Activ Plătitor TVAe‑Factură

FF SYSTEMS S.R.L.

CUI: 49610818
CIF: RO49610818
Reg. Com.: J2024000340324
CAEN: 4683
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 februarie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 23:19

Despre FF SYSTEMS S.R.L.

FF SYSTEMS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Agnita, judetul SIBIU, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare" (cod CAEN 4683), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FF SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 585.711 RON. Profitul net inregistrat a fost de 55.912 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din mai 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
585.711 RON
Venituri totale
587.250 RON
Cheltuieli totale
521.151 RON
Profit brut
66.099 RON
Profit net
55.912 RON
Marja profit net
9,55%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
304.895 RON
Stocuri
172.408 RON
Creanțe
42.272 RON
Casa & conturi bănci
90.215 RON
Capital propriu
155.912 RON

Contact

AdresaRomania, SIBIU, Orş. Agnita, Str. Fabricii nr. 13, 555100
Telefon004915255771051

Adresă sediu social

Romania, SIBIU, Orş. Agnita, Str. Fabricii nr. 13, 555100
Cod poștal: 555100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SIBIU, Orş. Agnita, Str. Fabricii nr. 13, 555100
Cod postal
555100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.02.2024
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Agnita
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
585.711 RON
Rezultat net
55.912 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 585.711 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 587.250 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 521.151 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 66.099 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 55.912 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 304.895 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 304.895 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 172.408 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 42.272 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 90.215 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 149.050 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 155.912 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active304.895RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

48,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale304.895 RON
Datorii totale149.050 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
18,3 %Profit net / active totale
ROE
35,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
51,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 585.711 587.250 521.151 66.099 55.912 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 304.895 304.895 172.408 42.272 90.215

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 149.050 155.912 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

24din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare9 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
IFIONEL FLOREA PĂTRUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 21888/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare

Deschide înregistrarea completă

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 585.711 RON. Profit: 55.912 RON

Cifra de afaceri: 585.711 RON. Profit: 55.912 RON

Cifra de afaceri
585.711 RON
Profit net
55.912 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
149.050 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFF SYSTEMS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Orş. Agnita (SIBIU)

FF SYSTEMS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Orş. Agnita (SIBIU)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.062026Mentiune · Buletin 21888/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 26.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
FF SYSTEMS S.R.L.
CUI
49610818
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.06.2026
Registrul Comerțului
J32/340/2024
EUID
ROONRC.J32/340/2024
Sediu
Loc. Agnita, Oraş Agnita, Jud. Sibiu, Strada FABRICII, Nr. 13, Scara A, Etaj 4, Ap. 18
Județ
Sibiu
Număr încheiere
460095
Data încheierii
08.06.2026
Număr dosar
2232117
Data dosarului
03.06.2026
Tribunal
Sibiu
Registrator
Elena Ivona Cojan

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor din 26.05.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2232117 din 03.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 21888/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4683, Sibiu

GRAF PREST SERV S.R.L.
CUI: 42276258CAEN: 4683
Activ
SIBIU, Sat Gura Râului Com. Gura Râului2020-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
602.125 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
LINDSTADT SRL
CUI: 29265995CAEN: 4683
Activ
SIBIU, Orş. Cisnădie2011-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
526.954 RON
Profit
61.344 RON
Angajati
1
NEW TIMES CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39359345CAEN: 4683
Activ
SIBIU, Sat Sângătin Com. Apoldu de Jos2018-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
603.256 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FORESTSIB IULIAN S.R.L.
CUI: 33687068CAEN: 4683
Activ
SIBIU, Sat Apoldu de Sus Orş. Miercurea Sibiului2014-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
505.188 RON
Profit
47.178 RON
Angajati
2
L.H.C. IMEX SRL
CUI: 17950420CAEN: 4683
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş2005-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.071.858 RON
Profit
61.646 RON
Angajati
2
SKYLINE SIB S.R.L.
CUI: 39930254CAEN: 4683
Activ
SIBIU, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr2018-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.697 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4683, Sibiu

STADT CONCEPT S.R.L.
CUI: 49257474CAEN: 4683
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2023-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.093 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NATUR INVEST S.R.L.
CUI: 48129973CAEN: 4683
Activ
SIBIU, Sat Răşinari Com. Răşinari2023-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
717.427 RON
Profit
0 RON
Angajati
6

Alte firme din Sibiu

A.I. MIND S.R.L.
CUI: 49620269CAEN: 6210
Activ
SIBIU, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr2024-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
446.937 RON
Profit
332.040 RON
Angajati
1
TULBAN EXCAVARI S.R.L.
CUI: 49505189CAEN: 4312
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2024-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.100 RON
Profit
79.351 RON
Angajati
1
AICON VISION S.R.L.
CUI: 49711448CAEN: 6110
Activ
SIBIU, Orş. Agnita2024-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.511 RON
Profit
75.612 RON
Angajati
1
HD CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50653774CAEN: 4120
Activ
SIBIU, Sat Şura Mare Com. Şura Mare2024-10-07
fara e-Factura
RACOVISIB SRL
CUI: 36638248CAEN: 4623
Activ
SIBIU, Sat Racoviţa Com. Racoviţa2016-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.734.925 RON
Profit
684.847 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FF SYSTEMS S.R.L.?

CUI-ul FF SYSTEMS S.R.L. este 49610818.

Unde este sediul FF SYSTEMS S.R.L.?

FF SYSTEMS S.R.L. are sediul in Romania, SIBIU, Orş. Agnita, Str. Fabricii nr. 13, 555100, Orş. Agnita, judetul SIBIU.

Cand a fost infiintata FF SYSTEMS S.R.L.?

FF SYSTEMS S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FF SYSTEMS S.R.L. in 2024?

In 2024, FF SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 585.711 RON.

Cati angajati are FF SYSTEMS S.R.L.?

FF SYSTEMS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are FF SYSTEMS S.R.L.?

FF SYSTEMS S.R.L. are codul CAEN principal 4683 (Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare).

Ce profit a inregistrat FF SYSTEMS S.R.L. in 2024?

FF SYSTEMS S.R.L. a inregistrat un profit net de 55.912 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.