Activ

PETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L.

CUI: 49871554
CIF: 49871554
Reg. Com.: J26/535/2024
CAEN: 6202
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 aprilie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 03:36

Despre PETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L.

PETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, judetul MUREŞ, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6202). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 157.841 RON. Profitul net inregistrat a fost de 121.950 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
157.841 RON
Venituri totale
159.684 RON
Cheltuieli totale
36.156 RON
Profit brut
123.528 RON
Profit net
121.950 RON
Marja profit net
77,26%
Active imobilizate
53 RON
Active circulante
128.464 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
109.130 RON
Casa & conturi bănci
19.334 RON
Capital propriu
122.150 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, Str. Strâmbă nr. 23, 547530

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, Str. Strâmbă nr. 23, 547530
Cod poștal: 547530
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, Str. Strâmbă nr. 23, 547530
Cod postal
547530
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.04.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
157.841 RON
Rezultat net
121.950 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 157.841 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 159.684 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 36.156 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 123.528 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 121.950 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 53 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 128.464 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 128.517 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 109.130 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 19.334 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.367 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 122.150 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active128.517RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

5,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale128.517 RON
Datorii totale6.367 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
94,9 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
20,18 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
95,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 157.841 159.684 36.156 123.528 121.950 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 53 128.464 128.517 0 109.130 19.334

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.367 122.150 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
PAPETRU ALEXANDRU DIMAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36475/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 157.841 RON. Profit: 121.950 RON

Cifra de afaceri: 157.841 RON. Profit: 121.950 RON

Cifra de afaceri
157.841 RON
Profit net
121.950 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.367 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6202 in Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş (MUREŞ)

PETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6202 in Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş (MUREŞ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.102026Mentiune · Buletin 36475/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 28.08.2026

Companie
PETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L.
CUI
49871554
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.10.2026
Registrul Comerțului
J26/535/2024
EUID
ROONRC.J26/535/2024
Sediu
Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Jud. Mureş, Strada STRÎMBĂ, Nr.
Județ
Mureş
Număr încheiere
780059
Data încheierii
02.10.2026
Număr dosar
3526425
Data dosarului
03.09.2026
Tribunal
Mures
Registrator
Catalin-Alin Balan

Subiecte

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 28.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36475/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6202, Mureş

BRIGHT WORKS S.R.L.
CUI: 33746083CAEN: 6202
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2014-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.262 RON
Profit
133.518 RON
Angajati
0
TURTU DELTAWARE S.R.L.
CUI: 42859944CAEN: 6202
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2020-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.258 RON
Profit
88.954 RON
Angajati
1
ROSYSADMIN S.R.L.
CUI: 50021174CAEN: 6202
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2024-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.150 RON
Profit
139.054 RON
Angajati
1
PALL DIGITAL TECH S.R.L.
CUI: 40477050CAEN: 6202
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2019-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.525 RON
Profit
80.320 RON
Angajati
1
DECLARATIVE S.R.L.
CUI: 48904408CAEN: 6202
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2023-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.495 RON
Profit
196.008 RON
Angajati
1
OPTIM EVOLUTION S.R.L.
CUI: 46179002CAEN: 6202
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2022-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.941 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6202, Mureş

HELPNEST S.R.L.
CUI: 49699859CAEN: 6202
Activ
MUREŞ, Sat Bahnea Com. Bahnea2024-03-04
fara e-Factura
DP RADMED SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 49878684CAEN: 6202
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2024-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.432 RON
Profit
7.815 RON
Angajati
0
SOFTWARE BY THE RIVER S.R.L.
CUI: 49344414CAEN: 6202
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2023-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.244 RON
Profit
1.045 RON
Angajati
0

Alte firme din Mureş

PROCICLISMO S.R.L.
CUI: 49871546CAEN: 4791
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2024-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.339 RON
Profit
615 RON
Angajati
0
MELA CLEANFRESH S.R.L.
CUI: 49864956CAEN: 8121
Activ
MUREŞ, Sat Vălureni Com. Cristeşti2024-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.730 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CREPERIE LA CAMILA S.R.L.
CUI: 49885681CAEN: 4724
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş2024-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.299 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AS CONTART S.R.L.
CUI: 49747085CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Sat Corunca Com. Corunca2024-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.842 RON
Profit
244.668 RON
Angajati
1
VK TRADE S.R.L.
CUI: 50008914CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2024-04-25
fara e-Factura
PROFI VICTOR MARKET S.R.L.
CUI: 48582566CAEN: 8299
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2023-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
473.503 RON
Profit
119.153 RON
Angajati
6
SEBSER S.R.L.
CUI: 51156358CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Sat Moreşti Orş. Ungheni2025-01-23
fara e-Factura
ROBY EXPERT TAXI SRL
CUI: 36455003CAEN: 4933
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2016-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.417 RON
Profit
16.669 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L.?

CUI-ul PETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L. este 49871554.

Unde este sediul PETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L.?

PETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L. are sediul in Romania, MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, Str. Strâmbă nr. 23, 547530, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata PETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L.?

PETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L. in 2024?

In 2024, PETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 157.841 RON.

Ce activitate are PETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L.?

PETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L. are codul CAEN principal 6202.

Ce profit a inregistrat PETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L. in 2024?

PETRE TECHNICAL SUPORT S.R.L. a inregistrat un profit net de 121.950 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.