAEN: 2370
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Băleni-Români Com. Băleni2019-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.580 RON
Profit
20.522 RON
Angajati
4
EXPERT MARMURA GRANIT S.R.L.
CUI: 43405776CAEN: 2370
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Pucioasa2020-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DANIMPEX SRL
CUI: 10072420CAEN: 2370
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte1998-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.534 RON
Profit
7.276 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2370, Dâmboviţa

AFYT DARTFORD S.R.L.
CUI: 44898982CAEN: 2370
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Cazaci Com. Nucet2021-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.002 RON
Profit
5.921 RON
Angajati
0
IONESCU ART S.R.L.
CUI: 52546324CAEN: 2370
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti2025-09-22
fara e-Factura

Alte firme din Dâmboviţa

LA CIPRICU FOOD S.R.L.
CUI: 49391750CAEN: 4724
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Lăculeţe Com. Glodeni2024-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.339 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AMC ARTMIX S.R.L.
CUI: 49391777CAEN: 4333
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Decindeni Com. Dragomireşti2024-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
200.290 RON
Profit
67.339 RON
Angajati
1
SIC BÂZU S.R.L.
CUI: 49381889CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Lucieni Com. Lucieni2024-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.557 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FANE GEOSPEED S.R.L.
CUI: 49532590CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Dărmăneşti Com. Dărmăneşti2024-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
584.758 RON
Profit
182.867 RON
Angajati
1
DOMINIKUS START S.R.L.
CUI: 47676654CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bilciureşti Com. Bilciureşti2023-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.530 RON
Profit
11.677 RON
Angajati
1
MARIA-CRIS TAXI S.R.L.
CUI: 22482512CAEN: 4932
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2007-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.700 RON
Profit
2.788 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STONES ART S.R.L.?

CUI-ul STONES ART S.R.L. este 49391769.

Unde este sediul STONES ART S.R.L.?

STONES ART S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti, Str. Acad. Şerban Cioculescu nr. 67, 135200, Orş. Găeşti, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata STONES ART S.R.L.?

STONES ART S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STONES ART S.R.L. in 2024?

In 2024, STONES ART S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 32.900 RON.

Ce activitate are STONES ART S.R.L.?

STONES ART S.R.L. are codul CAEN principal 2370 (Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei).

Ce profit a inregistrat STONES ART S.R.L. in 2024?

STONES ART S.R.L. a inregistrat un profit net de 6.328 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.