Activ

VLASCU DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 50118380
CIF: 50118380
Reg. Com.: F07/207/2024
CAEN: 4779
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 22 mai 2024 · 2 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie

Surse și actualizare

Despre VLASCU DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

VLASCU DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Sarafineşti Com. Corni, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie" (cod CAEN 4779), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 22.05.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4779, Botoşani

REM-USUAL THINGS S.R.L.
CUI: 46312167CAEN: 4779
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2022-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
642.047 RON
Profit
393.623 RON
Angajati
1
INTERSTAR ZONE SRL
CUI: 26745735CAEN: 4779
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2010-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
591.923 RON
Profit
49.733 RON
Angajati
2
RELU & ANA OUTLET S.R.L.
CUI: 45174368CAEN: 4779
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2021-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
412.197 RON
Profit
16.756 RON
Angajati
2
INTER ANAIDEX S.R.L.
CUI: 50174089CAEN: 4779
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2024-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.977 RON
Profit
63.941 RON
Angajati
1
FELIMAR INDUSTRY S.R.L.
CUI: 39586038CAEN: 4779
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2018-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.462 RON
Profit
45.060 RON
Angajati
1
MARINTEX ONE S.R.L.
CUI: 50166230CAEN: 4779
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2024-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.971 RON
Profit
56.897 RON
Angajati
2
CRITEXNADIAN S.R.L.
CUI: 50166248CAEN: 4779
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2024-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
168.491 RON
Profit
83.668 RON
Angajati
1
TREE STORE OUTLET S.R.L.
CUI: 43683993CAEN: 4779
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2021-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.030 RON
Profit
4.681 RON
Angajati
1
INTER CRISTEX S.R.L.
CUI: 50174054CAEN: 4779
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2024-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.008 RON
Profit
43.046 RON
Angajati
2
VALCRAMNOU GURMANZ S.R.L.
CUI: 44906112CAEN: 4779
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2021-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.157 RON
Profit
23.335 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VLASCU DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul VLASCU DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 50118380.

Cand a fost infiintata VLASCU DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

VLASCU DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Ce activitate are VLASCU DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

VLASCU DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4779 (Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
12 aprilie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 mai 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.