Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Surse și actualizareActualizat: 15 octombrie 2026 la 02:24
Despre CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L.
CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Costineşti Com. Costineşti, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor" (cod CAEN 5630), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 147.794 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 147.794 RON
- Venituri totale
- 147.794 RON
- Cheltuieli totale
- 239.051 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 37.176 RON
- Active circulante
- 6.322 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 345 RON
- Casa & conturi bănci
- 5.977 RON
- Capital propriu
- -95.402 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CONSTANŢA, Sat Costineşti Com. Costineşti, Str. Liniştei nr. 1
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 01.02.2024
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 mai 2024)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Situația financiară
2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 147.794 RON
- Rezultat net
- -95.602 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | An precedent indisponibil |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 147.794 RON | Neraportat |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 147.794 RON | Neraportat |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 239.051 RON | Neraportat |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | Neraportat |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | Neraportat |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 91.257 RON | Neraportat |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 95.602 RON | Neraportat |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 37.176 RON | Neraportat |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 6.322 RON | Neraportat |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 43.498 RON | Neraportat |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | Neraportat |
| CreanțeSume de încasat | 345 RON | Neraportat |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 5.977 RON | Neraportat |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 138.900 RON | Neraportat |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -95.402 RON | Neraportat |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | Neraportat |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,05 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -219,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 147.794 | 147.794 | 239.051 | 0 | 0 | 91.257 | 95.602 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 37.176 | 6.322 | 43.498 | 0 | 345 | 5.977 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 138.900 | -95.402 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| RCRODICA CHIRILĂ | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
4 repere. O singură cronologie.
Din 2024 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 15104/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare
Deschide înregistrarea completă2024 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 147.794 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 147.794 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 147.794 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 95.602 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 138.900 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCAFE DELMAR CONCEPT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sat Costineşti Com. Costineşti (CONSTANŢA)
CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sat Costineşti Com. Costineşti (CONSTANŢA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
22.042026Mentiune · Buletin 15104/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 18.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L.
- CUI
- 49510061
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 22.04.2026
- Registrul Comerțului
- J13/348/2024
- EUID
- ROONRC.J13/348/2024
- Sediu
- Jud. Constanţa, Sat Costineşti, Comuna Costineşti, Strada LINIŞTEI, Nr. 1
- Județ
- Constanţa
- Număr încheiere
- 323887
- Data încheierii
- 21.04.2026
- Număr dosar
- 1395601
- Data dosarului
- 31.03.2026
- Tribunal
- Constanta
- Registrator
- Magdalena Doinita Madîrjac
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 1 din 18.03.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1395601 din 31.03.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 5630, Constanţa
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5630, Constanţa
Alte firme din Constanţa
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L.?
CUI-ul CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L. este 49510061.
Unde este sediul CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L.?
CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Sat Costineşti Com. Costineşti, Str. Liniştei nr. 1, Sat Costineşti Com. Costineşti, judetul CONSTANŢA.
Cand a fost infiintata CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L.?
CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L. in 2024?
In 2024, CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 147.794 RON.
Cati angajati are CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L.?
CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L.?
CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L. are codul CAEN principal 5630 (Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor).
Ce profit a inregistrat CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L. in 2024?
CAFE DELMAR CONCEPT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 95.602 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 15 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 15 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.