Activ

COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L.

CUI: 50012435
CIF: 50012435
Reg. Com.: J20/629/2024
CAEN: 4399
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 aprilie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:15

Despre COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L.

COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Lupeni, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte lucrări speciale de construcții n.c.a." (cod CAEN 4399), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 180.355 RON. Profitul net inregistrat a fost de 68.184 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
180.355 RON
Venituri totale
182.708 RON
Cheltuieli totale
101.845 RON
Profit brut
80.863 RON
Profit net
68.184 RON
Marja profit net
37,81%
Active imobilizate
554 RON
Active circulante
99.243 RON
Stocuri
11.724 RON
Creanțe
60.788 RON
Casa & conturi bănci
26.731 RON
Capital propriu
68.384 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Lupeni, Bld. Păcii nr. 20, 335600
Telefon0727728521

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Lupeni, Bld. Păcii nr. 20, 335600
Cod poștal: 335600
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Mun. Lupeni, Bld. Păcii nr. 20, 335600
Cod postal
335600
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.04.2024
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Petroşani
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
180.355 RON
Rezultat net
68.184 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 180.355 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 182.708 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 101.845 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 80.863 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 68.184 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 554 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 99.243 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 99.797 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 11.724 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 60.788 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 26.731 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 33.613 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 68.384 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active99.797RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

33,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale99.797 RON
Datorii totale33.613 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
68,3 %Profit net / active totale
ROE
99,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,95 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
68,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 180.355 182.708 101.845 80.863 68.184 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 554 99.243 99.797 11.724 60.788 26.731

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 33.613 68.384 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

11din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 180.355 RON. Profit: 68.184 RON

Cifra de afaceri: 180.355 RON. Profit: 68.184 RON

Cifra de afaceri
180.355 RON
Profit net
68.184 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
33.613 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCOT CONSTRUCT EXPERT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4399 in Mun. Lupeni (HUNEDOARA)

COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4399 in Mun. Lupeni (HUNEDOARA)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4399, Hunedoara

FOC ŞI PIATRĂ S.R.L.
CUI: 47764195CAEN: 4399
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2023-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.263 RON
Profit
80.967 RON
Angajati
1
NELEGA GROUP MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 46001071CAEN: 4399
Activ
HUNEDOARA, Sat Hondol Com. Certeju de Sus2022-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.374 RON
Profit
49.027 RON
Angajati
2
ALPEXPERT BUSINESS S.R.L.
CUI: 48548181CAEN: 4399
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2023-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.403 RON
Profit
37.895 RON
Angajati
1
EUROGRUP ILSM SRL
CUI: 18718292CAEN: 4399
Activ
HUNEDOARA, Mun. Vulcan2006-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
609.348 RON
Profit
403.297 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4399, Hunedoara

LEADERALPIN S.R.L.
CUI: 49632646CAEN: 4399
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2024-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.000 RON
Profit
30.823 RON
Angajati
0
KAO CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50613133CAEN: 4399
Activ
HUNEDOARA, Sat Hărău Com. Hărău2024-09-30
fara e-Factura
VIKY METAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 49556158CAEN: 4399
Activ
HUNEDOARA, Orş. Haţeg2024-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
805.305 RON
Profit
144.081 RON
Angajati
3

Alte firme din Hunedoara

MIHAI MUSIC S.R.L.
CUI: 50007234CAEN: 9020
Activ
HUNEDOARA, Sat Căinelu de Jos Com. Şoimuş2024-04-25
fara e-Factura
TONCEA AGROFERM S.R.L.
CUI: 50012443CAEN: 0150
Activ
HUNEDOARA, Sat Subcetate Com. Sântămăria-Orlea2024-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.200 RON
Profit
236.261 RON
Angajati
1
TRIDENT GYM S.R.L.
CUI: 49989925CAEN: 9313
Activ
HUNEDOARA, Orş. Haţeg2024-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.342 RON
Profit
32.364 RON
Angajati
2
GIULIAMAR S.R.L.
CUI: 50026201CAEN: 9621
Activ
HUNEDOARA, Mun. Brad2024-04-30
fara e-Factura
C&M LUXURY S.R.L.
CUI: 49814630CAEN: 5630
Activ
HUNEDOARA, Sat Gurasada Com. Gurasada2024-03-22
fara e-Factura
IMPORT CLOTHES SHOP S.R.L.
CUI: 50151697CAEN: 4779
Activ
HUNEDOARA, Sat Turdaş Com. Turdaş2024-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.448 RON
Profit
44.074 RON
Angajati
1
PLO EXPERT AUTO S.R.L.
CUI: 48361921CAEN: 8553
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2023-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.110 RON
Profit
49.697 RON
Angajati
2
ART PLUS HOLDING S.R.L.
CUI: 23534903CAEN: 9609
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2008-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.427 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L.?

CUI-ul COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L. este 50012435.

Unde este sediul COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L.?

COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L. are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Lupeni, Bld. Păcii nr. 20, 335600, Mun. Lupeni, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L.?

COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L. in 2024?

In 2024, COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 180.355 RON.

Cati angajati are COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L.?

COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L.?

COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L. are codul CAEN principal 4399 (Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.).

Ce profit a inregistrat COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L. in 2024?

COT CONSTRUCT EXPERT S.R.L. a inregistrat un profit net de 68.184 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.