Activ Plătitor TVA

G&M INTERNATIONAL S.R.L.

CUI: 50098895
CIF: RO50098895
Reg. Com.: J2024000779263
CAEN: 4322
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 mai 2024 · 2 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 03:12

Despre G&M INTERNATIONAL S.R.L.

G&M INTERNATIONAL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat" (cod CAEN 4322), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, G&M INTERNATIONAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 411.488 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Datoriile raportate (1.836.679 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
411.488 RON
Venituri totale
411.499 RON
Cheltuieli totale
797.281 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
517.353 RON
Active circulante
926.021 RON
Stocuri
77.785 RON
Creanțe
833.951 RON
Casa & conturi bănci
14.285 RON
Capital propriu
-380.782 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Gheorghe Doja nr. 76/A
Telefon-

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Gheorghe Doja nr. 76/A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Gheorghe Doja nr. 76/A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.05.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
411.488 RON
Rezultat net
-385.782 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 411.488 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 411.499 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 797.281 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 385.782 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 385.782 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 517.353 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 926.021 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.443.374 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 77.785 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 833.951 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.285 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.836.679 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -380.782 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.443.374RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

127,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.443.374 RON
Datorii totale1.836.679 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,50 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-26,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 411.488 411.499 797.281 0 0 385.782 385.782

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 517.353 926.021 1.443.374 77.785 833.951 14.285

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.836.679 -380.782 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GIG&M INTERNATIONAL S.R.L. prin Floare GovieradministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35746/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 411.488 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 411.488 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
411.488 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
385.782 RON
Angajati
4
Datorii
1.836.679 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataG&M INTERNATIONAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

G&M INTERNATIONAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

29.092026Mentiune · Buletin 35746/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
G&M INTERNATIONAL S.R.L.
CUI
50098895
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
29.09.2026
Registrul Comerțului
J26/779/2024
EUID
ROONRC.J26/779/2024
Sediu
Municipiul Târgu Mureş, Jud. Mureş, Strada GHEORGHE DOJA, Nr. 76/A
Județ
Mureş
Număr încheiere
761282
Data încheierii
28.09.2026
Număr dosar
3486777
Data dosarului
02.09.2026
Tribunal
Mures
Registrator
Mihaela Ileana Radu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3486777 din 02.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 35746/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4322, Mureş

AMR KELMAN INSTAL S.R.L.
CUI: 42859979CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Sat Pogăceaua Com. Pogăceaua2020-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
415.517 RON
Profit
359.236 RON
Angajati
1
ELECTRO PANSOLAR S.R.L.
CUI: 47058459CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Sat Ibăneşti Com. Ibăneşti2022-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
400.648 RON
Profit
86.658 RON
Angajati
2
PAMIGLOBAL INSTAL S.R.L.
CUI: 40610377CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş2019-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
450.154 RON
Profit
38.103 RON
Angajati
1
RETZ CONFORTINSTAL S.R.L.
CUI: 45904861CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Sat Găneşti Com. Găneşti2022-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
387.779 RON
Profit
72.996 RON
Angajati
2
COD VISION GLOBAL S.R.L.
CUI: 31036900CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2012-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
559.283 RON
Profit
247.524 RON
Angajati
2
RECEA IMPEX S.R.L.
CUI: 1279974CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Sat Recea Orş. Ungheni1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
327.071 RON
Profit
931 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4322, Mureş

VLC CLIMATEC INSTAL S.R.L.
CUI: 50269200CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2024-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.035 RON
Profit
32.932 RON
Angajati
0
KEBSZY INSTAL S.R.L.
CUI: 50509591CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Sat Corunca Com. Corunca2024-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.570 RON
Profit
32.040 RON
Angajati
1

Alte firme din Mureş

HOLZTREPPE S.R.L.
CUI: 50097997CAEN: 5520
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2024-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.195 RON
Profit
492 RON
Angajati
1
SMART FACILITY ASSIST S.R.L.
CUI: 50098909CAEN: 8121
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2024-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.204.711 RON
Profit
605.185 RON
Angajati
12
PURAMA ENERGIE S.R.L.
CUI: 50089226CAEN: 3511
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2024-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IMO ART S.R.L.
CUI: 50103797CAEN: 6831
Activ
MUREŞ, Sat Ivăneşti Com. Livezeni2024-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.509 RON
Profit
21.743 RON
Angajati
0
CODEGENIX S.R.L.
CUI: 50230049CAEN: 6210
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2024-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.000 RON
Profit
75.763 RON
Angajati
0
FELLO GEO CONSULTING S.R.L.
CUI: 48800407CAEN: 7112
Activ
MUREŞ, Sat Periş Com. Gorneşti2023-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.587 RON
Profit
68.311 RON
Angajati
0
SIMO & KING 2016 SRL
CUI: 36715723CAEN: 4673
Activ
MUREŞ, Sat Leordeni Com. Gheorghe Doja2016-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.165 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul G&M INTERNATIONAL S.R.L.?

CUI-ul G&M INTERNATIONAL S.R.L. este 50098895.

Unde este sediul G&M INTERNATIONAL S.R.L.?

G&M INTERNATIONAL S.R.L. are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Gheorghe Doja nr. 76/A, Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata G&M INTERNATIONAL S.R.L.?

G&M INTERNATIONAL S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a G&M INTERNATIONAL S.R.L. in 2024?

In 2024, G&M INTERNATIONAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 411.488 RON.

Cati angajati are G&M INTERNATIONAL S.R.L.?

G&M INTERNATIONAL S.R.L. a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are G&M INTERNATIONAL S.R.L.?

G&M INTERNATIONAL S.R.L. are codul CAEN principal 4322 (Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat).

Ce profit a inregistrat G&M INTERNATIONAL S.R.L. in 2024?

G&M INTERNATIONAL S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 385.782 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.