Activ

EQ VISION SYSTEMS SERVICE S.R.L.

CUI: 49430248
CIF: 49430248
Reg. Com.: J10/65/2024
CAEN: 8020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 ianuarie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 02:32

Despre EQ VISION SYSTEMS SERVICE S.R.L.

EQ VISION SYSTEMS SERVICE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Lunca Jariştei Com. Siriu, judetul BUZĂU, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice (cod CAEN 8020). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EQ VISION SYSTEMS SERVICE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 63.362 RON. Profitul net inregistrat a fost de 18.249 RON. Datoriile raportate (69.309 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
63.362 RON
Venituri totale
63.362 RON
Cheltuieli totale
41.155 RON
Profit brut
22.207 RON
Profit net
18.249 RON
Marja profit net
28,80%
Active imobilizate
59.842 RON
Active circulante
27.916 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
8.623 RON
Casa & conturi bănci
19.293 RON
Capital propriu
18.449 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Sat Lunca Jariştei Com. Siriu
Telefon0752211577

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Sat Lunca Jariştei Com. Siriu
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Sat Lunca Jariştei Com. Siriu
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.01.2024
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Pătârlagele
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
63.362 RON
Rezultat net
18.249 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 63.362 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 63.362 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 41.155 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 22.207 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 18.249 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 59.842 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 27.916 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 87.758 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 8.623 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 19.293 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 69.309 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 18.449 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active87.758RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

79,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale87.758 RON
Datorii totale69.309 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
20,8 %Profit net / active totale
ROE
98,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,40 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
21,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 63.362 63.362 41.155 22.207 18.249 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 59.842 27.916 87.758 0 8.623 19.293

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 69.309 18.449 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

41din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 63.362 RON. Profit: 18.249 RON

Cifra de afaceri: 63.362 RON. Profit: 18.249 RON

Cifra de afaceri
63.362 RON
Profit net
18.249 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
69.309 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEQ VISION SYSTEMS SERVICE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8020 in Sat Lunca Jariştei Com. Siriu (BUZĂU)

EQ VISION SYSTEMS SERVICE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8020 in Sat Lunca Jariştei Com. Siriu (BUZĂU)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8020, Buzău

COM SERVICE COMPUTER SRL
CUI: 6568353CAEN: 8020
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1994-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.049 RON
Profit
11.050 RON
Angajati
0
RT AQUA GLOBAL PSI S.R.L.
CUI: 47728311CAEN: 8020
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2023-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.133 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EUROCLAS CONSULTING SRL
CUI: 34179890CAEN: 8020
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2015-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.895 RON
Profit
15.264 RON
Angajati
1
MILTON SYSTEM SRL
CUI: 29020219CAEN: 8020
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2011-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.099 RON
Profit
283 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8020, Buzău

Alte firme din Buzău

SC ELISAB CONSULT S.R.L.
CUI: 49430230CAEN: 8559
Activ
BUZĂU, Sat Verneşti Com. Verneşti2024-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
443.652 RON
Profit
36.388 RON
Angajati
0
LUXX & LUXX STAR FLY S.R.L.
CUI: 49229911CAEN: 4712
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2023-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
812.930 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
OPERATIV REVERS BRAND S.R.L.
CUI: 49589600CAEN: 8690
Activ
BUZĂU, Sat Scurteşti Com. Vadu Paşii2024-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.123 RON
Profit
4.565 RON
Angajati
1
UGA AERIAL S.R.L.
CUI: 47245430CAEN: 7112
Activ
BUZĂU, Sat Bâscenii de Sus Com. Calvini2022-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
261.505 RON
Profit
93.945 RON
Angajati
1
EURO MEDIMED SRL
CUI: 18789374CAEN: 8621
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2006-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
440.688 RON
Profit
65.288 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EQ VISION SYSTEMS SERVICE S.R.L.?

CUI-ul EQ VISION SYSTEMS SERVICE S.R.L. este 49430248.

Unde este sediul EQ VISION SYSTEMS SERVICE S.R.L.?

EQ VISION SYSTEMS SERVICE S.R.L. are sediul in Romania, BUZĂU, Sat Lunca Jariştei Com. Siriu, Sat Lunca Jariştei Com. Siriu, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata EQ VISION SYSTEMS SERVICE S.R.L.?

EQ VISION SYSTEMS SERVICE S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EQ VISION SYSTEMS SERVICE S.R.L. in 2024?

In 2024, EQ VISION SYSTEMS SERVICE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 63.362 RON.

Ce activitate are EQ VISION SYSTEMS SERVICE S.R.L.?

EQ VISION SYSTEMS SERVICE S.R.L. are codul CAEN principal 8020.

Ce profit a inregistrat EQ VISION SYSTEMS SERVICE S.R.L. in 2024?

EQ VISION SYSTEMS SERVICE S.R.L. a inregistrat un profit net de 18.249 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.