Activ

CERAMIC DESIGN S.R.L.

CUI: 49888807
CIF: 49888807
Reg. Com.: J2024000358301
CAEN: 4333
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 aprilie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 02:54

Despre CERAMIC DESIGN S.R.L.

CERAMIC DESIGN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Prilog Vii Com. Oraşu Nou, judetul SATU MARE, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor" (cod CAEN 4333), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CERAMIC DESIGN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 129.194 RON. Profitul net inregistrat a fost de 67.152 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
129.194 RON
Venituri totale
129.247 RON
Cheltuieli totale
60.829 RON
Profit brut
68.418 RON
Profit net
67.152 RON
Marja profit net
51,98%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
73.132 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
2.423 RON
Casa & conturi bănci
70.709 RON
Capital propriu
67.352 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Sat Prilog Vii Com. Oraşu Nou, G PRILOG VII nr. 32, 447223
Telefon0742815163

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Sat Prilog Vii Com. Oraşu Nou, G PRILOG VII nr. 32, 447223
Cod poștal: 447223
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Sat Prilog Vii Com. Oraşu Nou, G PRILOG VII nr. 32, 447223
Cod postal
447223
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.04.2024
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
129.194 RON
Rezultat net
67.152 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 129.194 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 129.247 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 60.829 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 68.418 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 67.152 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 73.132 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 73.132 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 2.423 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 70.709 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.780 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 67.352 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active73.132RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

7,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale73.132 RON
Datorii totale5.780 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
91,8 %Profit net / active totale
ROE
99,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
12,65 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
92,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 129.194 129.247 60.829 68.418 67.152 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 73.132 73.132 0 2.423 70.709

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.780 67.352 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 129.194 RON. Profit: 67.152 RON

Cifra de afaceri: 129.194 RON. Profit: 67.152 RON

Cifra de afaceri
129.194 RON
Profit net
67.152 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.780 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCERAMIC DESIGN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4333 in Sat Prilog Vii Com. Oraşu Nou (SATU MARE)

CERAMIC DESIGN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4333 in Sat Prilog Vii Com. Oraşu Nou (SATU MARE)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4333, Satu Mare

D&D MARIO RENOV S.R.L.
CUI: 47829421CAEN: 4333
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2023-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.550 RON
Profit
34.729 RON
Angajati
1
HART MIHAI 2022 S.R.L.
CUI: 45500430CAEN: 4333
Activ
SATU MARE, Sat Tiream Com. Tiream2022-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.210 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
RECALO MRMA S.R.L.
CUI: 47383972CAEN: 4333
Activ
SATU MARE, Sat Micula Com. Micula2022-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.535 RON
Profit
36.821 RON
Angajati
2
MAR BEN GRANIT S.R.L.
CUI: 41410032CAEN: 4333
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2019-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.760 RON
Profit
3.695 RON
Angajati
1
DESIGN INTERLEX 2000 SRL
CUI: 36265505CAEN: 4333
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2016-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
226.666 RON
Profit
102.376 RON
Angajati
1
DEMKO CONSTUCTII S.R.L.
CUI: 50720237CAEN: 4333
Activ
SATU MARE, Sat Căpleni Com. Căpleni2024-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.400 RON
Profit
5.279 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4333, Satu Mare

ART ROL DUO CONS S.R.L.
CUI: 49842508CAEN: 4333
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2024-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.540 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FLOOR MASTERS S.R.L.
CUI: 50181957CAEN: 4333
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2024-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.636 RON
Profit
11.932 RON
Angajati
1

Alte firme din Satu Mare

DRAGOŞ IOSIF S.R.L.
CUI: 49888793CAEN: 4100
Activ
SATU MARE, Sat Botiz Com. Botiz2024-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.900 RON
Profit
38 RON
Angajati
1
EDANAVIBE S.R.L.
CUI: 49896753CAEN: 4339
Activ
SATU MARE, Sat Vetiş Com. Vetiş2024-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BRANDX INVEST S.R.L.
CUI: 49911446CAEN: 7311
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2024-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.342 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GTPROJECT S.R.L.
CUI: 49693210CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2024-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
402.195 RON
Profit
173.731 RON
Angajati
1
Activ
SATU MARE, Sat Medieşu Aurit Com. Medieşu Aurit2024-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.518 RON
Profit
673 RON
Angajati
0
TERRE FERTILI SRL
CUI: 13911399CAEN: 0111
Activ
SATU MARE, Sat Pişcari Com. Terebeşti2001-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.863.767 RON
Profit
85.782 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CERAMIC DESIGN S.R.L.?

CUI-ul CERAMIC DESIGN S.R.L. este 49888807.

Unde este sediul CERAMIC DESIGN S.R.L.?

CERAMIC DESIGN S.R.L. are sediul in Romania, SATU MARE, Sat Prilog Vii Com. Oraşu Nou, G PRILOG VII nr. 32, 447223, Sat Prilog Vii Com. Oraşu Nou, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata CERAMIC DESIGN S.R.L.?

CERAMIC DESIGN S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CERAMIC DESIGN S.R.L. in 2024?

In 2024, CERAMIC DESIGN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 129.194 RON.

Cati angajati are CERAMIC DESIGN S.R.L.?

CERAMIC DESIGN S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CERAMIC DESIGN S.R.L.?

CERAMIC DESIGN S.R.L. are codul CAEN principal 4333 (Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor).

Ce profit a inregistrat CERAMIC DESIGN S.R.L. in 2024?

CERAMIC DESIGN S.R.L. a inregistrat un profit net de 67.152 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.