Activ

MILANIS FOREST S.R.L.

CUI: 49983485
CIF: 49983485
Reg. Com.: J2024000676179
CAEN: 4683
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 aprilie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 01:42

Despre MILANIS FOREST S.R.L.

MILANIS FOREST S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Tecuci, judetul GALAŢI, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare" (cod CAEN 4683), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MILANIS FOREST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 239.647 RON. Profitul net inregistrat a fost de 167.001 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
239.647 RON
Venituri totale
239.647 RON
Cheltuieli totale
70.298 RON
Profit brut
169.349 RON
Profit net
167.001 RON
Marja profit net
69,69%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
290.431 RON
Stocuri
156.763 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
133.668 RON
Capital propriu
167.201 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Mun. Tecuci, Aleea Ştrandului nr. 7, 805300
Telefon0721245933

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Mun. Tecuci, Aleea Ştrandului nr. 7, 805300
Cod poștal: 805300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Mun. Tecuci, Aleea Ştrandului nr. 7, 805300
Cod postal
805300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.04.2024
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
239.647 RON
Rezultat net
167.001 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 239.647 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 239.647 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 70.298 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 169.349 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 167.001 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 290.431 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 290.431 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 156.763 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 0 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 133.668 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 123.230 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 167.201 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active290.431RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

42,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale290.431 RON
Datorii totale123.230 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
57,5 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,36 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
57,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 239.647 239.647 70.298 169.349 167.001 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 290.431 290.431 156.763 0 133.668

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 123.230 167.201 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

16din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 239.647 RON. Profit: 167.001 RON

Cifra de afaceri: 239.647 RON. Profit: 167.001 RON

Cifra de afaceri
239.647 RON
Profit net
167.001 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
123.230 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMILANIS FOREST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Mun. Tecuci (GALAŢI)

MILANIS FOREST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Mun. Tecuci (GALAŢI)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4683, Galaţi

EXTRECO CONS SRL
CUI: 37188729CAEN: 4683
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2017-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
262.452 RON
Profit
7.757 RON
Angajati
1
ANTICO PARKET SRL
CUI: 33196532CAEN: 4683
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2014-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.526 RON
Profit
84.689 RON
Angajati
1
MARIEVCAM CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39401520CAEN: 4683
Activ
GALAŢI, Orş. Târgu Bujor2018-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.414 RON
Profit
591 RON
Angajati
3
ANDOFOREST COM SRL
CUI: 21180621CAEN: 4683
Activ
GALAŢI, Orş. Târgu Bujor2007-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.162 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANDREW ADVANCE S.R.L.
CUI: 39560232CAEN: 4683
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2018-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
318.414 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MARDIMCOM SRL
CUI: 17479430CAEN: 4683
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2005-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.430 RON
Profit
49.715 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4683, Galaţi

ROMIWOOD S.R.L.
CUI: 49723558CAEN: 4683
Activ
GALAŢI, Sat Matca Com. Matca2024-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.680 RON
Profit
8.112 RON
Angajati
0
MARMI DEM S.R.L.
CUI: 49123944CAEN: 4683
Activ
GALAŢI, Sat Corod Com. Corod2023-11-15
fara e-Factura
PANEL ART S.R.L.
CUI: 50375007CAEN: 4683
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2024-07-16
fara e-Factura

Alte firme din Galaţi

PIXEL STUDIO PRO S.R.L.
CUI: 49983469CAEN: 7111
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2024-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.017 RON
Profit
36.582 RON
Angajati
1
MTD ART VENEZIANO S.R.L.
CUI: 49983493CAEN: 4339
Activ
GALAŢI, Sat Buceşti Com. Iveşti2024-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.501 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ARN RENT S.R.L.
CUI: 49969901CAEN: 7711
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2024-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.010 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SHOPMATIC S.R.L.
CUI: 49996574CAEN: 4933
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2024-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.729 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STAVĂR TOUR S.R.L.
CUI: 50152439CAEN: 4933
Activ
GALAŢI, Sat Smulţi Com. Smulţi2024-05-29
fara e-Factura
CIMICMA LOGISTIC S.R.L.
CUI: 34028073CAEN: 4941
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2015-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
725.344 RON
Profit
160.846 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MILANIS FOREST S.R.L.?

CUI-ul MILANIS FOREST S.R.L. este 49983485.

Unde este sediul MILANIS FOREST S.R.L.?

MILANIS FOREST S.R.L. are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Tecuci, Aleea Ştrandului nr. 7, 805300, Mun. Tecuci, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata MILANIS FOREST S.R.L.?

MILANIS FOREST S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MILANIS FOREST S.R.L. in 2024?

In 2024, MILANIS FOREST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 239.647 RON.

Cati angajati are MILANIS FOREST S.R.L.?

MILANIS FOREST S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MILANIS FOREST S.R.L.?

MILANIS FOREST S.R.L. are codul CAEN principal 4683 (Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare).

Ce profit a inregistrat MILANIS FOREST S.R.L. in 2024?

MILANIS FOREST S.R.L. a inregistrat un profit net de 167.001 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.