Activ e‑Factură

ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L.

CUI: 50015105
CIF: 50015105
Reg. Com.: J16/1003/2024
CAEN: 4391
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 aprilie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Activități de zidărie

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 21:24

Despre ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L.

ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de zidărie" (cod CAEN 4391), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 28.399 RON. Profitul net inregistrat a fost de 4.245 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
28.399 RON
Venituri totale
28.399 RON
Cheltuieli totale
23.870 RON
Profit brut
4.529 RON
Profit net
4.245 RON
Marja profit net
14,95%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
28.570 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
20.400 RON
Casa & conturi bănci
8.170 RON
Capital propriu
4.445 RON

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Fermierului nr. 95A
Telefon0765809872

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Fermierului nr. 95A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Fermierului nr. 95A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.04.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2025)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
28.399 RON
Rezultat net
4.245 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 28.399 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 28.399 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 23.870 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 4.529 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.245 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 28.570 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 28.570 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 20.400 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.170 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 24.125 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 4.445 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active28.570RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

84,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale28.570 RON
Datorii totale24.125 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
14,9 %Profit net / active totale
ROE
95,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,18 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
15,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 28.399 28.399 23.870 4.529 4.245 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 28.570 28.570 0 20.400 8.170

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 24.125 4.445 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

32din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 28.399 RON. Profit: 4.245 RON

Cifra de afaceri: 28.399 RON. Profit: 4.245 RON

Cifra de afaceri
28.399 RON
Profit net
4.245 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
24.125 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4391 in Mun. Craiova (DOLJ)

ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4391 in Mun. Craiova (DOLJ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4391, Dolj

RONY CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 17677623CAEN: 4391
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2005-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.032 RON
Profit
2.258 RON
Angajati
0
VASMAR IZOLATII S.R.L.
CUI: 39898234CAEN: 4391
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2018-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.735 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4391, Dolj

CONSTRUCT WGW S.R.L.
CUI: 52636869CAEN: 4391
Activ
DOLJ, Sat Schitu Com. Braloştiţa2025-10-06
fara e-Factura
ACOMONTAJ S.R.L.
CUI: 47788704CAEN: 4391
Activ
DOLJ, Sat Preajba Com. Malu Mare2023-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.700 RON
Profit
16.376 RON
Angajati
1

Alte firme din Dolj

PLC HOLDINGS S.R.L.
CUI: 50015091CAEN: 6311
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2024-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.870 RON
Profit
76.297 RON
Angajati
0
MSB FISH S.R.L.
CUI: 50027428CAEN: 4723
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2024-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
659.235 RON
Profit
171.916 RON
Angajati
1
REGTRANSCONS S.R.L.
CUI: 49919431CAEN: 4941
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2024-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.705 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RIXANDRA S.R.L.
CUI: 49070564CAEN: 8210
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.350 RON
Profit
31.079 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L.?

CUI-ul ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L. este 50015105.

Unde este sediul ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L.?

ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L. are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Fermierului nr. 95A, Mun. Craiova, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L.?

ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L. in 2024?

In 2024, ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 28.399 RON.

Cati angajati are ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L.?

ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L.?

ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L. are codul CAEN principal 4391 (Activități de zidărie).

Ce profit a inregistrat ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L. in 2024?

ALAND MONTAGE BUSINESS S.R.L. a inregistrat un profit net de 4.245 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.