Activ Plătitor TVA

SARCU CONSTRUCTION S.R.L.

CUI: 50065847
CIF: RO50065847
Reg. Com.: J2024000500276
CAEN: 4221
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 mai 2024 · 2 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 02:58

Despre SARCU CONSTRUCTION S.R.L.

SARCU CONSTRUCTION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Pânceşti Com. Pânceşti, judetul NEAMŢ, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide" (cod CAEN 4221), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SARCU CONSTRUCTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 110.206 RON. Profitul net inregistrat a fost de 42.251 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
110.206 RON
Venituri totale
110.218 RON
Cheltuieli totale
66.865 RON
Profit brut
43.353 RON
Profit net
42.251 RON
Marja profit net
38,34%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
48.162 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
6.868 RON
Casa & conturi bănci
41.294 RON
Capital propriu
42.451 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Sat Pânceşti Com. Pânceşti, Str FERMEI nr. 2, 617366
Telefon0765971882

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Sat Pânceşti Com. Pânceşti, Str FERMEI nr. 2, 617366
Cod poștal: 617366
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Sat Pânceşti Com. Pânceşti, Str FERMEI nr. 2, 617366
Cod postal
617366
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.05.2024
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
110.206 RON
Rezultat net
42.251 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 110.206 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 110.218 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 66.865 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 43.353 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 42.251 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 48.162 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 48.162 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 6.868 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 41.294 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.711 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 42.451 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active48.162RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

11,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale48.162 RON
Datorii totale5.711 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
87,7 %Profit net / active totale
ROE
99,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
8,43 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
88,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 110.206 110.218 66.865 43.353 42.251 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 48.162 48.162 0 6.868 41.294

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.711 42.451 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CICRISTINEL IONEL SÂRCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36200/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 110.206 RON. Profit: 42.251 RON

Cifra de afaceri: 110.206 RON. Profit: 42.251 RON

Cifra de afaceri
110.206 RON
Profit net
42.251 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.711 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSARCU CONSTRUCTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4221 in Sat Pânceşti Com. Pânceşti (NEAMŢ)

SARCU CONSTRUCTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4221 in Sat Pânceşti Com. Pânceşti (NEAMŢ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

01.102026Mentiune · Buletin 36200/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 24.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
SARCU CONSTRUCTION S.R.L.
CUI
50065847
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
01.10.2026
Registrul Comerțului
J27/500/2024
EUID
ROONRC.J27/500/2024
Sediu
Sat Pânceşti, Comuna Pânceşti, Jud. Neamţ, Strada FERMEI, Nr. 2
Județ
Neamţ
Număr încheiere
768799
Data încheierii
30.09.2026
Număr dosar
3413725
Data dosarului
27.08.2026
Tribunal
Neamt
Registrator
Alexandru-Marian Drăgulescu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 21.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3413725 din 27.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36200/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4221, Neamţ

LUXFOR G&R S.R.L.
CUI: 46934291CAEN: 4221
Activ
NEAMŢ, Sat Piatra Şoimului Com. Piatra Şoimului2022-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.416 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
GAZLINE BUILD S.R.L.
CUI: 49192855CAEN: 4221
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2023-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.080 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANSAS DUO CONCEPT S.R.L.
CUI: 46337471CAEN: 4221
Activ
NEAMŢ, Sat Săvineşti Com. Săvineşti2022-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.659 RON
Profit
63.912 RON
Angajati
1
MIHOC PRIMA SRL
CUI: 6436620CAEN: 4221
Activ
NEAMŢ, Sat Crăieşti Com. Bozieni1994-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.042.512 RON
Profit
2.486.500 RON
Angajati
33

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4221, Neamţ

ECOAGRO CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50762593CAEN: 4221
Activ
NEAMŢ, Sat Topoliţa Com. Grumăzeşti2024-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
264.852 RON
Profit
231.174 RON
Angajati
2
SENADA BUILDING S.R.L.
CUI: 47776050CAEN: 4221
Activ
NEAMŢ, Sat Răuceşti Com. Răuceşti2023-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
730.390 RON
Profit
342.225 RON
Angajati
3
IONESCU GAZ S.R.L.
CUI: 52619710CAEN: 4221
Activ
NEAMŢ, Sat Hanul Ancuţei Com. Tupilaţi2025-10-02
fara e-Factura

Alte firme din Neamţ

ITP AUTO BALCESCU S.R.L.
CUI: 50065839CAEN: 7120
Activ
NEAMŢ, Sat Tămăşeni Com. Tămăşeni2024-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OAK GARDEN S.R.L.
CUI: 50065855CAEN: 8130
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2024-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.919 RON
Profit
844 RON
Angajati
0
ROATRANS CAR S.R.L.
CUI: 50057720CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2024-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.187.609 RON
Profit
1.499.095 RON
Angajati
5
MKN ELECTROCONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50088603CAEN: 4321
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2024-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
950.850 RON
Profit
798.696 RON
Angajati
3
REDVET ANIMAL CARE S.R.L.
CUI: 50284154CAEN: 7500
Activ
NEAMŢ, Sat Rediu Com. Rediu2024-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.368 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EDYDENT CLINIC SRL
CUI: 16078677CAEN: 8623
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2004-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.264 RON
Profit
8.994 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SARCU CONSTRUCTION S.R.L.?

CUI-ul SARCU CONSTRUCTION S.R.L. este 50065847.

Unde este sediul SARCU CONSTRUCTION S.R.L.?

SARCU CONSTRUCTION S.R.L. are sediul in Romania, NEAMŢ, Sat Pânceşti Com. Pânceşti, Str FERMEI nr. 2, 617366, Sat Pânceşti Com. Pânceşti, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata SARCU CONSTRUCTION S.R.L.?

SARCU CONSTRUCTION S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SARCU CONSTRUCTION S.R.L. in 2024?

In 2024, SARCU CONSTRUCTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 110.206 RON.

Cati angajati are SARCU CONSTRUCTION S.R.L.?

SARCU CONSTRUCTION S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SARCU CONSTRUCTION S.R.L.?

SARCU CONSTRUCTION S.R.L. are codul CAEN principal 4221 (Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide).

Ce profit a inregistrat SARCU CONSTRUCTION S.R.L. in 2024?

SARCU CONSTRUCTION S.R.L. a inregistrat un profit net de 42.251 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.