Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Surse și actualizareActualizat: 15 octombrie 2026 la 02:25
Despre ART ALY EXCLUSIV S.R.L.
ART ALY EXCLUSIV S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Movileni Com. Şendreni, judetul GALAŢI, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ART ALY EXCLUSIV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 254.818 RON. Profitul net inregistrat a fost de 195.854 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 254.818 RON
- Venituri totale
- 254.818 RON
- Cheltuieli totale
- 56.417 RON
- Profit brut
- 198.401 RON
- Profit net
- 195.854 RON
- Marja profit net
- 76,86%
- Active imobilizate
- 4.535 RON
- Active circulante
- 196.005 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 190.000 RON
- Casa & conturi bănci
- 6.005 RON
- Capital propriu
- 196.054 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, GALAŢI, Sat Movileni Com. Şendreni, Str. Gladiolelor nr. 34, 807291
- Cod postal
- 807291
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 29.01.2024
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Situația financiară
2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 254.818 RON
- Rezultat net
- 195.854 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | An precedent indisponibil |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 254.818 RON | Neraportat |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 254.818 RON | Neraportat |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 56.417 RON | Neraportat |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 198.401 RON | Neraportat |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 195.854 RON | Neraportat |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | Neraportat |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | Neraportat |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 4.535 RON | Neraportat |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 196.005 RON | Neraportat |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 200.540 RON | Neraportat |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | Neraportat |
| CreanțeSume de încasat | 190.000 RON | Neraportat |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 6.005 RON | Neraportat |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 4.486 RON | Neraportat |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 196.054 RON | Neraportat |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | Neraportat |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 97,7 %Profit net / active totale
- ROE
- 99,9 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 43,69 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 97,8 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 254.818 | 254.818 | 56.417 | 198.401 | 195.854 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.535 | 196.005 | 200.540 | 0 | 190.000 | 6.005 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.486 | 196.054 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| ATANGHEL TOADER STÎNGĂ | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
4 repere. O singură cronologie.
Din 2024 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33217/2026cod obiect de activitate
cod obiect de activitate
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28585/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 254.818 RON. Profit: 195.854 RON
Cifra de afaceri: 254.818 RON. Profit: 195.854 RON
- Cifra de afaceri
- 254.818 RON
- Profit net
- 195.854 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 4.486 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataART ALY EXCLUSIV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sat Movileni Com. Şendreni (GALAŢI)
ART ALY EXCLUSIV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sat Movileni Com. Şendreni (GALAŢI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
08.092026Mentiune · Buletin 33217/2026cod obiect de activitate
cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 10.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- ART ALY EXCLUSIV S.R.L.
- CUI
- 49485022
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 08.09.2026
- Registrul Comerțului
- J2024000172170
- EUID
- ROONRC.J2024000172170
- Sediu
- Sat Movileni, Comuna Şendreni, Jud. Galaţi, Strada Gladiolelor, Nr. 34
- Județ
- Galaţi
- Număr încheiere
- 699016
- Data încheierii
- 07.09.2026
- Număr dosar
- 3155716
- Data dosarului
- 11.08.2026
- Tribunal
- Galati
- Registrator
- Doina Totolici
Subiecte
cod obiect de activitate
Documente menționate
- Hotărâre asociat unic nr. 01 din 10.08.2026
29.072026Mentiune · Buletin 28585/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- ART ALY EXCLUSIV S.R.L.
- CUI
- 49485022
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 29.07.2026
- Registrul Comerțului
- J17/172/2024
- EUID
- ROONRC.J17/172/2024
- Sediu
- Sat Movileni, Comuna Şendreni, Jud. Galaţi, Strada Gladiolelor, Nr. 34
- Județ
- Galaţi
- Număr încheiere
- 602704
- Data încheierii
- 29.07.2026
- Număr dosar
- 2902476
- Data dosarului
- 22.07.2026
- Tribunal
- Galati
- Registrator
- Alexandra Patranescu
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 2902476 din 22.07.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Galaţi
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Galaţi
Alte firme din Galaţi
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ART ALY EXCLUSIV S.R.L.?
CUI-ul ART ALY EXCLUSIV S.R.L. este 49485022.
Unde este sediul ART ALY EXCLUSIV S.R.L.?
ART ALY EXCLUSIV S.R.L. are sediul in Romania, GALAŢI, Sat Movileni Com. Şendreni, Str. Gladiolelor nr. 34, 807291, Sat Movileni Com. Şendreni, judetul GALAŢI.
Cand a fost infiintata ART ALY EXCLUSIV S.R.L.?
ART ALY EXCLUSIV S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ART ALY EXCLUSIV S.R.L. in 2024?
In 2024, ART ALY EXCLUSIV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 254.818 RON.
Cati angajati are ART ALY EXCLUSIV S.R.L.?
ART ALY EXCLUSIV S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are ART ALY EXCLUSIV S.R.L.?
ART ALY EXCLUSIV S.R.L. are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).
Ce profit a inregistrat ART ALY EXCLUSIV S.R.L. in 2024?
ART ALY EXCLUSIV S.R.L. a inregistrat un profit net de 195.854 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 15 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 15 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.