Suspendat

CĂMARA STRĂVECHE S.R.L.

CUI: 49906075
CIF: 49906075
Reg. Com.: J2024000582029
CAEN: 1061
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 aprilie 2024 · 2 ani
Suspendată din: 18 mai 2026
Distribuie:

Fabricarea produselor de morărit

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 03:58

Despre CĂMARA STRĂVECHE S.R.L.

CĂMARA STRĂVECHE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Semlac Com. Semlac, judetul ARAD, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea produselor de morărit" (cod CAEN 1061), in sectorul industria prelucratoare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca suspendat (din mai 2026).

In 2024, CĂMARA STRĂVECHE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 305.098 RON. Profitul net inregistrat a fost de 82.425 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
305.098 RON
Venituri totale
306.598 RON
Cheltuieli totale
201.643 RON
Profit brut
104.955 RON
Profit net
82.425 RON
Marja profit net
27,02%
Active imobilizate
38.361 RON
Active circulante
98.060 RON
Stocuri
10.291 RON
Creanțe
86.292 RON
Casa & conturi bănci
1.477 RON
Capital propriu
82.625 RON

Contact

AdresaRomania, ARAD, Sat Semlac Com. Semlac, Str. Gării nr. 13, 317295
Telefon0768420640

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Sat Semlac Com. Semlac, Str. Gării nr. 13, 317295
Cod poștal: 317295
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Sat Semlac Com. Semlac, Str. Gării nr. 13, 317295
Cod postal
317295
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
18 mai 2026
Data suspendării
18 mai 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Suspendare activitate din 18.05.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
6 iulie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
305.098 RON
Rezultat net
82.425 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 305.098 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 306.598 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 201.643 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 104.955 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 82.425 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 38.361 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 98.060 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 136.421 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 10.291 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 86.292 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.477 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 53.796 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 82.625 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active136.421RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

39,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale136.421 RON
Datorii totale53.796 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
60,4 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,82 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
60,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 305.098 306.598 201.643 104.955 82.425 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 38.361 98.060 136.421 10.291 86.292 1.477

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 53.796 82.625 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare5 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
FMFELICIA MARIANA HOLENCIUCfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2026 3 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20027/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date administrator persoane împuternicite, suspendare activitate firma de la 18.05.2026 până la 18.05.2029

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date administrator persoane împuternicite, suspendare activitate firma de la 18.05.2026 până la 18.05.2029

Deschide înregistrarea completă
Stare companieStare companieActivitatea firmei a fost suspendataActivitatea companiei a fost suspendata temporar.

Activitatea companiei a fost suspendata temporar.

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 305.098 RON. Profit: 82.425 RON

Cifra de afaceri: 305.098 RON. Profit: 82.425 RON

Cifra de afaceri
305.098 RON
Profit net
82.425 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
53.796 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCĂMARA STRĂVECHE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1061 in Sat Semlac Com. Semlac (ARAD)

CĂMARA STRĂVECHE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1061 in Sat Semlac Com. Semlac (ARAD)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

26.052026Mentiune · Buletin 20027/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date administrator persoane împuternicite, suspendare activitate firma de la 18.05.2026 până la 18.05.2029

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date administrator persoane împuternicite; suspendare activitate firma de la 18.05.2026 până la 18.05.2029; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 18.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CĂMARA STRĂVECHE S.R.L.
CUI
49906075
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.05.2026
Registrul Comerțului
J2/582/2024
EUID
ROONRC.J2/582/2024
Sediu
Sat Semlac, Comuna Semlac, Jud. Arad, Strada Gării, Nr. 13
Județ
Arad
Număr încheiere
420516
Data încheierii
25.05.2026
Număr dosar
2049076
Data dosarului
20.05.2026
Tribunal
Arad
Registrator
Bianca-Maria Penişoară

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date administrator persoane împuternicite, suspendare activitate firma de la 18.05.2026 până la 18.05.2029

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 18.05.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2049076 din 20.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 20027/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1061, Arad

MOARA ZUF PRODUCT SRL
CUI: 33223343CAEN: 1061
Activ
ARAD, Sat Mândruloc Com. Vladimirescu2014-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.310.380 RON
Profit
1.425.673 RON
Angajati
25
VULTURII COMERT GENERAL SRL
CUI: 4721590CAEN: 1061
Activ
ARAD, Sat Şimand Com. Şimand1993-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.428.360 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
BIOFARMLAND MANUFACTURA SRL
CUI: 26262625CAEN: 1061
Activ
ARAD, Sat Firiteaz Com. Şagu2009-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.281.403 RON
Profit
56.902 RON
Angajati
5
MOARA CAPRICORNILOR SRL
CUI: 10631041CAEN: 1061
Activ
ARAD, Orş. Nădlac1998-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.332 RON
Profit
10.489 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CĂMARA STRĂVECHE S.R.L.?

CUI-ul CĂMARA STRĂVECHE S.R.L. este 49906075.

Unde este sediul CĂMARA STRĂVECHE S.R.L.?

CĂMARA STRĂVECHE S.R.L. are sediul in Romania, ARAD, Sat Semlac Com. Semlac, Str. Gării nr. 13, 317295, Sat Semlac Com. Semlac, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata CĂMARA STRĂVECHE S.R.L.?

CĂMARA STRĂVECHE S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CĂMARA STRĂVECHE S.R.L. in 2024?

In 2024, CĂMARA STRĂVECHE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 305.098 RON.

Cati angajati are CĂMARA STRĂVECHE S.R.L.?

CĂMARA STRĂVECHE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CĂMARA STRĂVECHE S.R.L.?

CĂMARA STRĂVECHE S.R.L. are codul CAEN principal 1061 (Fabricarea produselor de morărit).

Ce profit a inregistrat CĂMARA STRĂVECHE S.R.L. in 2024?

CĂMARA STRĂVECHE S.R.L. a inregistrat un profit net de 82.425 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.