Activ e‑Factură

COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 49482425
CIF: 49482425
Reg. Com.: J52/83/2024
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 ianuarie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 16:23

Despre COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L.

COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Căscioarele Com. Găiseni, judetul GIURGIU, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 771.376 RON. Profitul net inregistrat a fost de 540.644 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
771.376 RON
Venituri totale
771.876 RON
Cheltuieli totale
214.229 RON
Profit brut
557.647 RON
Profit net
540.644 RON
Marja profit net
70,09%
Active imobilizate
11 RON
Active circulante
672.388 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
446.000 RON
Casa & conturi bănci
226.388 RON
Capital propriu
540.844 RON

Contact

AdresaRomania, GIURGIU, Sat Căscioarele Com. Găiseni, Str. Pădurii nr. 24, 87087

Adresă sediu social

Romania, GIURGIU, Sat Căscioarele Com. Găiseni, Str. Pădurii nr. 24, 87087
Cod poștal: 87087
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GIURGIU, Sat Căscioarele Com. Găiseni, Str. Pădurii nr. 24, 87087
Cod postal
87087
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.01.2024
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)
TVA la incasare
1 august 2024 - 1 iulie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
771.376 RON
Rezultat net
540.644 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 771.376 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 771.876 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 214.229 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 557.647 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 540.644 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 11 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 672.388 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 672.399 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 446.000 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 226.388 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 131.555 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 540.844 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active672.399RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

19,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale672.399 RON
Datorii totale131.555 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
80,4 %Profit net / active totale
ROE
100,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,11 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
80,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 771.376 771.876 214.229 557.647 540.644 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 11 672.388 672.399 0 446.000 226.388

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 131.555 540.844 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 4 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 771.376 RON. Profit: 540.644 RON

Cifra de afaceri: 771.376 RON. Profit: 540.644 RON

Cifra de afaceri
771.376 RON
Profit net
540.644 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
131.555 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCOZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Căscioarele Com. Găiseni (GIURGIU)

COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Căscioarele Com. Găiseni (GIURGIU)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Giurgiu

TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44333473CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Floreşti Com. Floreşti-Stoeneşti2021-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
773.428 RON
Profit
300.887 RON
Angajati
5
CHIRIAC CONFORT S.R.L.
CUI: 49649281CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Floreşti Com. Floreşti-Stoeneşti2024-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
770.761 RON
Profit
678.383 RON
Angajati
0
RADUMIT EX SRL
CUI: 37191546CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Orş. Bolintin-Vale2017-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
778.865 RON
Profit
467.767 RON
Angajati
1
CONSTRUCT GENERAL RINCU S.R.L.
CUI: 46029200CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Buturugeni Com. Buturugeni2022-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
759.185 RON
Profit
254.066 RON
Angajati
5
NUMAR GRUP AG CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50107160CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Găiseni Com. Găiseni2024-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
871.390 RON
Profit
598.855 RON
Angajati
4
ADCON NED CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 41429230CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Cartojani Com. Roata de Jos2019-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
719.695 RON
Profit
80.201 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Giurgiu

TENC M. & G. CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 49482387CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal2024-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
514.587 RON
Profit
363.320 RON
Angajati
2
MĂGĂDAN SEL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 49546294CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Comana Com. Comana2024-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Giurgiu

VĂDUVA@DĂNUŢ S.R.L.
CUI: 49482417CAEN: 4933
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2024-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.081 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SSS SEB DESIGN S.R.L.
CUI: 49474651CAEN: 3109
Activ
GIURGIU, Sat Trestieni Com. Ulmi2024-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.544 RON
Profit
3.307 RON
Angajati
0
LUCABET S.R.L.
CUI: 49500580CAEN: 4711
Activ
GIURGIU, Sat Dealu Com. Crevedia Mare2024-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
569.862 RON
Profit
48.962 RON
Angajati
1
ZELLIFY S.R.L.
CUI: 49287980CAEN: 4791
Activ
GIURGIU, Sat Colibaşi Com. Colibaşi2023-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.278 RON
Profit
24.210 RON
Angajati
0
ADT LOGISTIC TRANS S.R.L.
CUI: 49688493CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Cosoba Com. Cosoba2024-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.242 RON
Profit
17.851 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L. este 49482425.

Unde este sediul COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L.?

COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, GIURGIU, Sat Căscioarele Com. Găiseni, Str. Pădurii nr. 24, 87087, Sat Căscioarele Com. Găiseni, judetul GIURGIU.

Cand a fost infiintata COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L.?

COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 771.376 RON.

Cati angajati are COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L.?

COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L.?

COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

COZO SPECIAL CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat un profit net de 540.644 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.