Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 18:23
Despre GEORGE INDUSTRI S.R.L.
GEORGE INDUSTRI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, ocazionale" (cod CAEN 4932), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, GEORGE INDUSTRI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 13.700 RON. Profitul net inregistrat a fost de 4.663 RON.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 13.700 RON
- Venituri totale
- 13.700 RON
- Cheltuieli totale
- 8.149 RON
- Profit brut
- 5.551 RON
- Profit net
- 4.663 RON
- Marja profit net
- 34,04%
- Active imobilizate
- 357 RON
- Active circulante
- 5.625 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 5.625 RON
- Capital propriu
- 4.863 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Copăcelu nr. 48A
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 16.01.2024
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Situația financiară
2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 13.700 RON
- Rezultat net
- 4.663 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | An precedent indisponibil |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 13.700 RON | Neraportat |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 13.700 RON | Neraportat |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 8.149 RON | Neraportat |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 5.551 RON | Neraportat |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 4.663 RON | Neraportat |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | Neraportat |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | Neraportat |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 357 RON | Neraportat |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 5.625 RON | Neraportat |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 5.982 RON | Neraportat |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | Neraportat |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | Neraportat |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 5.625 RON | Neraportat |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.119 RON | Neraportat |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 4.863 RON | Neraportat |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | Neraportat |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 78,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 95,9 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 5,03 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 81,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.700 | 13.700 | 8.149 | 5.551 | 4.663 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 357 | 5.625 | 5.982 | 0 | 0 | 5.625 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.119 | 4.863 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
2 repere. O singură cronologie.
Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 13.700 RON. Profit: 4.663 RON
Cifra de afaceri: 13.700 RON. Profit: 4.663 RON
- Cifra de afaceri
- 13.700 RON
- Profit net
- 4.663 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.119 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGEORGE INDUSTRI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)
GEORGE INDUSTRI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4932, Vâlcea
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4932, Vâlcea
Alte firme din Vâlcea
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul GEORGE INDUSTRI S.R.L.?
CUI-ul GEORGE INDUSTRI S.R.L. este 49417893.
Unde este sediul GEORGE INDUSTRI S.R.L.?
GEORGE INDUSTRI S.R.L. are sediul in Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Copăcelu nr. 48A, Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA.
Cand a fost infiintata GEORGE INDUSTRI S.R.L.?
GEORGE INDUSTRI S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a GEORGE INDUSTRI S.R.L. in 2024?
In 2024, GEORGE INDUSTRI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 13.700 RON.
Ce activitate are GEORGE INDUSTRI S.R.L.?
GEORGE INDUSTRI S.R.L. are codul CAEN principal 4932 (Transporturi terestre de pasageri, ocazionale).
Ce profit a inregistrat GEORGE INDUSTRI S.R.L. in 2024?
GEORGE INDUSTRI S.R.L. a inregistrat un profit net de 4.663 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.