Activ

DLS NEW INVEST S.R.L.

CUI: 49392632
CIF: 49392632
Reg. Com.: J40/427/2024
CAEN: 7732
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 ianuarie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 10:55

Despre DLS NEW INVEST S.R.L.

DLS NEW INVEST S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții" (cod CAEN 7732), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DLS NEW INVEST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 163.292 RON. Profitul net inregistrat a fost de 4.525 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
163.292 RON
Venituri totale
163.292 RON
Cheltuieli totale
157.167 RON
Profit brut
6.125 RON
Profit net
4.525 RON
Marja profit net
2,77%
Active imobilizate
62.440 RON
Active circulante
28.107 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
14.000 RON
Casa & conturi bănci
14.107 RON
Capital propriu
4.725 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 318J
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0722607400

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 318J
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 318J
Detalii
CAMERA 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.01.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
163.292 RON
Rezultat net
4.525 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 163.292 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 163.292 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 157.167 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 6.125 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.525 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 62.440 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 28.107 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 90.547 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 14.000 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.107 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 85.822 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 4.725 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active90.547RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

94,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale90.547 RON
Datorii totale85.822 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,0 %Profit net / active totale
ROE
95,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,33 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
5,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 163.292 163.292 157.167 6.125 4.525 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 62.440 28.107 90.547 0 14.000 14.107

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 85.822 4.725 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

54din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 163.292 RON. Profit: 4.525 RON

Cifra de afaceri: 163.292 RON. Profit: 4.525 RON

Cifra de afaceri
163.292 RON
Profit net
4.525 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
85.822 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDLS NEW INVEST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7732 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

DLS NEW INVEST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7732 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7732, Municipiul Bucureşti

RENTINSTAL S.R.L.
CUI: 46961466CAEN: 7732
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
164.877 RON
Profit
55.754 RON
Angajati
1
MIRAJ CONSTRUCT SERV S.R.L.
CUI: 28263350CAEN: 7732
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.550 RON
Profit
84.512 RON
Angajati
1
ASKIMAS SRL
CUI: 36956837CAEN: 7732
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.600 RON
Profit
92.348 RON
Angajati
0
ECO TIS RECYCLING S.R.L.
CUI: 41505353CAEN: 7732
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.390 RON
Profit
11.835 RON
Angajati
1
ŞMALBI BUSINESS S.R.L.
CUI: 40036240CAEN: 7732
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.250 RON
Profit
3.124 RON
Angajati
0
CSA UTILAJ EXPERT S.R.L.
CUI: 40370720CAEN: 7732
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7732, Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.776 RON
Profit
79.810 RON
Angajati
1
LHB SERVICES S.R.L.
CUI: 49639440CAEN: 7732
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
570.714 RON
Profit
213.336 RON
Angajati
0
BIAL UTILAJE S.R.L.
CUI: 48129418CAEN: 7732
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.810.845 RON
Profit
300.973 RON
Angajati
11
MACHINES FOR RENT S.R.L.
CUI: 49833895CAEN: 7732
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
473.719 RON
Profit
235.241 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SHADOW NUDGE S.R.L.
CUI: 49392624CAEN: 7320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.713 RON
Profit
35.308 RON
Angajati
1
LA FOURCHETTE DELICATESE S.R.L.
CUI: 49392640CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
251.877 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EORC CONTACT S.R.L.
CUI: 49390283CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
330.706 RON
Profit
299.669 RON
Angajati
1
DAS ACTIV S.R.L.
CUI: 49372910CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.115 RON
Profit
7.120 RON
Angajati
1
CONNECTED COACHING S.R.L.
CUI: 49407288CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EXPRESS REPORTING S.R.L.
CUI: 49263662CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.985 RON
Profit
246.070 RON
Angajati
1
SUZYSMILES S.R.L.
CUI: 49514080CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.986 RON
Profit
5.985 RON
Angajati
0
LUKTEK S.R.L.
CUI: 48003966CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
614.298 RON
Profit
490.224 RON
Angajati
2
TRENDZILLA S.R.L.
CUI: 50684630CAEN: 7330
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2024-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.652 RON
Profit
12.561 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DLS NEW INVEST S.R.L.?

CUI-ul DLS NEW INVEST S.R.L. este 49392632.

Unde este sediul DLS NEW INVEST S.R.L.?

DLS NEW INVEST S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 318J, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata DLS NEW INVEST S.R.L.?

DLS NEW INVEST S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DLS NEW INVEST S.R.L. in 2024?

In 2024, DLS NEW INVEST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 163.292 RON.

Cati angajati are DLS NEW INVEST S.R.L.?

DLS NEW INVEST S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are DLS NEW INVEST S.R.L.?

DLS NEW INVEST S.R.L. are codul CAEN principal 7732 (Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții).

Ce profit a inregistrat DLS NEW INVEST S.R.L. in 2024?

DLS NEW INVEST S.R.L. a inregistrat un profit net de 4.525 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.