Activ

DAMIAN IOAN MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 50083045
CIF: 50083045
Reg. Com.: F11/102/2024
CAEN: 7721
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 15 mai 2024 · 2 ani
Distribuie:

Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv

Surse și actualizare

Despre DAMIAN IOAN MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

DAMIAN IOAN MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Teregova Com. Teregova, judetul CARAŞ-SEVERIN, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv" (cod CAEN 7721), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 15.05.2024
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7721, Caraş-Severin

AXLRD CONCEPT S.R.L.
CUI: 44300875CAEN: 7721
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Coronini Com. Coronini2021-05-19
fara e-Factura
BIKEVENTURA SRL
CUI: 35007451CAEN: 7721
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Poiana Mărului Com. Zăvoi2015-09-16
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DAMIAN IOAN MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul DAMIAN IOAN MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 50083045.

Cand a fost infiintata DAMIAN IOAN MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

DAMIAN IOAN MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Ce activitate are DAMIAN IOAN MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

DAMIAN IOAN MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 7721 (Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
2 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
2 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.