Activ Plătitor TVA

IBY TRANS S.R.L.

CUI: 49807586
CIF: RO49807586
Reg. Com.: J2024001478125
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 martie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 13:56

Despre IBY TRANS S.R.L.

IBY TRANS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Floreşti Com. Floreşti, judetul CLUJ, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IBY TRANS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 181.089 RON. Profitul net inregistrat a fost de 2.196 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
181.089 RON
Venituri totale
181.089 RON
Cheltuieli totale
177.095 RON
Profit brut
3.994 RON
Profit net
2.196 RON
Marja profit net
1,21%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
62.290 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
35.519 RON
Casa & conturi bănci
26.771 RON
Capital propriu
2.396 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Avram Iancu nr. 28A, 407280
Telefon0753643032

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Avram Iancu nr. 28A, 407280
Cod poștal: 407280
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Avram Iancu nr. 28A, 407280
Cod postal
407280
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.03.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
181.089 RON
Rezultat net
2.196 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 181.089 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 181.089 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 177.095 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.994 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.196 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 62.290 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 62.290 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 35.519 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 26.771 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 59.894 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.396 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active62.290RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

96,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale62.290 RON
Datorii totale59.894 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,5 %Profit net / active totale
ROE
91,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
3,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 181.089 181.089 177.095 3.994 2.196 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 62.290 62.290 0 35.519 26.771

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 59.894 2.396 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

44din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 181.089 RON. Profit: 2.196 RON

Cifra de afaceri: 181.089 RON. Profit: 2.196 RON

Cifra de afaceri
181.089 RON
Profit net
2.196 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
59.894 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIBY TRANS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Floreşti Com. Floreşti (CLUJ)

IBY TRANS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Floreşti Com. Floreşti (CLUJ)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Cluj

TRANSSENS S.R.L.
CUI: 49671815CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.323 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
VASILANI TRANSPORT S.R.L.
CUI: 13929280CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2001-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.803 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RAUL TRACTĂRI AUTO S.R.L.
CUI: 38590383CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Vaida-Cămăraş Com. Căianu2017-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.607 RON
Profit
20.316 RON
Angajati
1
VIVEX KING S.R.L.
CUI: 41646450CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.688 RON
Profit
13.986 RON
Angajati
1
VALIROM CONCRET SRL
CUI: 31552684CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2013-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.364 RON
Profit
1.669 RON
Angajati
1
CCP SAFE LOGISTIC S.R.L.
CUI: 43735618CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2021-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.782 RON
Profit
45.434 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Cluj

DIVTRANS S.R.L.
CUI: 49775441CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2024-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.208 RON
Profit
18.014 RON
Angajati
1
NORVIK S.R.L.
CUI: 49850047CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Sânnicoară Com. Apahida2024-03-28
fara e-Factura

Alte firme din Cluj

NAZVAR RIDE S.R.L.
CUI: 49807578CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2024-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.584 RON
Profit
30.092 RON
Angajati
0
BRCZ AUTO DRIVE S.R.L.
CUI: 49807594CAEN: 4939
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.440 RON
Profit
35.708 RON
Angajati
1
LU ENTERPRISE S.R.L.
CUI: 49799262CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.507 RON
Profit
76.793 RON
Angajati
1
ADVANCE ADL S.R.L.
CUI: 49807705CAEN: 8559
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.441 RON
Profit
10.631 RON
Angajati
1
DISCONNECT EVENTS S.R.L.
CUI: 49757330CAEN: 9329
Activ
CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău2024-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.781 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
REVOTRONICS S.R.L.
CUI: 49841553CAEN: 9510
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.485 RON
Profit
126.839 RON
Angajati
0
CBS ELECTRIC S.R.L.
CUI: 49388887CAEN: 4321
Activ
CLUJ, Sat Şardu Com. Sânpaul2024-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.845 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
JKR IMOB CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50237896CAEN: 6811
Activ
CLUJ, Sat Someşu Rece Com. Gilău2024-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BLOCK OUT S.R.L.
CUI: 54843666CAEN: 7111
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2026-06-08
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IBY TRANS S.R.L.?

CUI-ul IBY TRANS S.R.L. este 49807586.

Unde este sediul IBY TRANS S.R.L.?

IBY TRANS S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Avram Iancu nr. 28A, 407280, Sat Floreşti Com. Floreşti, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata IBY TRANS S.R.L.?

IBY TRANS S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IBY TRANS S.R.L. in 2024?

In 2024, IBY TRANS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 181.089 RON.

Cati angajati are IBY TRANS S.R.L.?

IBY TRANS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are IBY TRANS S.R.L.?

IBY TRANS S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat IBY TRANS S.R.L. in 2024?

IBY TRANS S.R.L. a inregistrat un profit net de 2.196 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.