Activ Plătitor TVA

LCA OUTLET S.R.L.

CUI: 49944290
CIF: RO49944290
Reg. Com.: J2024002895231
CAEN: 4779
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 aprilie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 03:37

Despre LCA OUTLET S.R.L.

LCA OUTLET S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ştefăneştii de Sus Com. Ştefăneştii de Jos, judetul ILFOV, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie" (cod CAEN 4779), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LCA OUTLET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 42.706 RON. Profitul net inregistrat a fost de 306 RON. Datoriile raportate (69.591 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
42.706 RON
Venituri totale
42.715 RON
Cheltuieli totale
42.352 RON
Profit brut
363 RON
Profit net
306 RON
Marja profit net
0,72%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
70.097 RON
Stocuri
68.847 RON
Creanțe
545 RON
Casa & conturi bănci
705 RON
Capital propriu
506 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Ştefăneştii de Sus Com. Ştefăneştii de Jos, Str PETUNIILOR nr. 1
Telefon0722894093

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Ştefăneştii de Sus Com. Ştefăneştii de Jos, Str PETUNIILOR nr. 1
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Ştefăneştii de Sus Com. Ştefăneştii de Jos, Str PETUNIILOR nr. 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.04.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
42.706 RON
Rezultat net
306 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 42.706 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 42.715 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 42.352 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 363 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 306 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 70.097 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 70.097 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 68.847 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 545 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 705 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 69.591 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 506 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active70.097RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

99,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale70.097 RON
Datorii totale69.591 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,4 %Profit net / active totale
ROE
60,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
0,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 42.706 42.715 42.352 363 306 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 70.097 70.097 68.847 545 705

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 69.591 506 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 42.706 RON. Profit: 306 RON

Cifra de afaceri: 42.706 RON. Profit: 306 RON

Cifra de afaceri
42.706 RON
Profit net
306 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
69.591 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLCA OUTLET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4779 in Sat Ştefăneştii de Sus Com. Ştefăneştii de Jos (ILFOV)

LCA OUTLET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4779 in Sat Ştefăneştii de Sus Com. Ştefăneştii de Jos (ILFOV)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4779, Ilfov

EUROPE GRAPHIC TRADE S.R.L.
CUI: 42650327CAEN: 4779
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2020-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.301 RON
Profit
55.255 RON
Angajati
0
ALISHA FASHION S.R.L.
CUI: 48149598CAEN: 4779
Activ
ILFOV, Orş. Chitila2023-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.826 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ICONVERT SERVICES S.R.L.
CUI: 43021473CAEN: 4779
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2020-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.811 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
M & J ANTIQUE GALLERY S.R.L.
CUI: 33608897CAEN: 4779
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2014-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.357 RON
Profit
2.122 RON
Angajati
0
MERVIS CONCEPT S.R.L.
CUI: 42644694CAEN: 4779
Activ
ILFOV, Sat Chiajna Com. Chiajna2020-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.865 RON
Profit
1.849 RON
Angajati
0
REBI FRUIT S.R.L.
CUI: 46244402CAEN: 4779
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2022-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.265 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4779, Ilfov

GLAMOOUR ANGELS S.R.L.
CUI: 49638800CAEN: 4779
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2024-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.914 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MIK2A SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 50170117CAEN: 4779
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2024-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.582 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BUDOIR VINTAGE STORE S.R.L.
CUI: 49400026CAEN: 4779
Activ
ILFOV, Sat Snagov Com. Snagov2024-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
457.701 RON
Profit
30.294 RON
Angajati
1
ADA ONLINE FAMILY S.R.L.
CUI: 50170230CAEN: 4779
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2024-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.919 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Ilfov

GLOW BEAUTY SPACE S.R.L.
CUI: 49944303CAEN: 9622
Activ
ILFOV, Sat Buda Com. Cornetu2024-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.312 RON
Profit
2.224 RON
Angajati
0
HOME INSTAL CLIM S.R.L.
CUI: 49944168CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2024-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.492 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MAG & RETAIL STORE S.R.L.
CUI: 49945406CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Căţelu Com. Glina2024-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
345.910 RON
Profit
104.163 RON
Angajati
0
AFK OPTIMIZATION S.R.L.
CUI: 49905754CAEN: 6201
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2024-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.183 RON
Profit
110.353 RON
Angajati
1
ELECTROZAM S.R.L.
CUI: 49587545CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2024-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.522 RON
Profit
53.783 RON
Angajati
1
ATELIER BEAUTY HUB S.R.L.
CUI: 50279328CAEN: 9621
Activ
ILFOV, Sat Snagov Com. Snagov2024-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.690 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PINKSUN S.R.L.
CUI: 52820917CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2025-10-31
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LCA OUTLET S.R.L.?

CUI-ul LCA OUTLET S.R.L. este 49944290.

Unde este sediul LCA OUTLET S.R.L.?

LCA OUTLET S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Ştefăneştii de Sus Com. Ştefăneştii de Jos, Str PETUNIILOR nr. 1, Sat Ştefăneştii de Sus Com. Ştefăneştii de Jos, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata LCA OUTLET S.R.L.?

LCA OUTLET S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LCA OUTLET S.R.L. in 2024?

In 2024, LCA OUTLET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 42.706 RON.

Ce activitate are LCA OUTLET S.R.L.?

LCA OUTLET S.R.L. are codul CAEN principal 4779 (Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie).

Ce profit a inregistrat LCA OUTLET S.R.L. in 2024?

LCA OUTLET S.R.L. a inregistrat un profit net de 306 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.