Activ Plătitor TVA

LV PRIME S.R.L.

CUI: 49481187
CIF: RO49481187
Reg. Com.: J2024001614408
CAEN: 5920
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 ianuarie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a înregistrărilor audio şi activităţi de editare muzicală

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 23:23

Despre LV PRIME S.R.L.

LV PRIME S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a înregistrărilor audio şi activităţi de editare muzicală" (cod CAEN 5920), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LV PRIME S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 291.734 RON. Profitul net inregistrat a fost de 244.429 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
291.734 RON
Venituri totale
293.338 RON
Cheltuieli totale
46.034 RON
Profit brut
247.304 RON
Profit net
244.429 RON
Marja profit net
83,78%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
266.878 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
166.481 RON
Casa & conturi bănci
100.397 RON
Capital propriu
244.629 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Barajul Argeş nr. 8A, 14121
Detalii adresaCORP C5. BIROUL NR. 2
Telefon0722526788

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Barajul Argeş nr. 8A, 14121
Cod poștal: 14121
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Barajul Argeş nr. 8A, 14121
Detalii
CORP C5. BIROUL NR. 2
Cod postal
14121
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.01.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 martie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
291.734 RON
Rezultat net
244.429 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 291.734 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 293.338 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 46.034 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 247.304 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 244.429 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 266.878 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 266.878 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 166.481 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 100.397 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 22.350 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 244.629 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active266.878RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale266.878 RON
Datorii totale22.350 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
91,6 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
11,94 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
91,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 291.734 293.338 46.034 247.304 244.429 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 266.878 266.878 0 166.481 100.397

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 22.350 244.629 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LVLUCIANA VASILIUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31876/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 291.734 RON. Profit: 244.429 RON

Cifra de afaceri: 291.734 RON. Profit: 244.429 RON

Cifra de afaceri
291.734 RON
Profit net
244.429 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
22.350 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLV PRIME S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5920 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

LV PRIME S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5920 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

26.082026Mentiune · Buletin 31876/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 17.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
LV PRIME S.R.L.
CUI
49481187
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.08.2026
Registrul Comerțului
J40/1614/2024
EUID
ROONRC.J40/1614/2024
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada BARAJUL ARGEŞ, Nr. 8A, CORP C5, BIROUL NR. 2, Etaj 1,
Județ
București
Număr încheiere
673170
Data încheierii
26.08.2026
Număr dosar
2985804
Data dosarului
29.07.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Camelia Doina Pancu

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2985804 din 20.07.2026
  • Decizie asociat unic din 20.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 31876/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5920, Municipiul Bucureşti

SICVRIO S.R.L.
CUI: 43642764CAEN: 5920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.547 RON
Profit
152.627 RON
Angajati
1
CANTO ART MUSIC SRL
CUI: 35483870CAEN: 5920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.630 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SOUND CASTLE RECORDINGS S.R.L.
CUI: 39973794CAEN: 5920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.695 RON
Profit
148.103 RON
Angajati
1
SBAGENCY&MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 50306708CAEN: 5920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.060 RON
Profit
51.386 RON
Angajati
0
DOMINO RECORDS S.R.L.
CUI: 45574003CAEN: 5920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
325.553 RON
Profit
216.750 RON
Angajati
1
VCAST ENTERTAINMENT S.R.L.
CUI: 43414880CAEN: 5920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
252.443 RON
Profit
170.420 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5920, Municipiul Bucureşti

MR. GUN RECORDS S.R.L.
CUI: 49206365CAEN: 5920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-11-29
fara e-Factura
LAURA MUSIC S.R.L.
CUI: 49499150CAEN: 5920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-01-30
fara e-Factura
ADA RECORDS S.R.L.
CUI: 49062260CAEN: 5920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.579 RON
Profit
9.963 RON
Angajati
0
COLORS RECORDS S.R.L.
CUI: 49533790CAEN: 5920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2024-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.424 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MACREA IT SOLUTION S.R.L.
CUI: 49481179CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
523.258 RON
Profit
450.500 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.423.564 RON
Profit
188.574 RON
Angajati
0
OMNI DEPOT S.R.L.
CUI: 49481055CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-01-26
fara e-Factura
CITROMAGIA S.R.L.
CUI: 49481381CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.620 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
URBAN MONKEY S.R.L.
CUI: 49472995CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.292.665 RON
Profit
108.333 RON
Angajati
1
ALWALLID S.R.L.
CUI: 49492690CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-01-30
fara e-Factura
D.P. DUDAŞ CONSULTING S.R.L.
CUI: 49600997CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.745 RON
Profit
47.627 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.949 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LV PRIME S.R.L.?

CUI-ul LV PRIME S.R.L. este 49481187.

Unde este sediul LV PRIME S.R.L.?

LV PRIME S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Barajul Argeş nr. 8A, 14121, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata LV PRIME S.R.L.?

LV PRIME S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LV PRIME S.R.L. in 2024?

In 2024, LV PRIME S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 291.734 RON.

Cati angajati are LV PRIME S.R.L.?

LV PRIME S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are LV PRIME S.R.L.?

LV PRIME S.R.L. are codul CAEN principal 5920 (Activităţi de realizare a înregistrărilor audio şi activităţi de editare muzicală).

Ce profit a inregistrat LV PRIME S.R.L. in 2024?

LV PRIME S.R.L. a inregistrat un profit net de 244.429 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.