Restaurante
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 17:00
Despre PUBRO S.R.L.
PUBRO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, PUBRO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 904.118 RON. Profitul net inregistrat a fost de 223.845 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. In ultimele 12 luni au fost publicate 2 modificari in Monitorul Oficial pentru aceasta firma. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 904.118 RON
- Venituri totale
- 904.119 RON
- Cheltuieli totale
- 653.687 RON
- Profit brut
- 250.432 RON
- Profit net
- 223.845 RON
- Marja profit net
- 24,76%
- Active imobilizate
- 17.763 RON
- Active circulante
- 308.790 RON
- Stocuri
- 16.561 RON
- Creanțe
- 135.185 RON
- Casa & conturi bănci
- 157.044 RON
- Capital propriu
- 224.045 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Pţa. Unirii nr. 5, 300085
- Detalii
- ȘI STR. E. UNGUREANU. NR.14 PARTE DIN AP.2. SAD NR.2
- Cod postal
- 300085
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 02.02.2024
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Situația financiară
2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 904.118 RON
- Rezultat net
- 223.845 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | An precedent indisponibil |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 904.118 RON | Neraportat |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 904.119 RON | Neraportat |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 653.687 RON | Neraportat |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 250.432 RON | Neraportat |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 223.845 RON | Neraportat |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | Neraportat |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | Neraportat |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 17.763 RON | Neraportat |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 308.790 RON | Neraportat |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 326.553 RON | Neraportat |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 16.561 RON | Neraportat |
| CreanțeSume de încasat | 135.185 RON | Neraportat |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 157.044 RON | Neraportat |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 102.773 RON | Neraportat |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 224.045 RON | Neraportat |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | Neraportat |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 68,5 %Profit net / active totale
- ROE
- 99,9 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 3,00 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 68,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 904.118 | 904.119 | 653.687 | 250.432 | 223.845 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17.763 | 308.790 | 326.553 | 16.561 | 135.185 | 157.044 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 102.773 | 224.045 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| LJLUCK JEAN CLAUDE DEBLOCK | fondator | Neraportată | Neraportată |
| LCLUCK-JEAN- CLAUDE DEBLOCK | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
4 repere. O singură cronologie.
Din 2024 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 26073/2026prelungire valabilitate acte sediu social
prelungire valabilitate acte sediu social
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4486/2026numire persoane împuternicite
numire persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 904.118 RON. Profit: 223.845 RON
Cifra de afaceri: 904.118 RON. Profit: 223.845 RON
- Cifra de afaceri
- 904.118 RON
- Profit net
- 223.845 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 102.773 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPUBRO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)
PUBRO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
09.072026Mentiune · Buletin 26073/2026prelungire valabilitate acte sediu social
prelungire valabilitate acte sediu social
- Companie
- PUBRO S.R.L.
- CUI
- 49522031
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 09.07.2026
- Registrul Comerțului
- J2024000429355
- EUID
- ROONRC.J2024000429355
- Sediu
- Municipiul Timişoara, Jud. Timiş, Piaţa UNIRII, Nr. 5, ŞI STR. E. UNGUREANU, NR.14
- Județ
- Timiş
- Număr încheiere
- 551333
- Data încheierii
- 09.07.2026
- Număr dosar
- 2668356
- Data dosarului
- 06.07.2026
- Tribunal
- Timis
- Registrator
- Maria Cornelia Maglasu
Subiecte
prelungire valabilitate acte sediu social
Documente menționate
- Act adiţional nr. 1 din 02.02.2024 la contract de închiriere nr. 114 din 02.02.2024
05.022026Mentiune · Buletin 4486/2026numire persoane împuternicite
numire persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 21.01.2026
- Companie
- PUBRO S.R.L.
- CUI
- 49522031
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 05.02.2026
- Registrul Comerțului
- J2024000429355
- EUID
- ROONRC.J2024000429355
- Sediu
- Jud. Timiş, Municipiul Timişoara, Piaţa UNIRII, Nr. 5, ŞI STR. E. UNGUREANU, NR.14
- Județ
- Timiş
- Număr încheiere
- 93632
- Data încheierii
- 04.02.2026
- Număr dosar
- 478741
- Data dosarului
- 03.02.2026
- Tribunal
- Timis
- Registrator
- Dana Mihaela Colongin
Subiecte
numire persoane împuternicite
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor din 21.01.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Timiş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Timiş
Alte firme din Timiş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul PUBRO S.R.L.?
CUI-ul PUBRO S.R.L. este 49522031.
Unde este sediul PUBRO S.R.L.?
PUBRO S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Pţa. Unirii nr. 5, 300085, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.
Cand a fost infiintata PUBRO S.R.L.?
PUBRO S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a PUBRO S.R.L. in 2024?
In 2024, PUBRO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 904.118 RON.
Cati angajati are PUBRO S.R.L.?
PUBRO S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are PUBRO S.R.L.?
PUBRO S.R.L. are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).
Ce profit a inregistrat PUBRO S.R.L. in 2024?
PUBRO S.R.L. a inregistrat un profit net de 223.845 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.