Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 03:48
Despre NUTU MODE S.R.L.
NUTU MODE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Marginea Com. Marginea, judetul SUCEAVA, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor" (cod CAEN 5630), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, NUTU MODE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 148.241 RON. Profitul net inregistrat a fost de 9.103 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 148.241 RON
- Venituri totale
- 148.241 RON
- Cheltuieli totale
- 137.446 RON
- Profit brut
- 10.795 RON
- Profit net
- 9.103 RON
- Marja profit net
- 6,14%
- Active imobilizate
- 11.520 RON
- Active circulante
- 48.016 RON
- Stocuri
- 929 RON
- Creanțe
- 630 RON
- Casa & conturi bănci
- 46.457 RON
- Capital propriu
- 9.303 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, SUCEAVA, Sat Marginea Com. Marginea, Str LUNGENI nr. 13, 727345
- Cod postal
- 727345
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 19.04.2024
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Situația financiară
2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 148.241 RON
- Rezultat net
- 9.103 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | An precedent indisponibil |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 148.241 RON | Neraportat |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 148.241 RON | Neraportat |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 137.446 RON | Neraportat |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 10.795 RON | Neraportat |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 9.103 RON | Neraportat |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | Neraportat |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | Neraportat |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 11.520 RON | Neraportat |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 48.016 RON | Neraportat |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 59.536 RON | Neraportat |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 929 RON | Neraportat |
| CreanțeSume de încasat | 630 RON | Neraportat |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 46.457 RON | Neraportat |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 50.233 RON | Neraportat |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 9.303 RON | Neraportat |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | Neraportat |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 15,3 %Profit net / active totale
- ROE
- 97,9 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,96 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 15,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 148.241 | 148.241 | 137.446 | 10.795 | 9.103 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.520 | 48.016 | 59.536 | 929 | 630 | 46.457 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 50.233 | 9.303 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
2 repere. O singură cronologie.
Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 148.241 RON. Profit: 9.103 RON
Cifra de afaceri: 148.241 RON. Profit: 9.103 RON
- Cifra de afaceri
- 148.241 RON
- Profit net
- 9.103 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 50.233 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNUTU MODE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sat Marginea Com. Marginea (SUCEAVA)
NUTU MODE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sat Marginea Com. Marginea (SUCEAVA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 5630, Suceava
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5630, Suceava
Alte firme din Suceava
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul NUTU MODE S.R.L.?
CUI-ul NUTU MODE S.R.L. este 49975172.
Unde este sediul NUTU MODE S.R.L.?
NUTU MODE S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Marginea Com. Marginea, Str LUNGENI nr. 13, 727345, Sat Marginea Com. Marginea, judetul SUCEAVA.
Cand a fost infiintata NUTU MODE S.R.L.?
NUTU MODE S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a NUTU MODE S.R.L. in 2024?
In 2024, NUTU MODE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 148.241 RON.
Cati angajati are NUTU MODE S.R.L.?
NUTU MODE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are NUTU MODE S.R.L.?
NUTU MODE S.R.L. are codul CAEN principal 5630 (Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor).
Ce profit a inregistrat NUTU MODE S.R.L. in 2024?
NUTU MODE S.R.L. a inregistrat un profit net de 9.103 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.