Activ

CODIN HORIA-CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 49730237
CIF: 49730237
Reg. Com.: F32/212/2024
CAEN: 4939
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 7 martie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

Surse și actualizare

Despre CODIN HORIA-CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CODIN HORIA-CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Orş. Cisnădie, judetul SIBIU, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte transporturi terestre de călători n.c.a." (cod CAEN 4939), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 07.03.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4939, Sibiu

TELEFERIC CINDREL SRL
CUI: 18708566CAEN: 4939
Activ
SIBIU, Sat Poplaca Com. Poplaca2006-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.190.777 RON
Profit
1.905.070 RON
Angajati
50
AMRING SRL
CUI: 4408607CAEN: 4939
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1993-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.592.605 RON
Profit
197.202 RON
Angajati
15
AMAD TOURISTIK SRL
CUI: 2680957CAEN: 4939
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1993-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.594.639 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
55 C COMPANY SRL
CUI: 24993130CAEN: 4939
Activ
SIBIU, Orş. Cisnădie2009-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.592.079 RON
Profit
0 RON
Angajati
11
LUKAFLO 2021 S.R.L.
CUI: 44144245CAEN: 4939
Activ
SIBIU, Orş. Tălmaciu2021-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.198.251 RON
Profit
52.460 RON
Angajati
4
DONA TRANS SRL
CUI: 4237965CAEN: 4939
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1993-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.130.717 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
LOTRIOARA TUR SRL
CUI: 816190CAEN: 4939
Activ
SIBIU, Orş. Tălmaciu1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.052.144 RON
Profit
344.988 RON
Angajati
4
BLU WAY TOUR SRL
CUI: 30979017CAEN: 4939
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2012-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
768.882 RON
Profit
150.370 RON
Angajati
3
ARIS TRANS SRL
CUI: 17407379CAEN: 4939
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş2005-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
693.846 RON
Profit
185.289 RON
Angajati
2
NICTON TRANS SPED S.R.L.
CUI: 47232007CAEN: 4939
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2022-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
669.869 RON
Profit
243.000 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CODIN HORIA-CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul CODIN HORIA-CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 49730237.

Cand a fost infiintata CODIN HORIA-CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CODIN HORIA-CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Ce activitate are CODIN HORIA-CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CODIN HORIA-CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4939 (Alte transporturi terestre de călători n.c.a.).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
21 august 2026
Următoarea actualizare disponibilă
21 septembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.