Activ e‑Factură

PETRIŞ TIBERIA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 49394919
CIF: 49394919
Reg. Com.: F26/25/2024
CAEN: 1073
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 12 ianuarie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar

Surse și actualizare

Despre PETRIŞ TIBERIA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

PETRIŞ TIBERIA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Orş. Iernut, judetul MUREŞ, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar" (cod CAEN 1073), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 12.01.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2024)

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1073, Mureş

CASA PASTA FRESCA SRL
CUI: 37949552CAEN: 1073
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2017-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.465.312 RON
Profit
301.142 RON
Angajati
6
CORDIAL TRANSIMPEX S.R.L.
CUI: 2851216CAEN: 1073
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1993-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.337.896 RON
Profit
206.997 RON
Angajati
5
FĂCĂTORUL DE PASTE S.R.L.
CUI: 39706495CAEN: 1073
Activ
MUREŞ, Orş. Sovata2018-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
16.642 RON
Angajati
0
PASTA TRADIZIONALE S.R.L.
CUI: 40524888CAEN: 1073
Activ
MUREŞ, Sat Corunca Com. Corunca2019-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AND BAKERY S.R.L.
CUI: 53545360CAEN: 1073
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2026-01-28
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PETRIŞ TIBERIA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul PETRIŞ TIBERIA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 49394919.

Cand a fost infiintata PETRIŞ TIBERIA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

PETRIŞ TIBERIA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Ce activitate are PETRIŞ TIBERIA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

PETRIŞ TIBERIA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 1073 (Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
27 februarie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
27 martie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.