Suspendat

DIAMONDS BY EVA S.R.L.

CUI: 50122039
CIF: 50122039
Reg. Com.: J2024010239401
CAEN: 9622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 mai 2024 · 2 ani
Suspendată din: 1 august 2025
Distribuie:

Activități de tratament și înfrumusețare

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 03:24

Despre DIAMONDS BY EVA S.R.L.

DIAMONDS BY EVA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de tratament și înfrumusețare" (cod CAEN 9622), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca suspendat (din august 2025).

In 2024, DIAMONDS BY EVA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 24.350 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
24.350 RON
Venituri totale
24.350 RON
Cheltuieli totale
32.275 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
3.193 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
3.193 RON
Capital propriu
-7.969 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Burdujeni nr. 10, 32729
Detalii adresaCAM. 1
Telefon0723152632

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Burdujeni nr. 10, 32729
Cod poștal: 32729
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Burdujeni nr. 10, 32729
Detalii
CAM. 1
Cod postal
32729
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
1 august 2025
Data suspendării
1 august 2025

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Suspendare activitate din 01.08.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
16 septembrie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
24.350 RON
Rezultat net
-8.169 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 24.350 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 24.350 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 32.275 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 7.925 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 8.169 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.193 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.193 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 0 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.193 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 11.162 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -7.969 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.193RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

349,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.193 RON
Datorii totale11.162 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-249,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 24.350 24.350 32.275 0 0 7.925 8.169

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 3.193 3.193 0 0 3.193

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 11.162 -7.969 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2025 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Stare companieStare companieActivitatea firmei a fost suspendataActivitatea companiei a fost suspendata temporar.

Activitatea companiei a fost suspendata temporar.

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 24.350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.350 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.169 RON
Angajati
1
Datorii
11.162 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDIAMONDS BY EVA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9622 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

DIAMONDS BY EVA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9622 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9622, Municipiul Bucureşti

SKIN MEDSPA SRL
CUI: 28011247CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.029.718 RON
Profit
0 RON
Angajati
26
ROUGE NAIL BAR SRL
CUI: 30220822CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.934.541 RON
Profit
195.764 RON
Angajati
37
SOFT EPIL S.R.L.
CUI: 46535886CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.384.532 RON
Profit
332.527 RON
Angajati
8
SKINOVATE AESTHETICS S.R.L.
CUI: 42118185CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.381.309 RON
Profit
123.985 RON
Angajati
3
LOVE BEAUTY POINT S.R.L.
CUI: 43954200CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.257.725 RON
Profit
66.181 RON
Angajati
17
BROW BAR & MORE SRL
CUI: 35217321CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.213.992 RON
Profit
1.079.966 RON
Angajati
7
SKINCARE BAZAAR S.R.L.
CUI: 42111632CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.194.553 RON
Profit
214.429 RON
Angajati
8
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.080.947 RON
Profit
439.740 RON
Angajati
12
HEALTHY FEET BY LIUBA S.R.L.
CUI: 48743182CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.051.016 RON
Profit
18.065 RON
Angajati
4
SOHO BEAUTY BOUTIQUE S.R.L.
CUI: 47744325CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.894.862 RON
Profit
0 RON
Angajati
14

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DIAMONDS BY EVA S.R.L.?

CUI-ul DIAMONDS BY EVA S.R.L. este 50122039.

Unde este sediul DIAMONDS BY EVA S.R.L.?

DIAMONDS BY EVA S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Burdujeni nr. 10, 32729, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata DIAMONDS BY EVA S.R.L.?

DIAMONDS BY EVA S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DIAMONDS BY EVA S.R.L. in 2024?

In 2024, DIAMONDS BY EVA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 24.350 RON.

Cati angajati are DIAMONDS BY EVA S.R.L.?

DIAMONDS BY EVA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DIAMONDS BY EVA S.R.L.?

DIAMONDS BY EVA S.R.L. are codul CAEN principal 9622 (Activități de tratament și înfrumusețare).

Ce profit a inregistrat DIAMONDS BY EVA S.R.L. in 2024?

DIAMONDS BY EVA S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 8.169 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.