Activ Plătitor TVA

D&P SELECT CHOICE S.R.L.

CUI: 49517485
CIF: RO49517485
Reg. Com.: J2024002125406
CAEN: 8299
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 februarie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 23:27

Despre D&P SELECT CHOICE S.R.L.

D&P SELECT CHOICE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, D&P SELECT CHOICE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 646.284 RON. Profitul net inregistrat a fost de 167.393 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 9.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
646.284 RON
Venituri totale
646.284 RON
Cheltuieli totale
462.106 RON
Profit brut
184.178 RON
Profit net
167.393 RON
Marja profit net
25,90%
Active imobilizate
21 RON
Active circulante
233.202 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
221.306 RON
Casa & conturi bănci
11.896 RON
Capital propriu
167.593 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Lamoteşti nr. 2, 41027
Detalii adresaMANSARDA
Telefon0786938853

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Lamoteşti nr. 2, 41027
Cod poștal: 41027
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Lamoteşti nr. 2, 41027
Detalii
MANSARDA
Cod postal
41027
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.02.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
646.284 RON
Rezultat net
167.393 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 646.284 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 646.284 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 462.106 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 184.178 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 167.393 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 21 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 233.202 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 233.223 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 221.306 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.896 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 65.630 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 167.593 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 9 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active233.223RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

28,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale233.223 RON
Datorii totale65.630 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
71,8 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
71,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 646.284 646.284 462.106 184.178 167.393 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 21 233.202 233.223 0 221.306 11.896

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 65.630 167.593 Neraportat 9

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 646.284 RON. Profit: 167.393 RON

Cifra de afaceri: 646.284 RON. Profit: 167.393 RON

Cifra de afaceri
646.284 RON
Profit net
167.393 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9
Datorii
65.630 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataD&P SELECT CHOICE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

D&P SELECT CHOICE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti

JASILL HR ADMIN S.R.L.
CUI: 47418361CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
649.555 RON
Profit
75.653 RON
Angajati
3
ARTHUR PERFORMANCE S.R.L.
CUI: 49694088CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
645.896 RON
Profit
296.499 RON
Angajati
9
10ABILITY.EU S.R.L.
CUI: 44566657CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
654.628 RON
Profit
582.408 RON
Angajati
1
ADVENGERS MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 49753257CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
645.887 RON
Profit
299.074 RON
Angajati
1
ALIEVE TEAM S.R.L.
CUI: 48209185CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
676.020 RON
Profit
249.535 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti

STD INVESTMENT S.R.L.
CUI: 49509326CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
432.704 RON
Profit
117.851 RON
Angajati
6
SMART KEYCHRONES S.R.L.
CUI: 49525402CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
986.656 RON
Profit
542.419 RON
Angajati
2
PROFESSIONAL PGA S.R.L.
CUI: 49507767CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.950 RON
Profit
126.303 RON
Angajati
1
BE KIND S.R.L.
CUI: 49526670CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.191 RON
Profit
32.547 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
360.747 RON
Profit
303.713 RON
Angajati
1
ENIRES S.R.L.
CUI: 49517507CAEN: 3511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
32.968 RON
Angajati
0
SPECIAL CRYSTAL S.R.L.
CUI: 49516250CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2024-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.559 RON
Profit
5.173 RON
Angajati
0
GCD DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 49517914CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2024-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.020 RON
Profit
120.460 RON
Angajati
0
RONG MAO SEN GONG SI S.R.L.
CUI: 49507856CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
984.403 RON
Profit
160.361 RON
Angajati
5
TMR TRANS S.R.L.
CUI: 49526831CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.947 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SHUTTER SYMPHONY S.R.L.
CUI: 49407369CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.992 RON
Profit
68.016 RON
Angajati
0
ADD.EXCLUSIVE S.R.L.
CUI: 49629772CAEN: 8130
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2024-02-20
fara e-Factura
HOUSE OF ZODIAC S.R.L.
CUI: 48361476CAEN: 5920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.950 RON
Profit
17.836 RON
Angajati
1
TXT FASHION ROM S.R.L.
CUI: 50551308CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-09-16
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul D&P SELECT CHOICE S.R.L.?

CUI-ul D&P SELECT CHOICE S.R.L. este 49517485.

Unde este sediul D&P SELECT CHOICE S.R.L.?

D&P SELECT CHOICE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Lamoteşti nr. 2, 41027, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata D&P SELECT CHOICE S.R.L.?

D&P SELECT CHOICE S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a D&P SELECT CHOICE S.R.L. in 2024?

In 2024, D&P SELECT CHOICE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 646.284 RON.

Cati angajati are D&P SELECT CHOICE S.R.L.?

D&P SELECT CHOICE S.R.L. a raportat un numar mediu de 9 salariati in 2024.

Ce activitate are D&P SELECT CHOICE S.R.L.?

D&P SELECT CHOICE S.R.L. are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).

Ce profit a inregistrat D&P SELECT CHOICE S.R.L. in 2024?

D&P SELECT CHOICE S.R.L. a inregistrat un profit net de 167.393 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.