Activ

EMATY S.R.L.

CUI: 49823727
CIF: 49823727
Reg. Com.: J33/606/2024
CAEN: 8299
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 martie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 13:41

Despre EMATY S.R.L.

EMATY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Suceava, judetul SUCEAVA, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EMATY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 28.141 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
28.141 RON
Venituri totale
28.141 RON
Cheltuieli totale
43.126 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
715 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
715 RON
Capital propriu
-15.066 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Cal. Obcinilor nr. 7, 720262
Telefon0730204608

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Cal. Obcinilor nr. 7, 720262
Cod poștal: 720262
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Cal. Obcinilor nr. 7, 720262
Cod postal
720262
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.03.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
28.141 RON
Rezultat net
-15.266 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 28.141 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 28.141 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 43.126 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 14.985 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 15.266 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 715 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 715 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 0 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 715 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 15.781 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -15.066 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active715RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2.207,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale715 RON
Datorii totale15.781 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-2.107,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 28.141 28.141 43.126 0 0 14.985 15.266

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 715 715 0 0 715

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 15.781 -15.066 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 28.141 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.141 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.141 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.266 RON
Angajati
1
Datorii
15.781 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEMATY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Mun. Suceava (SUCEAVA)

EMATY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Mun. Suceava (SUCEAVA)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8299, Suceava

GMG FOOD S.R.L.
CUI: 50968616CAEN: 8299
Activ
SUCEAVA, Sat Negostina Com. Bălcăuţi2024-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.941 RON
Profit
8.046 RON
Angajati
5
TOTAL SSM SRL
CUI: 21692613CAEN: 8299
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2007-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.030 RON
Profit
9.132 RON
Angajati
0
EVEN MOUNTAIN START S.R.L.
CUI: 46242789CAEN: 8299
Activ
SUCEAVA, Sat Adâncata Com. Adâncata2022-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
XELCOZ SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 44839080CAEN: 8299
Activ
SUCEAVA, Orş. Vicovu de Sus2021-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.012 RON
Profit
60.943 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8299, Suceava

GIS FOOD S.R.L.
CUI: 49756440CAEN: 8299
Activ
SUCEAVA, Sat Dorneşti Com. Dorneşti2024-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
375.301 RON
Profit
96.862 RON
Angajati
7
COCEANAC S.R.L.
CUI: 50022587CAEN: 8299
Activ
SUCEAVA, Sat Leucuşeşti Com. Preuteşti2024-04-29
fara e-Factura
TA LEVEL S.R.L.
CUI: 49590559CAEN: 8299
Activ
SUCEAVA, Sat Sadova Com. Sadova2024-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.220 RON
Profit
121.403 RON
Angajati
1
SIMO STORE S.R.L.
CUI: 50195332CAEN: 8299
Activ
SUCEAVA, Sat Arbore Com. Arbore2024-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.433 RON
Profit
28.549 RON
Angajati
7

Alte firme din Suceava

CREATIV INTERIOR S.R.L.
CUI: 49823719CAEN: 4332
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2024-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.084 RON
Profit
13.583 RON
Angajati
1
CLOVER RIDE SHARING S.R.L.
CUI: 49825760CAEN: 4939
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2024-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.978 RON
Profit
5.144 RON
Angajati
1
CIS LOGISTIC S.R.L.
CUI: 49815376CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2024-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
308.185 RON
Profit
19.890 RON
Angajati
1
KORFFY GARAGE S.R.L.
CUI: 49833020CAEN: 4520
Activ
SUCEAVA, Sat Hurjuieni Com. Gălăneşti2024-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ZEPHYRWEB STUDIOS S.R.L.
CUI: 49916524CAEN: 6201
Activ
SUCEAVA, Sat Plutoniţa Orş. Frasin2024-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.525 RON
Profit
17.373 RON
Angajati
0
BELEA S.R.L.
CUI: 48733103CAEN: 5611
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2023-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
447.244 RON
Profit
60.771 RON
Angajati
2
LAVE S.R.L.
CUI: 50734321CAEN: 4683
Activ
SUCEAVA, Sat Marginea Com. Marginea2024-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
16 RON
Angajati
0
OPAITS DENT S.R.L.
CUI: 37953014CAEN: 8623
Activ
SUCEAVA, Sat Panaci Com. Panaci2017-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.430 RON
Profit
43.374 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EMATY S.R.L.?

CUI-ul EMATY S.R.L. este 49823727.

Unde este sediul EMATY S.R.L.?

EMATY S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Cal. Obcinilor nr. 7, 720262, Mun. Suceava, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata EMATY S.R.L.?

EMATY S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EMATY S.R.L. in 2024?

In 2024, EMATY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 28.141 RON.

Cati angajati are EMATY S.R.L.?

EMATY S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are EMATY S.R.L.?

EMATY S.R.L. are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).

Ce profit a inregistrat EMATY S.R.L. in 2024?

EMATY S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 15.266 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.